|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krema protiv celulita s kojom ste bile zadovo...
23.2.2011 21:51:46   
Ruža
Probala sam ih hrpu, zadovoljna kako s kojom. Do sad i nisam imala nekih problema s celulitom, ali sad mi je pozadina poprilično katastrofična pa bi se na vrijeme krenula boriti s njim.user posted image
S kojom kremom protiv celulita ste bile najzadovoljnije?

< Poruku je uredio Ruža -- 23.2.2011 21:52:07 >


_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
23.2.2011 21:55:23   
BUMBI
Hej ženo pa di si ti?Ajde malo u birc dođi...sorry što sam malo OT..
Što se tiče kreme ja ti nemam pojma,nisam nikada koristila iako imam i ja celulitauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
23.2.2011 21:56:32   
Marta j
Ja sam koristila isto dosta i bila je kako koja a seka mi je isla na tretman kavitacijom i rezultat je super je skupo al se isplati ja sigurno idem poslije poroda kada nakon nekog vremena dovedem kila u red.

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
23.2.2011 21:56:57   
LUNA000
meni su se dobre pokazale..tj jedino sam od njih imala osječaj neki da djeluju naspram drugih..od afrodite
pogotovo ova http://www.kozmetika-afrodita.com/hr/njega-kod-kuce/nega-telesa/body-slim/body-slim-krema-protiv-celulita-garcinija-3-u-1.php

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
23.2.2011 21:58:23   
cuba
Da, i moja kozmetičarka mi je preporučila Afroditine proizvode, posebno kremu protiv celulita. Prijateljica je također koristi i jako je zadovoljna s njomuser posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
23.2.2011 22:02:06   
leilany
nikad koristila....do prije par mjeseci,kupila sam knjigu i uz to dobila garnierov neki body tonic anti celulite geluser posted image ...i moram rec da je bas super ,mislim super u smislu kad se namazes,onda ti je koza mekana,i odlicno mirisi,i hladi kozu....

to je to...moje znanje o tim kremama.....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
23.2.2011 22:02:12   
Marta j

Celulit, masne naslage - kombinacijom do uspjeha... kavitacija i radiovalovi

user posted image
Preoblikovanje tijela - kombinacijom do uspijeha 
Već  nekoliko godina postoje efikasni i bezbolni tretmani razbijanja masnih naslaga i celulita te preoblikovanja i revitalizacije kože i tijela. Zašto se ne služiti novim, uspješnim i svakim danom pristupačnijim tehnologijama kao što su radiovalovi, kavitacija, vakum ili svjetlost to je novi put do ljepšeg i zdravijeg izgleda. 
Podsjetimno se što su ustvari naši problemi i kako ih učinkovito tretirati. 
CELULIT 
Celulit (lat. Celulitis) je kronična bolest koja nastaje zbog poremećaja u međustaničnom prostoru. U masnim stanicama povećava se količina vode (edem) te se u masnom tkivu nakupljaju pripadajući lipidi, zbog čega masne stanice povećavaju svoj volumen tj bujaju. Tako povećane masne stanice pritišću susjedne krvne žilice i limfne žile, te se počinju nakupljati toksini – otrovne tvari koje otežani krvotok ne može eliminirati. Susjedno vezivno tkivo stradava od pritiska nabujalih masnih stanica i zaostalih toksina, a vezivne kolagene niti očvrsnu i debljaju kao ploče i čvorići u kasnijem stadiju "celulitisa". U žena se nabubrele masne stanice skupljaju u grude, čvoriće, koji se usmjeravaju prema površini kože. Pojedini tako nastali režnjići masti izbočuju se i stvaraju kvrgastu neravnost kože, te koža dobije izgled "narančine kore" ili "madraca".  
user posted image user posted image TERAPIJA: 
Celulit se danas zahvaljujući naprednoj tehnologiji vrlo efektno tretira. Radio valovi (radiofrekvencija ili RF) najdjelotvornija su metoda liječenja. RF dovode do kontroliranog dubinskog zagrijavanja tkiva pri čemu dolazi do oštećenja celulitne strukture uz naglu vazodilataciju i oksigenaciju tkiva uz izmjenu materija u međustaničnom prostoru. Istovremeno RF izazvat će denaturaciju kolagena uz aktivaciju fibroblasta što dovodi do zatezanja kože, uklanjanja strija, itd... Rezultati su vidljivi nekoliko dana poslije prvog tretmana. Uz RF kombiniraju se i neke druge metode kao što su RDT (radialna endodermna terapija), poznatija kao vakuum. Vakuum dovodi do distenzije kapilara, vazodilatacije i limfne drenaže.  

