|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koji mobitel bi ste vi izabrale?
30.10.2008 13:46:38   
mlada mama
dvoumim se izmedju 3 mobitela, na zalost ne mogu staviti slike radi se o ovim mobitelima: samsung sgh-zv40, samsung x670 i sony ericsson z 710, sony je po karakteristikama najbolji, ja sam htjela ovaj X 670,ali ima najlosiju kameru i bateriju, tako da ne znam, pommmooooccccc molim!!!! i neka netko stavi slicice umjesto mene,hvala!!!!!

< Poruku je uredio Renata RR -- 30.10.2008 13:47:37 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 13:47:56   
Ruža
Čekam sličice, što se tehnike tiče pravi sam vizualac.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 13:48:25   
tiha
ma sony ti je najbolji ja imam onaj crveni 1500 kn mu cijena genijalan je odusevljena sam....

jer to onaj smedi sony? moja frendica ga ima genijalan je isto jako dobar


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 13:50:48   
mlada mama
ja imam slike,ali nece da se stave, nesto mi steka, please,ajd nek netko drugi pokusa

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 14:01:24   
Florijan Jakov
imam samsung mobitele već 3 godine, i zadovoljna sam...u odnosu na sony erricson imaju lošiju kameru. od ova tri modela Z710 ne bi nikako jer mi je preglomazan...od Samsunga bilo koji..neznam jesi li razmišljala o kliznom samsungu, ja ima već treći (prvi D600, zatim U600 i sada U900) klizni i odlični su mi

p.s. niti ja nikako da stavim sličice


< Poruku je uredio Florijan Jakov -- 30.10.2008 14:06:01 >


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 14:05:47   
ZVRK
ne vidi ti se link

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
30.10.2008 14:05:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Florijan Jakov)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 14:06:00   
mlada mama
ja sam imala isto svakakvih samsunga i bila sam zadovoljna njima, ljetos su mi jednog ukraliuser posted image user posted image poslije toga sam kupila nokiu xpress music uzas, katastrofa, zato sam opet htjela samsunga,a po svem ispada sony bolji (kamera 2.0mp, dobra baterija)user posted image user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 14:07:14   
ZVRK
meni je sve jedno koji je glavno da bude ''pun kuna''da se može brbljati i piskarati poruke

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 14:07:51   
mlada mama
lilivana ja kupila ljetos nokiu, baterija ne moze ni 2 dana izdurati,ako malo pricam ili se dopisujem s nekim, to mi ide na zivce

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 14:08:27   
tiha
ja ti 10 dana nemoram punit bateriju a stvarno puno pricam tako da nikad neznam gdje mi je punjac jer stvarno ga rijetko moram punit

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 14:21:18   
FIONA
odaberi između jednog od samsunga...ako mene pitaš!
Ja imam dva...imala ih prije i ne bi ih mjenjala ni9 zakoji drugi...javi kad kupiš jel se i ja spremam na promjenu...meni se sviđa onaj kaj su do nedavno reklamirali "soul" malo je skuplji oko 3,500 ak se ne varam ali bi dala za njega...da li ga tko ima ima je čuo nešto o tom modelu????


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 14:24:56   
maja
user posted image sony ericcson Z 710


user posted image Samsung SGH ZV40


user posted image samsung x 670




_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 14:25:59   
tiha
taman htjela ja nema veze

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 14:26:37   
maja
mada se mewni ovaj s.e. baš i ne sviđa ja bi ga ipak odabrala. Već dugo imam s.e K 750i i jako sam zadovoljna njime, i kamera je jako dobra.
Imala sam samsung i nije mi se sviđao, a i jednostavno je prestao raditi a nije bio star!


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 15:04:51   
evanda
imala sam sony...bio 7 puta na servisu u godini dana....imala sam i samsung-ispadao mi je svako malo i radio kao nov cijele 3 godine.....nikada više ne bih kupila nikakav sony....sad imam čokoladu i dobra mi je

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 15:26:37   
mlada mama
i ja bi ponovno samsunga bas iz toga razloga sto sam bila prezadovoljna njima nasla sam sad jos 2 samsung sgh e 530(ja sam imala 570) i sgh e 360

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: koji bi ste vi izabrale????
30.10.2008 15:55:08   
maja
onda je najbolje da vidiš sve samsunge i izabereš najboljiuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: koji bi ste vi izabrale????
31.10.2008 19:56:35   
tonkica
Moram se nadovezat, koristim SE i zadovoljna sam, imam ga već skoro 2 godine. Međutim, ovaj model o kojem ti razmišljaš je na preklop. Njega ti ne bi preporučila, imala sam prije ovoga takav od SE i nakon valjda pola godine je crknuo, ekrani su otišli k vragu. user posted image Preporučam ti da se odlučiš za Samsung, ili koji SE koji nije na otvaranje.

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: koji bi ste vi izabrale????
31.10.2008 20:02:15   
mlada mama
nadjem mob koji mi odgovara po svim karakteristikama i izgledu (samsung sgh e 530) ali nigdje ne mogu naci gdje ga ima za kupiti i koliko od prilike kostauser posted image user posted image user posted image  ne znam ljuta sam pogotovo sto mi se sve kida u zadnje vrijeme od pecnice do mobitela i laptopa

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: koji bi ste vi izabrale????
1.11.2008 1:05:01   
Bare
... imala sam nekoliko samsungovih mob i nijedan se nije pokvario...SE trenutno ima moja Lucia i vec je 2 puta bio na popravku, a kupljen je prije 3 mjeseca... s obzirom da najavljuju uskoro iPhone u legalnoj ponudi u HR, a ja ga imam skoro godinu dana toplo ga preporucujem...i ovu poruku saljem s njega user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: koji bi ste vi izabrale????
1.11.2008 7:51:15   
Anaeva
nadjem mob koji mi odgovara po svim karakteristikama i izgledu (samsung sgh e 530) ali nigdje ne mogu naci gdje ga ima za kupiti i koliko od prilike kosta ne znam ljuta sam pogotovo sto mi se sve kida u zadnje vrijeme od pecnice do mobitela i laptopa


Mladamama, njega je jako malo izašlo ali je dosta kvarljiv mobitel
probaj u oglasniku ako ga netko ima (mislim da ima u pink i crnoj varijanti) ali opet napominjem-malo ga je izašlo


_____________________________

I najslabiji trag na papiru vrijedniji je od najboljeg pamćenja.....

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: koji bi ste vi izabrale????
1.11.2008 7:53:20   
Anaeva
Ja imam samsungov klizni mob i ovaj dio koji ide prema gore se drma.
Moja preporuka je preklopni ili obični a što se tiče marke i Samsung i SE su jednako dobri..
X670 je stari i ograničeni model -izbaci ga iz misli user posted image


_____________________________

I najslabiji trag na papiru vrijedniji je od najboljeg pamćenja.....

(Odgovor članu Anaeva)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: koji bi ste vi izabrale????
1.11.2008 14:57:37   
mlada mama
steta, danas sam nasla sgh e 530 ali kosta preko 2000user posted image user posted image user posted image pa mi se to ne isplati pogotovo,ako je kvarljiv.user posted image  vidjela sam i sgh e 360 mislila sam da ga necu zbog jako malo mp-0.3,ali kad bolje razmislim ja skoro nikad ni ne slikam na mob, pa mi i nije tako vazno

(Odgovor članu Anaeva)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!