|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mandi?
16.10.2007 12:59:08   
Mamica
Da li je netko vec bio u Mandiju? Kakav je njihov namjestaj- je stvarno slican ikei, znaci relativno povoljan i kvalitetan? Trazimo kutni pisaci stol i jos nigdje ga nismo uspjeli pronaci.  Se isplati ici pogledati tamo?




_____________________________

Always look on the bright side of life:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mandi?
16.10.2007 20:53:16   
Tata
Mi idemo za dva dana pogledati to cudo pa javimo. Pozdrav!

(Odgovor članu Mamica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mandi?
18.10.2007 22:07:01   
Tata
Eto bili smo. lijepo uredjeno, dućani viša klasa , ima više prostora od onog Malla, veliki parking.
Najljepše je preko tjedna ići u takve centri, manje ljudi pa je fino za šetanje.
Jedino one vaze - pepeljare na klupama. Nitko tamo nije pomislio da će djeca ići direktno na njih?
Moj mali u tri sekunde gurao rukice u te vaze. Svidja mi se namještaj. Obišao sam puno trgovina tražeći sobice
i sobe za maloga i za nas. Ovaj dizajn mi je cool. cijene kao i drugdje ali ovo je malo drugačije.

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!