|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lupiti po prstićima
26.2.2009 10:57:56   
tonkica
Počelo je, počelo! Imam malu puzavicu koja sad svugdje stigne i sve ju živo zanima.
Zadnja 2 dana joj je jako zanimljivo dopuzat do polica u dnevnoj sobi, tu su DVD-i i CD-i, naravno, odmah ih dira, skida s polica. Al čim krene u tom smjeru, ja odmah vičem Ne Mia! 2-3 put sam ju malo lupila po prstićima, pogledala bi me onak zbunjeno, al izgleda da pali. Sad čim joj viknem ne kad krene u tom smjeru, odmah stane i vraća se svojim igračkama.
Jel moguće da već kuži zabrane i što se smije, a što ne?



_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Lupiti po prstićima
26.2.2009 10:59:45   
koka
Kako da ne, ja joj kažem malo jači NE i ona me pogleda s tim okicama user posted image , i sad kad se približi tome prvo me pogleda da vidi moju reakciju i krene da će uhvatit i onda evo opet mene user posted image ...zna ona bez brige..

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Lupiti po prstićima
26.2.2009 11:00:30   
dominik
mislim da sva djeca vrlo rano skuze zabrane, ali neka ih postuju a neka ne, kao moj domi npr.dan danas moram frizider lijepiti selotejpom, ladice su samo gornje u upotrebi ostale su njegoveuser posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Lupiti po prstićima
26.2.2009 11:02:55   
tonkica
Samo se nadam da će se pridržavat tih zabrana. Zadnje što bih htjela je to da moram stavljat selotejp po ladicama i ormarima. user posted image
Jutros je slušala, valjda će i dalje. user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Lupiti po prstićima
26.2.2009 11:04:33   
ejmama
Možda prije je slušala, ali sad je po cijeli dan ne to, ne to. Samu sebe izluđujem.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Lupiti po prstićima
26.2.2009 11:04:42   
dominik
ma dobra je ona cura, ja sam lijepila da izbjegnem lupanje po guzi jer bi cijeli dan morala provest lupajuc gauser posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Lupiti po prstićima
26.2.2009 13:14:12   
Lady3
klinci itekako kuže :ne..možda ne kao riječ ali svakako razumije naćin i ton kojim to govorite,ozbiljno lice..Dijete zna da nešto nije u redu jer je mama ozbiljna i povišeno govori..Moj je svukuda,popeo bi se i na luster da može..Penje se svukuda,stolice,stol,krevet,prozor..joj umorna sam ko pas..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Lupiti po prstićima
26.2.2009 13:47:22   
božica
Jel moguće da već kuži zabrane i što se smije, a što ne?
da da ku\e sada pogotvo 'im se odayiva na ime onda ynaju i NE

slatko slatko
bu[ vidjela kad glupopst napravi pa kada ti samo dopu\e
uh kako su slatki
ljubni jiuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Lupiti po prstićima
26.2.2009 13:49:25   
Florijan Jakov
kako ne bi kužila...i FJ je tako, dosta smo ga dobro naučili d ane dira, bilo je zanimljivo neko vrijeme, ali nije bio neka velika štetočina, slušao je - bial je to faza 1001 NE, Jakoveeeeeeeee user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Lupiti po prstićima
26.2.2009 13:52:58   
tikica_69
Ako kuzi sa dva dana da bu dobila cicu kad zacendra, kak ne bi to skuzila user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Lupiti po prstićima
26.2.2009 14:13:25   
Anoniman
Kuži, kuži, kako ne!
Samo ja nastojim maximalno reducirati to po prstima ili po guzi s ovim manjima. Imam iskustvo s najstarijom koju sam češće puknula po guzi i sad je toliko prkosna i bezobrazna, ne reagira na nikakvo uopzorenje, moš se derat ko koza, ništa, tups-tups!
Kad sam rodila Elenu, rekla sam sebi da prestajem s lupanjem guze, jer to definitly nema smisla. Ove dvije manje slušaju kad kažem NE. Ponovim koliko god puta treba, ali to je sve od "metoda"... ne želim biti "inkvizitor" user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Lupiti po prstićima
26.2.2009 16:13:07   
Ruža
Ha, ha, mala mudrica. Kako ne bi kužila.user posted image
Sve kuže ti maleni. Ljubac veliki daj malenoj puzavici!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Lupiti po prstićima
26.2.2009 16:34:14   
mirna
Zavisi o tome kakav karakter je tonkice. Po meni je ozbiljni NE dovoljan, bebe ja ne bi lupala po prsticima. Osim toga sto ne kuze sto zelis postici (vise kuze ozbiljan ne i tvoju gestikulaciju), negdje sam procitala da na ruci postoje vazni zivcani koncici koje mozes ozlijediti lupanjem po rukici..

mi smo jedni od onih koji smo nabavili jedan patent za zatvoriti frizider i neke ladice. Jos danas se sjecam kako sam pisala na temu na forumu kad sam poludila jer mi je mali cijelo vrijeme otvarao frizider. Kod nas je NE znacio  jos veci izazov.. tek sada se malo popravlja, nakon milijun puta ponovljenog ne, konacno shvaca...user posted image  Meni je bilo lakse da stvari koje ne zelim da dira maknem, jer inace bi cijeli dan provela vikanjem i histeriziranjem.. Ta varianta je bila bolja i za mene i za dijete. Ali sva djeca nisu ista... Nekima je jedan ne dovoljan.

NE bi trebalo u glavnom koristiti za stvari opasne za zivot, osim ako zelis u bebi ubiti znatizelju i zelju za istrazivanjem. Mozda se neki necete slagati s time, ali ja sam misljenja da bebu ne smijes i ne mozes  skroz "ukrotiti"..

< Poruku je uredio mirna -- 26.2.2009 16:40:18 >

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Lupiti po prstićima
26.2.2009 22:29:31   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: mirna

negdje sam procitala da na ruci postoje vazni zivcani koncici koje mozes ozlijediti lupanjem po rukici

to je istina bilo u novinama kako su djete roditelji lupali po prstima i maloj osstale ukocene rukice kad su dosli kod dr, dr je rekao da joj moraju amputirati rukice,atata od te male kad je dosao kuci iz bolnice objesio se jer nije mogao to podnjeti

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Lupiti po prstićima
27.2.2009 0:43:39   
tiha
IZVORNA PORUKA: mlada mama

IZVORNA PORUKA: mirna

negdje sam procitala da na ruci postoje vazni zivcani koncici koje mozes ozlijediti lupanjem po rukici

to je istina bilo u novinama kako su djete roditelji lupali po prstima i maloj osstale ukocene rukice kad su dosli kod dr, dr je rekao da joj moraju amputirati rukice,atata od te male kad je dosao kuci iz bolnice objesio se jer nije mogao to podnjeti



user posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Lupiti po prstićima
27.2.2009 10:41:10   
cokolada
Mislim da je pametnije nabaviti patentne zatvarace, selotejp i sl stvari nego stalno vikati ne jer na taj nacin ce se jednostavno odviknuti od otvaranja, a ostaviti ces joj mogucnost i potrebu za istrazivanjem sto u toj dobi vec pocinje.
Mi smo sve zatvorili, zastitili uticnice, coskove, ostre rubove, maknuli opasne stvari i na taj nacin sam bila mirnija jer sam znala da si nema sto napraviti i nisam trebala stalno vikati ne.
Po prsticima je ne bih udarala, bas iz razloga sto je mirna pisala.

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!