|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mali laptop
15.12.2009 12:55:59   
xxl
Vidim na reklami nešto ko mali laptop ima i vip iht..notebook tak nešto i dosta je povoljnouser posted image šta vi kažete na touser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mali laptop
15.12.2009 13:05:10   
pikachu
Jel' to onaj rozi na cvijeće? mrak izgleda... A gle, ako će nekome služiti samo za internet, onda OK... Meni komp služi za puno stvari, uključujući i posao tako da meni ne bi puno služio...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mali laptop
15.12.2009 13:08:55   
dominik
IZVORNA PORUKA: xxl

Vidim na reklami nešto ko mali laptop ima i vip iht..notebook tak nešto i dosta je povoljnouser posted image šta vi kažete na touser posted image


ja sam kupila onaj izv vip-ove reklame...acer-ov...posto mm ima mrcinu od kompa nemam potrebu imati neki bijesnio laptop vec samo za surfanje...ako pitas nekog informaticara nabrijanog on ce ti reci to nije komp...ali...meni moje potrebe zadocoljava i ja sam zadovoljna...jedina "mana" je kaj se ram nemre nadogradit i nema cd-rom pa ako zelis slusati muziku na cd-e moras kupiti vanjski sto i nije tako skupo...ja sam uglavnom vise nego zadovoljna za sada...i da dosta je sitno sve na ekranuuser posted image al navikne se covjek

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mali laptop
15.12.2009 13:19:26   
tikica_69
Nemojte to uzimati ni u snu.....
I obavezno procitajte ona sitna slova, odnosno na sto ste se sve obvezali kupivsi taj laptopic, pogotovo onaj dio nakon prve godine koristenja...


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mali laptop
15.12.2009 13:47:02   
dominik
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Nemojte to uzimati ni u snu.....
I obavezno procitajte ona sitna slova, odnosno na sto ste se sve obvezali kupivsi taj laptopic, pogotovo onaj dio nakon prve godine koristenja...



zakaj ne? ja sam ga kupila u ducanu a ne preko vip-a ili t-coma....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mali laptop
15.12.2009 13:49:18   
tikica_69
xxl je spomenula vip ili ht pa sam joj odgovorila....
No, ja osobno ni sam laptop nikada ne bi kupila user posted image
Za te novce mozes kupiti sasvim pristojan strojcic sa normalnim ekranom i svime sto je potrebno za najnezahtjevnijeg korisnika.....

< Poruku je uredio tikica_69 -- 15.12.2009 13:52:14 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mali laptop
15.12.2009 14:56:15   
xxl
prvih godinu dana placas 150 a poslje 300 kn pretplate u ht a vip je 400 knuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
15.12.2009 16:10:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu xxl)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mali laptop
15.12.2009 16:14:20   
troubled
zgodan je, ali kad se sve zbroji dođe previše....
poznanica je pred dvije godine kupila onaj "džepni" preko vipa, oni su prvi nudili te male...ona je bila zadovoljna...iako kaže da treba vremena za priviknuti se na majušnu tipkovnicu...
mislim da će mi biti puno povoljnije nalijepiti par cvjetića na ovaj moj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Mali laptop
15.12.2009 16:16:21   
dominik
IZVORNA PORUKA: tikica_69

xxl je spomenula vip ili ht pa sam joj odgovorila....
No, ja osobno ni sam laptop nikada ne bi kupila user posted image
Za te novce mozes kupiti sasvim pristojan strojcic sa normalnim ekranom i svime sto je potrebno za najnezahtjevnijeg korisnika.....


slazem se ali...mi imamo kantu doma i meni treba nesto prenosivo za na vikend i natrag a da ne zauzima puno mjesta...naravno moras vidjeti koje su ti potrebe

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mali laptop
15.12.2009 16:18:02   
dominik
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: xxl

Vidim na reklami nešto ko mali laptop ima i vip iht..notebook tak nešto i dosta je povoljnouser posted image šta vi kažete na touser posted image


Kuma kupila i nemoj. Za te novce možeš kupiti normalan laptop


normalan laptop se nemre kupiti za te novce...mozes kupiti isto "sranje" sa 1gb ram-a...sam kaj ima przilicu u sebi...a zauzima ti vise mjesta i tezi je puno

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Mali laptop
15.12.2009 16:31:52   
BruMa
Ja sam se baš zamjenila neki dan sa susjedom.On meni veliki laptop a ja njemu taj mali.Zgodan je taj mali bio,al to je baš više za surfanje po netu.Mene je malo živcirao kaj je tak mali pa sam morala stalno skrolat.....A sad mi baš nekako fali taj moj mali........user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
15.12.2009 16:35:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Mali laptop
15.12.2009 16:48:24   
lueman
ili to riješiš ovak http://www.3dstudio.hr/index.php?Itemid=15&option=com_zoo&view=category&category_id=0&page=1user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Mali laptop
15.12.2009 16:54:30   
xxl
meni treba nekaj malo i prenoisivo iskljucivo za net i igrice,slike isl nis vise

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Mali laptop
15.12.2009 16:55:32   
uciteljica
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Nemojte to uzimati ni u snu.....
I obavezno procitajte ona sitna slova, odnosno na sto ste se sve obvezali kupivsi taj laptopic, pogotovo onaj dio nakon prve godine koristenja...



Popisujem!


