|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koncert lepe Brene
8.6.2009 20:54:11   
tikica_69
Osobno ne volim ovakvu vrstu muzike i ne pada mi na pamet ici na njen koncert. Temu sam otvorila samo da cujem misljenja o dizanju pola zemlje na noge zbog tog koncerta.Meni ne smeta ni Ceca u Zagrebu, pa tko voli nek izvoli. Ja hvala ne bi.Ovo dizanje raznoraznih udruga me malo iritira jer nas vraca 100 godina unazad sa takvim stavovima user posted image Pa nitko ih ne tjera da je slusaju ni gledaju.....a nase manjine imaju pravo tu i tamo da se i koji njihov izvodjac pojavi ovdje.
Sto vi mislite o tome?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 21:10:04   
Anoniman
Nikad mi takve stvari nisu bile jasne. Vaspitana sam da ljude ne delim po boji kozi i nacionalnosti, nego prema tome da li su dobri ili losi. Da je drugacije, ne bih se udala za Hrvata zar ne??
Isto tako i muziku delim na dobru i losu.
Ko voli da je slusa, nek izvoli lepo na njen koncert. Ja nisam medju njenim fanovima, pa tako i ne bih posetila njen koncert. Ali mi nije jasno zasto se za nju dize tolika frka, a zasto se npr. nije digla oko Zdravka Colica? Oboje su zvezde iz bivse juge, a on je bio i vise nego prihvacen i karte za koncert su planule. Vidim isto da je i Balasevic jako slusan. Pa zasto se onda dize frka samo oko cajki? Iako po mom misljenu Brena i ne spada u tu kategoriju. A znamo da se cajke naveliko slusaju po celoj Hrvatskoj.
Eto npr. i ja slusam Olivera i Dina Merlina iako su oni rekli da nikad ne bi gostovali u Beogradu. Postujem njihovu odluku, sto ne znaci da su im pesme lose i da mi bas njihove pesmu nisu medju omiljenima.

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 21:16:18   
ninishka
tko voli nek izvoli...nemam nista protiv, ali moglo bi biti svacega radi toga...kod nas u selu(zivim kraj vz-a) je bila neda ukraden i bila sam na koncertu jer me zanimalo kak zena izgleda...

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 21:17:37   
mama mery
ja osobno odozavam brenu tj. njene pjesme od malih nogu
i voljela bi otici na koncert ako budem mogla

a to sto se dogada uopce me ne zanima jer ja samo slusam njene pjesme i super su mi


_____________________________




(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 21:21:08   
ninishka
uvjerena sam da nema covjeka u hr koji nezna barem jednu njenu pjesmu!!!i ja znam sve njene pjesme a zena se dobro drzi...a da ne zaboravimo filmove "hajde da se volimo"

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 21:56:58   
Dajana
Ja osobno ne volim Brenu niti njenu muziku i pjesme, nisam ih nikad voljela.
A to dizanje na noge raznih udruga zove se demokracija. Baš bi nas prije netko pitao za tako nešto.

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:05:26   
piggy
ja volim brenu i slušala sam ju ko djete i uz neke njene pjesme i odrasla.
naravno da idem i na koncert,al isto se slažem ko voli nek izvoli,ko ju ne voli nek ju ne gleda ni ne sluša.
ja ne biram ljude po tome što slušaju,već kakvi su,ak si dobar i pošten možeš biti i crni cigan..........

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:11:14   
FIONA
Nellyca ja  razmišljam isto kao i ti ali nažalost jako puno ljudi ne....obzirom da ima puno obitelji sa strane Srba i Hrvata koji su izgubili najmilije ovo doživljavaju kao pljusku baš kao i Seve u Beogradu!...Moje je da ovo ipak nije primjereno dok nam branitelji nemaju kaj za jest i deložiraju ih sa malom dječicom na ulice...Brena za mene ima malo više simbolike od glazbene ikone bivše Juge i samim time političku pozadinu priče...stoga moj je odgovor: LEPA BRENA ZA MENE NIJE DOBRODOŠLA!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:11:14   
Zvonki
Ne idem na koncert niti je slušam. Nemam ništa protiv te vrste glazbe i izbjegavam o njoj razmišljati negativno radi svega što je bilo. Osobno mi ne odgovara žanr muzike pod imenom "cajke" ali ponekad poslušam neke pjesme od nekih srpskih pjevača.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:12:45   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: FIONA

Moje je da ovo ipak nije primjereno dok nam branitelji nemaju kaj za jest i deložiraju ih sa malom dječicom na ulice...