MASNE NASLAGE Karakteristika masnih stanica je da je njihov broj i raspored u tijelu genetski predodređen (tjelesna masa nije predodređena), te se one za razliku od stanica većine drugih tkiva nemaju mogućnost umnožavati. Masne stanice se samo povećavaju i bujaju ili smanjuju, ovisno o količini masti u organizmu. Upravo iz ovoga razloga neke osobe su sklonije debljanju od drugih, te također neke osobe nakupljaju masne naslage samo na određenim mjestima tijela. Na sam proces bujanja masnih stanica, osim nasljednih faktora, prvenstveno djeluje i sam način prehrane te količina trošenja energije odnosno razina tjelesne aktivnosti.  
TERAPIJA: 
Kavitacija najčešći je izbor nekirurške metode reduciranja lokaliziranih masnih naslaga. Radi se o primjeni niskofrekventnog ultrazvučnog uređaja, frekvencije 25-40 khz, snage do 50W. Djelovanje kavitacije svodi se na selektivno razbijanje membrane masne stanice, usljed čega dolazi de oslobađanja sadržaja unutar membrane. Sadržaj se eliminira djelomično putem limfnog i mokraćnog sustava, te preko jetre u kojoj se masnoća prerađuje jednako poput masnoće iz hrane, te se na koncu potroši kao energija. Rezultat je vidljiv nakon prvog tretmana. user posted image user posted image Vakuum i presoterapija obavezni su paralelni tretmani koji se izvode uz kavitaciju, te ćemo njima poboljšati eliminaciju masnog tkiva i vode uz stimulaciju stvaranja vezivnog tkiva na mjestu gdje smo eliminirali višak masnog tkiva. 
Ukoliko osoba ima potreba za multi tretmanom u vidu smanjenja lokaliziranih masnih naslaga i celulita, te zatezanja tj. liftinga kože; najčešće ćemo primjeniti RESHAPING PROGRAM koji uključuje kombinaciju tretmana kavitacijom, radiofrekvencijom, vakuumom i presoterapijom. Rezultati koje možemo postići u vrlo kratkom roku zaista su impresivni. Za sve informacije o navedenim terapijama kontaktirajte nas na [color="#0000ff" size="2"]info@centar-bella.hr ili 01/4550-107 
  Copyright © 2011

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
23.2.2011 22:03:05   
Marta j
Evo jedan tekst..


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
23.2.2011 22:10:29   
modesty blaise
nemojte me krivo shvatiti ali krema protiv celulite ne postoji...kreme na kojima to piše djeluju tako da površinski zatežu kožu i ona zbog toga izgleda lijepše i ravnije...al sve je to na principu "drž vodu dok majstori odu"...čim ih prestanete koristiti celulit tj njegova vidljivost se vraća
to je samo još jedna od kozmetičkih propaganda.... niš više ni manje

a o kavitaciji ne znam dali da uopće išta i spominjem...samo ću reči da se u Americi (u kojoj je svašta dopušteno) sve više kavitacija zabranjuje radi štetnosti po zdravlje

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
23.2.2011 22:25:46   
natalijax
ništ nisam koristila

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
23.2.2011 22:25:49   
Ruža
IZVORNA PORUKA: BUMBI

Hej ženo pa di si ti?Ajde malo u birc dođi...sorry što sam malo OT..
Što se tiče kreme ja ti nemam pojma,nisam nikada koristila iako imam i ja celulitauser posted image


Joj draga ma došla bih ja, ali tko bi vas više polovo.user posted image  Ali redovito vas škicam, kad uspijem nabacim i koji komentar.

Cure znači Afrodita? Hade probam onda nju, mislim da ju nisam probala do sad.