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Mali laptop
15.12.2009 18:29:48   
dominik
IZVORNA PORUKA: xxl

meni treba nekaj malo i prenoisivo iskljucivo za net i igrice,slike isl nis vise


pazi koje igrice...jer ak su neke kaj zahtjevaju bolju graficku karticu nebus ih mogla igrati...ali takve igre nemres ni na vecini lapova igrati...ako se uzima kao drugi komp onda se isplati...mm ga platio cca 2800 kn ali to nije povezano sa ovim akcijama

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Mali laptop
15.12.2009 19:41:33   
elle1
prijateljica ga ima i kaze da je to bacanje love,za te novce je mogla kupiti komp

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Mali laptop
15.12.2009 22:37:59   
ninolina
ja nebi mogla bez lapa al kak cure vele bolje kupiš normalni nego taj mali. Mi imamo dva mm svoj, ja svoj... i nikud bez njih. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu elle1)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Mali laptop
15.12.2009 23:00:00   
dominik
o cemu pricate ...kakav komp ti mozes kupiti za 2800? kaj sam ja budala ili kaj...ne kuzim...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Mali laptop
15.12.2009 23:22:19   
FIONA
IZVORNA PORUKA: dominik

o cemu pricate ...kakav komp ti mozes kupiti za 2800? kaj sam ja budala ili kaj...ne kuzim...


pa pogleč si sad reklame od T-coma....asus uzmeš na tri godine...platiš nekaj manje od 700 kn i moraš plaćati ne znam i ja koju tarifu tri godine...ak uzmeš samo računalo tak je cijena...al bez offica i to...al meni je to preskuupoooo...ima i za manje para!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Mali laptop
16.12.2009 7:15:42   
huanita
Mi smo uzeli onaj za 698 kn iako imamo doma 2 laptopa (HP i MacBook) i PC. Ovaj nam je dobar zato jer stane u žensku torbu, radi brzo, baterija mu dura 10 sati... Osim toga plaćam obje godine samo pola pretplate (zbog Carneta). Prvih 6 mjeseci je to 150 kn, a onda ostalih 1,5, godinu 50 kn.
Nismo to uzeli zbog laptopa, već zbog mobilnog interneta, a ovo je bilo usput. Ja radim u školi i često mi treba internet na brzinu, a škola mi to ne može omogućiti. Moj rad na nastavi se ne odnosi samo na predavanje pred djecom, mi istražujemo, ja djeci dam da se korite mojim laptopom zbog istraživanja...

Ne bih ga kupila da mi je jedini, ali treći, rezervni...user posted image

_____________________________

J 4.5.2001.
I 18.6.2009.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Mali laptop
16.12.2009 10:04:04   
dominik
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: dominik

o cemu pricate ...kakav komp ti mozes kupiti za 2800? kaj sam ja budala ili kaj...ne kuzim...


pa pogleč si sad reklame od T-coma....asus uzmeš na tri godine...platiš nekaj manje od 700 kn i moraš plaćati ne znam i ja koju tarifu tri godine...ak uzmeš samo računalo tak je cijena...al bez offica i to...al meni je to preskuupoooo...ima i za manje para!!



moj post je bio odgovor curama koje tvrde da se za jeftinije pare moze kupiti posteni lap....2800 je cijena acerovog mini lapa koji ima u sebi instalirane windows-e xp-home u ducanu a ne preko akcije...nije da nema nista u njemu i nije da se nemre nis raditi...ako ides sastravljat komp - kuciste 500 kn, ekran minimalno 1000kn, onda dodas 2 gige rama (da bude malo bolji od ovog "mini sranja", pa dva hdd-a pa, dvd rw, pa malo bolja graficka za pucacinu...nema sanse da mozes dobiti bolji komp za ovu cijenu...a lap od 2600 sa godinom dana garancije ...opet kazem ako je to jedini komp u kuci radije dodati soma, soma i pol kuna pa kupiti onda nekaj ok , ali za dodatni komp ovo je i vise nego dovoljno...moje skromno misljenjeuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Mali laptop
16.12.2009 14:09:40   
tikica_69
2800 je cijena acerovog mini lapa koji ima u sebi instalirane windows-e xp-home u ducanu a ne preko akcije...nije da nema nista u njemu i nije da se nemre nis raditi..


A sad pogledaj ovaj stroj pa reci da se ne isplati kupiti i kao dodatni...a cak je i ista firma...

http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=11585&catid=26

Ima bas sve u njemu i puno se jos na njega moze instalirati...igrice prolaze jer ima ok graficku...
Dakle, nije da vas zelim sad ubiti u pojam, ali ta A cerova igracka ne vrijedi ni trecinu tih novaca, bez obzira sto je krasnog dizajna. Naprosto ne vrijedi.
No, tko voli nek izvoli user posted image





< Poruku je uredio tikica_69 -- 16.12.2009 14:10:05 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Mali laptop
16.12.2009 14:15:42   
dominik
IZVORNA PORUKA: tikica_69

2800 je cijena acerovog mini lapa koji ima u sebi instalirane windows-e xp-home u ducanu a ne preko akcije...nije da nema nista u njemu i nije da se nemre nis raditi..


A sad pogledaj ovaj stroj pa reci da se ne isplati kupiti i kao dodatni...a cak je i ista firma...

http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=11585&catid=26

Ima bas sve u njemu i puno se jos na njega moze instalirati...igrice prolaze jer ima ok graficku...
Dakle, nije da vas zelim sad ubiti u pojam, ali ta A cerova igracka ne vrijedi ni trecinu tih novaca, bez obzira sto je krasnog dizajna. Naprosto ne vrijedi.
No, tko voli nek izvoli user posted image






radije dodati soma, soma i pol kuna pa kupiti onda nekaj ok


zato sam i ovo iznad napisala...ta stvarcica je skuplja skoro soma kuna od ove pizdarije...pa ako netko voli nek izvoli...ja znam da su meni istovremeno riknuli mm ekran pod garancijom i moj zaliveni lap (koji ne znam jel bu se mogel popravit) pa posto sam ovisnik o netu nisam imala soma kn vise za bacat sada...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!