Fiona, Brena nije kriva za status naših branitelja nego ova usrana vlada. Sorry, morala sam...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:14:30   
Dajana
Slažem se s Fionom u potpunosti.
Kaj se tiče pjesama za mene su Brena i Severina jednake, katastrofa obje.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:15:35   
natalijax
ja danas htjela otvorit bas tu temu pa mi bilo glupo da se neuvrjedi netko,ja cu rec svoje misljenje slusam narodnjake al ne sad one teske,brenu slusam necu ici na koncert jer nemogu nikako ali citajuci danas na portalu kako su branitelji trazili potpisivanje peticije protiv njenog koncerta ma ljudi sto je njima nek zena pjeva nikog nije pjesma ubila,a svi takvi su prvi u redu stajali u redu kad je ona cepala po koncertima,i vjerovatno ako nece oni bit ce im kcer ili sin sada u areni na koncertu,zato mislim da su to takve gluposti nekih zabrana i protivljenja

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:16:18   
mirna
IZVORNA PORUKA: FIONA

Nellyca ja  razmišljam isto kao i ti ali nažalost jako puno ljudi ne....obzirom da ima puno obitelji sa strane Srba i Hrvata koji su izgubili najmilije ovo doživljavaju kao pljusku baš kao i Seve u Beogradu!...Moje je da ovo ipak nije primjereno dok nam branitelji nemaju kaj za jest i deložiraju ih sa malom dječicom na ulice...Brena za mene ima malo više simbolike od glazbene ikone bivše Juge i samim time političku pozadinu priče...stoga moj je odgovor: LEPA BRENA ZA MENE NIJE DOBRODOŠLA!user posted image user posted image user posted image


a čolić možeuser posted image

uopće mi se ne da komentirati takve stvari... tko želi neka ide na koncert, a tko ne neka ne ide ili protestira ispred.

lepa brena je više nego simbol neke nacionalnosti simbol razdoblja u ex jugi, a slušali i geldali su ju svugdje u regiji od mak do slo ne samo u sr...



(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:18:22   
tikica_69
Moja mama ju je obozavala a baka je stalno vikala "makni tu k--vu s televizije" user posted image  user posted image  user posted image Ja se sjecam one Mile voli disco i ima jedna prekrasna laganica al ne znam joj ime user posted image Al Rokeri s Moravu su mi bili nepoderivi user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:21:30   
mama mery

IZVORNA PORUKA: natalijax

slusam narodnjake al ne sad one teske,brenu slusam necu ici na koncert jer nemogu nikako ali citajuci danas na portalu kako su branitelji trazili potpisivanje peticije protiv njenog koncerta ma ljudi sto je njima nek zena pjeva nikog nije pjesma ubila,a svi takvi su prvi u redu stajali u redu kad je ona cepala po koncertima,i vjerovatno ako nece oni bit ce im kcer ili sin sada u areni na koncertu,zato mislim da su to takve gluposti nekih zabrana i protivljenja





slazem se stobom glazba nije nikog ubila

nisam siguren ali po pricama moje mame miso kovac je za vrijeme jugoslavije govorio protiv hr i da nece nikad zapjevati a vidite ga sadauser posted image
ta inf. nije sigurna to je bilo davo ali cu provjeriti
mozda neto i zna od vas starijih


a oni napadaju zenu koja pjeva i pjesmom urecuje ljude
jer tko  pjeva zlo nemisli

_____________________________




(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:22:30   
FIONA
Zovki u pravu si da nije ona kriva ali da potiče bjes među tim ljudima, to sigurno...Uzmi nekog koga poznaješ i tko je izgubio pola obitelji a za neke ne zna niti gdjesu da ima zapale svijeću!...kako oni to gledaju...ja to nisam imala...i Ćolić i kompanija...smatram da kao nacija koja je prošla to što je prošla nismo zreli da to gledamo kao muziku sa istoka pa ko voli nek izvoli......ja se ne vređam, tu svatko piše kaj misli...pa tako i ja!...ja volim sasvim drugi tip glazbe, čak i srpske filmove ne kužim jer sam bila jakoooo mala kad sam učila čirilicu i srpsku i školi...mislim do drugog osnovne...kao Zagrepčanac ja fakat to ne kužim...

