|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kuhinja za curice
21.12.2010 10:15:55   
koka24
Cure upomoć!!Tražim kuhinju za malenu,ali mi se niti jedna ne dopada baš,i onda jucer gledam neckermann na netu i nađem napokon kuhinju http://www.neckermann.hr/hr/nm2/bebe-i-djeca/igracke/mala-domacica/m-265528/index.html ,ali ništa od dostave prije nove godine!!!user posted image user posted image Jel zna netko gdje ima dobrih kuhinja ili čak takva sa zvukovima,jer sam vidjela da se baš lijepo igra sa kuhinjom od susjedei htjela bih joj to kupiti!?!?


_____________________________

30.09.2009 - Paula
28.08.2011 - Dario
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kuhinja za curice
21.12.2010 13:28:10   
maja
Imaš tefal kuhinju u emezzeti i kod nas u skoro svakom većem dućanu tipa Plodine, KTC...



_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu koka24)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kuhinja za curice
21.12.2010 18:38:20   
leilany
taj neckermann mi se totalno zamjerio...narucila sam kuhinju koja je kostala 720kn i oko 300kn su bila djecja kolica....i oni mi posalju samo kolica,i mail na kojem pise da mi nisu bili u mogucnosti isporucit kuhinju..mislim,halo...a ja cekam ko dudek...jbte....

tak da,nis vise od njih ne narucujem

i da,dobro veli Joma,otici cu u par tih velikih ducana i vidjet cu kakvih ima kuhinjica....ta iz emmezette se ne cini losa...


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kuhinja za curice
21.12.2010 22:30:02   
uciteljica
Mojoj Pauli je sv. Nikola donio kuhinjicu: manja je nešto od opve sa tvoje slikice, ima zvuk lonca koji kuha i košta 300 kn u lokalnoj knjižari u Karlovcu, tako da mislim da ih ima i u svakom drugom gradu u knjižarama.

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!