|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mali cinkaroši
21.1.2009 11:05:02   
božica
Jućer došli po Viki u vrtič
a mali pajdaš iz grupe je pošarao po stolu..i dođe teta do njega da kaj je to napravio mora sjesti bla bla..kao to već ide.
a veli ovaj drugi mali koje bio sa njim..teta teta tu je pošaraouser posted image user posted image


al su slatki kad tak spontano cinkaju

s koliko godina će bit jedan za druga ili jedan protiv drugoga svjesno


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mali cinkaroši
21.1.2009 11:09:44   
tikica_69
Moj stariji ne bi druknuo ni da ga mucis, a mladji je ko baba s placa user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mali cinkaroši
21.1.2009 11:11:31   
Florijan Jakov
da, smiješni su... a FJ se nakad tak "izlaže".... tipa dođemo mm ili ja doma pa pitamo kaj ste radili, a on svakaj napriča a niš istina user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mali cinkaroši
21.1.2009 11:50:03   
tiha
ajoj slatke su mi te njihove forice.....o i denissa na brzaka zna smislit....npr. u ponedjeljak nije isla u vrtic jer je mm zaspao ugasio sat i nastavio spavat ili nije ni zvonio nije bitno. mi se probudili i kazem joj ja...jao srecice zaspali smo danas neces ic u vrtic ostat ces doma. poslje ona prica sa susjedom i kaze joj tata zaspao i bolje da je zaspao da se ja malo odmaram doma----ko neka starica.
dosli mi poslje kod mojih a ona ko prava mama i tata su rekli da vrtic danas neradi i nisu me vodili u vrtic a ja bi bas isla na igranje i kaze ona i tako ti je to kad su mladi mlado ludo.....mi smo pokrepali od smjeha na ono mlado -ludouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mali cinkaroši
21.1.2009 11:52:57   
božica
mlado -ludo
user posted image user posted image



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mali cinkaroši
21.1.2009 12:12:41   
tonkica
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Moj mlađi nečak stalno brblja i ponavlja: "jednom davno, kad sam ja bio veliki, imao sam vojsku, ratovali smo" i šta ti ja sve ne znam...
Pa mi je uvijek prevodio Miine brbljarije: sad je rekla da je umorna, sad da je gladna, sad da bi se nosala... Strašan je! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mali cinkaroši
21.1.2009 13:24:55   
Ruža
Baš sam se nasmijala. Strašni su.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mali cinkaroši
21.1.2009 17:15:58   
Lady3
Ma i moja zna cinkati.pogotovo mom mužu.Neki dan se nisam mogla odlijepiti od kompa i čim je došao s posla rekla mu je;Tata,tata mama je cijeli dan bila za kompjutorom,nije se htjela sa mnom igrati.Baš je mama zjočesta..user posted image Bilo me tak sram,sad pazim da odvojim vrijeme i za igru...A i slatka mi je kad tužaka,sva se uspjeni pogotovo u igri s frendicama.Poslije joj objasnim da nije lijepo cinkati i da to nitko ne voli...A dječja posla...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!