|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljutnja
11.11.2008 14:17:41   
mirna
Anne posudit cu tvoje rijeci user posted image :

Ljutnja Prvi impuls kojeg dijete osijeti kada se razljuti je da udari. Zbog toga, ljutnja je emocija koju roditelji najviše žele promijeniti na svojoj djeci. Djeca moraju pokazati ljutnju jer nam ona, kao što je već navedeno, pomaže da se obranimo, ali na primjereni način. Pokazuje li dijete premalo ljutnje, proglasit će ga slabićem i druga ga djeca neće htjeti u njihovom društvu. Ako su djeca stalno ljuta također neće biti omiljena među drugom djecom, već će ih i izbjegavati.
Kako djetetu pomoći da predvlada ljutnju:

•    Inzistirati da djeca ljutnju iskažu riječima, a ne djelima. Moraju znati reći da su ljuti i zbog čega
•    Pomoći im da povežu uzrok i posljedicu, odnosno da preispitaju razloge svoje ljutnje
•    Pokazati im da razumijete njihove osjećaje
•    Pokazati im da ljutnja ne rješava ništa. Zamka je u tome da ljutiti roditelji ni njih ne smiju tuči kada su ljuti.
•    Pomoći djetetu da iskaže što želi
•    Roditelji im trebaju biti uzor za ono što im govore

Dijete će u srdžbi puno više naučiti od onog roditelja koji srdžbu umjereno iskazuje od onoga koji je uvijek ljubazan, umjeren i suzdržan.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ljutnja
11.11.2008 14:21:11   
mirna
Imate li jos nekakvih prijedloga kako ukrotiti ljutnju?

Ovaj tekst mi je pomogao shvatiti zasto me moj mis u posljednje vrijeme zeli udariti kada je umoran i ne ide sve tako kako si je on zamislio.. sada me jos samo zanima kad ce ga to proci jer ponekad stvarno vise ne znam kako odreagirati...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ljutnja
11.11.2008 15:11:41   
anne
Hmmmmmm da. Ja sam napisala što sam imala.user posted image
Savjet uvijek dobro dođe.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!