|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko kvalitetno provodite vrijeme sa klincima
25.11.2008 17:48:13   
piggy
Dali to uopće stignete ako radite?
Kako provodite to vrijeme?
Dali i očevi sudjeluju?

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koliko kvalitetno provodite vrijeme sa kl...
25.11.2008 21:04:03   
tikica_69
Bar sat vremena dnevno...toliko zaista mogu. Negdje sam citala da djeci uopce nije bitno koliko vremena provedete sa njima, nego kako provedete to vrijeme. Zato, kad rijesimo skolske obaveze, oni biraju....Obicno to bude kartanje, vole sa mnom mijesiti pizzu, peci kolace, monopoli, gledanje starih fotografija i sl.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koliko kvalitetno provodite vrijeme sa kl...
25.11.2008 21:06:31   
lelo
Ja sa sa Leonom od 0-24 sata.Koji puta imam osječaj da mu idem lagano na živce.user posted image  Po cijeli dan se igramo, vježbamo naše vježbice, odemo u šetnju,pogledamo neki crtić jer ga je to jako počelo zanimati.user posted image
MM se malo poigra kada dođe sa posla ali je dosta umoran pa to ne traje predugo.I baka se igra sa njime,to ga najviše veseli jer mu pjeva onu pjesmicu "sije baba brašno" i glavicu mu njiše lijevo-desno.To obožava.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koliko kvalitetno provodite vrijeme sa kl...
25.11.2008 21:46:36   
Florijan Jakov
popodne smo zajedno, nastojim to vrijeme provesti što kvalitetnije u druženju s FJom...šetnja, slaganje kockica, čitanje slikovnica, interakcija s drugom djecom.... svaki oblik zabave u kojem je on zadovoljan i ispunjen, smatram kvalitetno provedenim vremenom.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koliko kvalitetno provodite vrijeme sa kl...
26.11.2008 15:13:48   
dami
Još sam na porodiljnom i sa curom sam svo vrijeme, uz papanje, presvlačenje i druge obaveze oko nje tu su maženja, šetnje, puno pričamo a kad počnem raditi   user posted image user posted image user posted image bit će toga puno manje ali vjerujem i ne manje kvalitetno.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koliko kvalitetno provodite vrijeme sa kl...
26.11.2008 19:46:58   
božica
kako kaduser posted image user posted image
al nastojim što bolje mogu..bilo čitanje knjigica,gledanje albuma sa slikama,crtanje,bojanje,kupanje sekice,šetanje,igranje u parkiću...............



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!