Nit mi nismo da provociromo dio njihovog naroda sa našim izvođačima i obrnuto...ja poštivam svakog tko je čovjek ali globalno gledano ovo je meni malo preveč!..ne znam da li me kužite...malo mi je teško ovo pojasniti bez akustike i gestikulacije...to je mana ovog pisanja...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:34:04   
Lady3
Odrastala sam uz Brenine pjesme i voljela bih je pogledati.Osobno ne volim cajke i ne paše mi ta vrsta muzike al njene pjesme sam voljela...E sad o ostalome da nije u redu što dolazi a mnoge obitelji su poginule,nestale..mislim da ne treba osuđivati pojedince dr.vjera i pjevače što je Brena,Balašević i mn,drugi..I ja sam u ratu izgubila mnoge pa ne mrzim ljude te vjere...Neznam čemu ta buka oko nje,pa žena samo pjeva ne dolazi nikoga vrijeđati i ubiti..Oni koji su ubijali i imaju mnoge živote na duši nek malo preispitaju svoju savjest..Tko želi ići nek ide,tko ne, ne mora,nitko ga ne sili ni na što..Glupo mi je ova peticija,toliko toga sr...a se događaju u našoj zemlji a oni se brinu za Brenu..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:39:58   
FIONA
pa to i govorim...ti tako mislim Lady ali mnogi ne...i umjesto da se ne povečava nasilje i potežu pitanja iz rata več da samo od sebe vrijeme da malo prostora i pokaže postepeno kako može suživot biti ok, namjerno se diže buka i medijska pompa i labilni i oni koji ne misle kao mnoge od nas ovdje napravit će loše stvari...osobno sam čula da se okuplja grupa BBB i da će napasti ljude koji će ići na koncert kako bi prekinuli nastup!!!...pa ljudi jel nam to treba...ako do toga dolazi očito da još nije vrijeme za Brenu i goste u ZGB-u!...meni ona niš ne predstavlja kao pjeač...pjesme su mi očaj jel to ne slušam...ali kad gledam galamu oko nje...i ostalih naravno...smatram da nije mjesto i vrijeme još uvijek za to!...ajme...mislim da me nitko ne kuži kaj mislim reči!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:45:53   
Ruža
Nisam nacinalist, ne dijelim ljude na toj osnovi, ali patriot jesam i to veliki. user posted image
Narodnjake ne podosim, ježim se na njih i lovim za glavu kad vidim koliko su popularni kod naše mladeži.user posted image Pa za koju godinu i opančiće će početi nositi.
Slušam Balaševića redovito idem na njegove koncerte, slušam Čolića i dobrodošli su uvjiek jer se nisu mješali , ali svaki koji je svesno paradirao u njihovoj uniformi, rasplamsavao mržnju i podržavao njihov režim za mene nije dobrodošao, ni Brena, ni Ceca ni Bora Čorba i točka.user posted image Ma otkud im samo obraza?
Oprostila jesam, ali zaboraviti neću nikada!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:49:27   
FIONA
Ružo hvala kaj si mi došla pomoć...user posted image user posted image user posted image user posted image ..ti me jedina razmeš!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:49:52   
ket
ja donekle razumijem fiona...nemam ništa protiv takve vrste muzike niti protiv nje ali da je tamo negdje.....naš narod to još nemože probaviti...ja osobno nemam ništa protiv koncerta,tak mi svejedno-ne idem.....ali nije joj trebalo naslikavanje u uniformi...koncert u brčkom za bodrenje srpskih vojnika u ratu.....a sad dolazit u hrv. zaradit pare-pa ima ih dosta....a i nama je u državi dosta nemira i bez nje....uvijek je nešto....nek se nitko ne ljuti

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:50:17   
Zvonki
Ja te Fiona razumijem, ali reci mi kad će doći to vrijeme? Jer svoju mržnju prenosimo na svoju djecu, svjesno ili nesvjesno. I više nije onda riječ o Breni ili glazbi koju pjeva nego o nečem drugom. A to drugo je stvarno vrijeme da mi balkanci skupa s njima preko zaboravimo.


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 22:53:17   
Ruža
IZVORNA PORUKA: FIONA

Ružo hvala kaj si mi došla pomoć...user posted image user posted image user posted image user posted image ..ti me jedina razmeš!!!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 23:05:38   
Anoniman
Fiona mislim da to opet zavisi od osobe do osobe...kao sto sam vec rekla, licno Olivera obozavam i jedva cekam neki njegov koncert u Splitu da odem, iako znam da on nikad ovde ne bi gostovao. Njega mogu da volim ili ne volim, ali ne mogu da sporim da ima odlicne pesme. Severina je ovde jako slusana, i u 10om mesecu ce odrzati koncert u Beogradu i sigurna sam da ce biti jedan od najposecenijih, iako ni nju ne slusam, ali ovde se ona ne dozivljava kao provokacija.
S druge strane na Thompsona nikad ne bi otisla, ne zbog onoga sto je on u to vreme izjavljivao i kakve pesme je pevao, nego zato sto to i dalje radi i sto se na njegovim koncertima i dalje cuju razni antisrpski uzvici, mislim da svi znamo kakvi.
iskreno, razmisljala  sam se da li da pisem na ovoj temi, jer ne zelim da me neko pogresno shvati i ne zelim da se neko oseti isprovocirano jer mi to nije ni na kraj pameti. ja sam dosla medju vas i mogu samo da zahvalim svim devojkama jer se nijednog trena nisam osetila nepozeljnom. jer smo ovde sve jednake, barem ja tako osecam...da je drugacije, nikad ne bih ni bila na ovom forumu...

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koncert lepe Brene
8.6.2009 23:08:33   
ket
ja nemam protiv ČOVJEKA ništa šta god da je po nacionalnosti-bitna su djela-tako mi se netko može zamjeriti

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!