Joj bi ja i na neki tretmanić, no kriza, recesija, nema šanse, ali zato ću se mackati.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
24.2.2011 1:09:37   
CallamityJane
Meni neki dan preporuci Elancyl jedna od cura, mislim new mama user posted image i rece da joj je cijena zara ali da djeluje ...
Zapisala sam si ime u rokovnik, jos samo da odem da ju kupim user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
24.2.2011 8:53:15   
mariola
Modesty, meni je jedino i bitno tih par mjeseci ljeta da se mažem i da ga nema a za zimu baš me brigauser posted image
mm ne vidi, pred drugima se ne skidamuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
24.2.2011 8:54:43   
CallamityJane

IZVORNA PORUKA: mariola


mm ne vidi, pred drugima se ne skidamuser posted image

Bas tako user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
24.2.2011 9:11:01   
pincirotvajler
ja nevjerujem u te kremiceuser posted image
ne jer mislim da nevaljaju nego kod mene ima tog zla prrreeeevvviiiišeee i nema šanse da ijedna bilo šta napravi user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
24.2.2011 12:20:19   
mayathebee
I ja vjerujem da nema kreme protiv celulita, pogotovo ne one koja bi nam pomogla u trenutcima kad ju namažemo i nakon toga se najedemo ko prasice.....user posted image user posted image user posted image
No da se stvar malo popraviti s Afroditom, više novaca nedam jer ova krema mi je pomogla, ali tek kad sam uvela reda u prehranu. Recept je bio: Afrodita krema s onim njihovim zelenim tajcama, može i neke domaće samo da su uske.
Namazati se i vježbati tako, idealno navečer tako da poslije toga nema više obroka! I naravno pravilna prehrana i puuuuunooooo vode!!!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
24.2.2011 18:57:24   
Njofra
Afrodita.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
25.2.2011 7:36:30   
novamama

IZVORNA PORUKA: CallamityJane

Meni neki dan preporuci Elancyl jedna od cura, mislim new mama user posted image i rece da joj je cijena zara ali da djeluje ...
Zapisala sam si ime u rokovnik, jos samo da odem da ju kupim user posted image


elancyl je stvarno dobar...ali, sve te kreme su kratkog daha i najboljastvar su anticelulitni tretmani...ako bi kremu, onda ima jos vremena do ljeta, a tretman moze bilo kad...
meni moj celulit ne smetauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
25.2.2011 8:51:04   
CallamityJane
Ja sam mislila na kakvu anticelulitnu masazicu sad u maju da odem i tako par puta, i u kombinaciji sa kremicom user posted image
Valjda bude drzalo bar za ljeta user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
25.2.2011 14:27:52   
Ninaa
Meni je bila dobra od Afrodite ona sa zelenim sa strane i ona Pitaya, učinak im je jači ak se namažete i zamotate onom prozirnom folijom pa krenete vježbati,a vjerujte mi voda čini čuda. Ja se silim čim više piti i od kad puno pijem imam i puno manje celulita na nogama a s njim vodim borbu od kad sam klinka bila.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
25.2.2011 14:31:19   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Ninaa

Meni je bila dobra od Afrodite ona sa zelenim sa strane i ona Pitaya, učinak im je jači ak se namažete i zamotate onom prozirnom folijom pa krenete vježbati,a vjerujte mi voda čini čuda. Ja se silim čim više piti i od kad puno pijem imam i puno manje celulita na nogama a s njim vodim borbu od kad sam klinka bila.


Ovo ću probati. A voda??? Popijem ju više od žabe, no valjda se sve naslagalo.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
25.2.2011 14:35:32   
Marta j
Koliko pijem vode nebi ga trebala imati nikako.Al kod mene to nepomaze.
Al ovo ljeto necu puno na more pa se necu toliko ni brinuti..user posted image


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
25.2.2011 14:37:36   
CallamityJane
Meni se cini da mi se ta silna voda sve u celulit slijeva user posted image
Manje sam ga imala dok sam pila jednu casu vode dnevno...

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
25.2.2011 14:39:12   
Marta j
IZVORNA PORUKA: CallamityJane

Meni se cini da mi se ta silna voda sve u celulit slijeva user posted image
Manje sam ga imala dok sam pila jednu casu vode dnevno...


user posted image user posted image user posted image luda si


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Krema protiv celulita s kojom ste bile za...
25.2.2011 14:43:18   
CallamityJane
Pa kada je tako Marta user posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!