|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Marama-klokanica?
29.6.2009 11:38:58   
Marta j
U potrazi sam da kupim maramu il klokanicu,al neznam koje je bolje i prakticnije pa ako ima ko da je imao jedno od ovo dvoje da mi da koji savjet.


Dal je tesko marami vezati nekako mi izgleda komplicirano.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Marama-klokanica?
29.6.2009 11:42:13   
MILLA
mi imamo sling...(maramu) i radije da sam uzela klokanicu. namjestiš i ubaciš. sling treba prakse,naviknuti sebe i djete...jednom sam je stavila i meni je totalno nepraktična. stegni tu,tamo. mislim i da sam jedna od rjetkih kojoj je sling takav....mnogi su sa njim zadovoljniuser posted image ...ja bi ga mjenjala za klokanicuuser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Marama-klokanica?
29.6.2009 11:51:56   
anaxx
IZVORNA PORUKA: MILLA

mi imamo sling...(maramu) i radije da sam uzela klokanicu. namjestiš i ubaciš. sling treba prakse,naviknuti sebe i djete...jednom sam je stavila i meni je totalno nepraktična. stegni tu,tamo. mislim i da sam jedna od rjetkih kojoj je sling takav....mnogi su sa njim zadovoljniuser posted image ...ja bi ga mjenjala za klokanicuuser posted image



ja ne
imam i jedno i drugo i klokanicu sam koristila u početku, ali za kasnije kada sam išla negdje gdje ne mogu kolica ili jednostavno u shoping sling mi je bio odličan, mali je čvrsto uz mene, kao da ga nosim da mi sjedi na boku, a ruke su i meni i njemu slobodne i ljepše se družimo i komuniciramo i međusobno i ja kad mi nešto treba....
jednom smo išli na put, daleko, avionom, i sling mi je bio spas za sve aerodrome, nošenje prtljage, gužvu, ne znam kako bi bez njega-mali je imao godinu i pol, za čas bi se izmigoljio iz ruku da sam ga nosila u rukama i samo bi se navlačili ovako smo se igrali...
mislim da je sling super samo traži malo spretnosti i vježbe, ali brzo se sve pohvata!!user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Marama-klokanica?
29.6.2009 11:53:00   
Marta j
Ma i meni marama izgleda komplicirano za vezanje.

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Marama-klokanica?
29.6.2009 12:09:30   
MILLA
da,znam da su skoro svi zadovoljni sa slingom...toliko sam davila da uzmemo i na kraju ne koristim. jednom sam sa malim išla do dučana,tako mi je bilo nezgrapno,bojala sam se da ne ispadne...na kraju sam i najlone i njega jednom rukom držala...i oznojila se ko svinja...i to je to. ..a znam da ne može ispast!user posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Marama-klokanica?
29.6.2009 13:27:46   
dominik
imam i sling i klokanicu (od domia)...u slingu mi je dora bila mozda dvadesetak puta....klokanicu za sada vise koristimo jer voli polozaj prema naprijed i slobodne noge imati...u slingu moraju po turski tako sjediti...kada ju pocnem nositi na boku onda cemo definitivno koristiti sling jer klokanica je do 10 kg...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Marama-klokanica?
29.6.2009 13:30:55   
Bubu
Od kada se klokanica može počet koistit?

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Marama-klokanica?
29.6.2009 13:32:52   
dominik
IZVORNA PORUKA: Bubu

Od kada se klokanica može počet koistit?


ja sam cekala da drzi glavu i da bude cvrsca...nemam pojma..mozda od neka 3 mjuser posted image

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Marama-klokanica?
29.6.2009 14:05:41   
gljiva
ja sam imala klokanicu i stvarno mi je bila super. Sa maramom nemam iskustva, izgleda mi praktično.
Neću je kupovat , opet ću koristit klokanicu jer mi je prvi put bila super.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Marama-klokanica?
29.6.2009 14:15:39   
novamama
sling je zakon...i to što mora po turski sjediti je više nama neobično - zakržljalima i starimauser posted image  - djeci je to zakon, zdravije nego klokanica...

mi sad nosimo na boku ili kao sjedalica, i super nam je, možemo svugdje....

nekima je marama jednostavnija.,..nisam probala....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Marama-klokanica?
29.6.2009 14:26:26   
dominik
IZVORNA PORUKA: novamama

sling je zakon...i to što mora po turski sjediti je više nama neobično - zakržljalima i starimauser posted image  - djeci je to zakon, zdravije nego klokanica...

mi sad nosimo na boku ili kao sjedalica, i super nam je, možemo svugdje....

nekima je marama jednostavnija.,..nisam probala....


probala sam...ne pase joj jer ona je zivo djete...stalno je nogama gurala aprijed i bila je bas nnervozna u tom polozaju...pricekat cu mj dana pa cu ju na bolu u slingu furati...a izvjezbali smo sve poze i bas nam je islo ali eto taj polozaj ne zeli...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Marama-klokanica?
29.6.2009 20:08:40   
Cybermama
ortopedica nam je rekla da ne koristimo klokanicu jer nije dobra za nerazvijene bebine kukiće,tako da smo se mi odlučili za mei tai i prezadovoljna sam.možda ga je problem staviti dok se ne naučiš,a sad je to čas posla,a isto je i sa slingom i maramom,sve je stvar perakseuser posted image .položaj nogica u mei tai-u,maramama i slingovima je puno bolji za dijete,dok u klokanici nogice samo vise,tako mi je rekla ortopedica.postoji i ergo baby što je po meni najpraktičnija stvar jer se stavlja kao klokanica,a dijete je u položaju kao i  u mei tai-umi obooooooožavamo mei tai user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Marama-klokanica?
29.6.2009 20:34:19   
dominik
slazem se ali...moja mala izdrzi u klokanici max 30 minuta i to sam puno rekla...a koristimo ju mozda dva puta tjedno...mislim da joj u tom vremenu nista ne moze biti

(Odgovor članu Cybermama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Marama-klokanica?
30.6.2009 18:07:46   
Cybermama
i ja virujen da joj ne može šteti kad je to vrlo malo vremena što provodi u klokanici.moja je 30min bila u nosiljci svaki put prije nego zaspe jer drukčije nije tila ni zaspati user posted image moja šinjorinica je znala po 2h dnevno biti u nosiljci,a znale smo opaliti i dugeeeee šetnje po prirodi po 2-3h,tako da sam se odmah odlučila za mei tai kad je i ortopedica to odbrila user posted image  

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
30.6.2009 18:16:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Cybermama)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Marama-klokanica?
30.6.2009 19:46:52   
dominik
mai tai je super za bebe koje se vole nositi prema mami...ali...moji klinci su uvijek voljeli i vole nosenje prema van...zaci pogled naprijed...a to mi je jedino moguce u klokanici jer kad je u slingu gura noge su joj sputane i to ju nervira

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Marama-klokanica?
30.6.2009 19:48:52   
Njofra
bilo bi najbolje da s bebicom isprobaš sve opcije pa onda odlučite tako, upravo zbog ovog kaj je Dominik napisala

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Marama-klokanica?
30.6.2009 20:19:03   
dominik
IZVORNA PORUKA: Marta j

U potrazi sam da kupim maramu il klokanicu,al neznam koje je bolje i prakticnije pa ako ima ko da je imao jedno od ovo dvoje da mi da koji savjet.


Dal je tesko marami vezati nekako mi izgleda komplicirano.



sve je komplicirano...na klokanici dok sve pokopcas bebac izludiuser posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Marama-klokanica?
1.7.2009 9:21:15   
Cybermama
dobro je domi napisala,sve je komplicirano.ali kad se naučiš više nijeuser posted image kad samo tek počele koristiti mt,trebao nam je bar još mm da nam pomogne,ako ne i baka.sad mi je smišno kako sam bila smotana u početku user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Marama-klokanica?
1.7.2009 11:03:06   
Marta j
Kupili smo i klokanicu i maramu u marami stoji i uziva al mami smotanku treba sat da je namjestiuser posted image ,a u klokanicu nece pocme vristati ko luduser posted image mozda kada bude malo veci.

Al najbitnije je da sam ja jako zadovoljna sa maramom jer mi nije u rukama pa mogu obaljati stvari koje imam jer on bi u zadnje vrijeme se samo drzao pa nisam mogla nista od njega ovako radimo sve skupa.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Cybermama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Marama-klokanica?
30.9.2009 21:25:16   
paolina
Ja sam maramu nasla veoma povoljno u Turbo limacu,, nekako je bas kvalitetna i mislim da ce biti bebacu udobno.. iako to mislim samo koristit u nekim situacijama kad nemogu ju ponjeti  i kada kolica nisu dostupna... sto vi mislite??

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Marama-klokanica?
30.9.2009 21:43:20   
mara27

[/quote]

sve je komplicirano...na klokanici dok sve pokopcas bebac izludiuser posted image

[/quote]

slažem se, mi imali neku od chicca u to vriijeme naj naj, mala bi urlikala dok sam je pokušavala staviti u to čudo.
s tim da je naša išla od samog rođenja jer je imala ležeći položaj, a posli mi je bilo nekako preteško, neki uski model, moja Lu krupnija, sva robica na njoj bi se ufrkala dok bi je ugurali...
ovaj put, mislim da će sling biti naš izbor.
kažu da su marame još i bolje i da sad postoje neke najnovije od mekane tkanine, za novorođenčad super

evo neki link, ako smijem staviti (i ako uspijemuser posted image )
http://www.dodoty.com/index.php?page=shop.browse&category_id=10&option=com_virtuemart&Itemid=9999


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Marama-klokanica?
30.9.2009 21:43:26   
nancy
IZVORNA PORUKA: MILLA

da,znam da su skoro svi zadovoljni sa slingom...toliko sam davila da uzmemo i na kraju ne koristim. jednom sam sa malim išla do dučana,tako mi je bilo nezgrapno,bojala sam se da ne ispadne...na kraju sam i najlone i njega jednom rukom držala...i oznojila se ko svinja...i to je to. ..a znam da ne može ispast!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image e zeno nasmijala si meuser posted image
ja jos nemam nista i stvarno ne znam sta da nabavim.znaci ta klokanica je samo do 9 kg?

a marame?


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Marama-klokanica?
30.9.2009 22:09:13   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: Marta j

Kupili smo i klokanicu i maramu u marami stoji i uziva al mami smotanku treba sat da je namjestiuser posted image ,a u klokanicu nece pocme vristati ko luduser posted image mozda kada bude malo veci.

Al najbitnije je da sam ja jako zadovoljna sa maramom jer mi nije u rukama pa mogu obaljati stvari koje imam jer on bi u zadnje vrijeme se samo drzao pa nisam mogla nista od njega ovako radimo sve skupa.


Marta gdje si kupila tu maramu i koliko je kostala? do koliko je kilograma? hoce li moci moj cuko Bobi u nju? drzala si je pa znas kolika je user posted image
je li to ova gore marama na slici sto ima tai mai kako li se vec zove user posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 24
   [Obrisani korisnik]
30.9.2009 22:46:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu CallamityJane)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!