|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
8.11.2011 16:52:52   
elven
Danas je otvoren sajam knjige i multimedije Interliber na Zagrebačkom velesajmu...pa me interesira koliko nas planira ići, kakve fine stvarčice planirate tamo tražiti, tko su vam omiljeni izdavači, autori, jel imate kakve info tko kakve popuste daje ?

Ja obožavam Interliber i tamo bih mogla provoditi svaki dan sajma, kopati i kopati po knjigama, slikovnicama ma svemu, najdraže mi je kad ubodem kakvu dugo željenu knjigu po smiješno niskoj cijeni ili nađem kakav naslov milog mi autora za kojeg nisam ni znala da je izašao. Zadnje 3 godine nisam išla, zimsko dijete, pa se zaredale one epidemije životinjskih gripetina pa izbjegavaj gužve ....i tako, ali ovih dana imam ozbiljnu namjeru...vidjet ćemo...valjda opet neće biti user posted image

Znam da sam se jedne godine raspojasala i svim članovima obitelji tamo pokupovala božićne darove... kikići su dobili prekrasne edicije u zlatno ukoričenih bajki (grimm, andersen..itd), ženski dio kuharice, beletristiku, hobi ideje...mmmm, muški dio mehanika, drvodjeljstvo....ma za svakoga se našlo
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
8.11.2011 16:57:47   
elven
Evo i za one koji kao i ja možda ostanu doma (pregrizla si jezik)....Izvor znanja ne izlaže, ali ima jako dobar sajamski popust na stranicama sa puno zgodnih naslova, uglavnom su knjige savjetodavnog tipa...pa škicnite

http://www.izvorznanja.com/index.php/AKCIJA-INTERLIBER-50-DO-70-POPUSTA-OD-7.-DO-13.-11.html

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
8.11.2011 17:02:33   
pincirotvajler
mi ćemo d uzeti knjigica par,obožava ih

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
8.11.2011 19:51:14   
mišica 666
ja sam ljubomornana vas ja sam predaleko od takvih događanja. btw koji su vam omiljeni pisci i  knjige. inaće obožavam čitati i jako sam sretna s ovom akcijom znanje KDS. user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
9.11.2011 11:45:01   
elven
E sad, svašta se čitalo kroz godine...ali zadnjih 10-ak godina mi paše samo fantasy žanr...krimiće i drame gledam i čitam svaki dan pa mi je toga preko glave... a ovako sam izgubljena u svjetovima koji nemaju nikakve poveznice sa realom...ako hoćeš par pisaca...ovi su omiljeni i dosta razvikani...sa razlogom naravno...

Epic fantasy - George R.R. Martin (Songs of Ice and Fire - Pjesme leda i vatre); Tad Williams (Shadowmarch, Memory, Sorrow and Thorn); R.A. Salvatore (Dark Elf - e sada tih knjiga ima hrpa); Roger Zelazny (Cronicle of Amber - Amberske kronike); Gay Gavriel Kay; Paul Hoffman ...uh ima ih još, ali ovi su mi za kampirat ispred knjižare kad izlaze novi naslovi..

Malo ljubićke fantazije - Mellisa Marr (Wicked lovley series - ima prijevod samo ga ne znam);Jane M. Auel (Djeca zemlje..); Sephany Meyer (Twilight series - Sumrak saga): Lauren Kate (Fallen novels - isto ima prijevod na hrv.)....

Curka je još dosta malena, pa smo na ilustriranim bajkicama i svim mogućim dječijim časopisima (Dora, Medo Pooh, Princeze....)

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
9.11.2011 11:47:26   
troubled
interliber ne propuštam....bilo sa stomkom do zuba, bilo s bebom od 2 mjeseca....bilo sad kad će trebati trčati za njima po paviljonima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
9.11.2011 14:43:21   
elven

IZVORNA PORUKA: troubled

interliber ne propuštam....bilo sa stomkom do zuba, bilo s bebom od 2 mjeseca....bilo sad kad će trebati trčati za njima po paviljonima user posted image user posted image user posted image


Bravo bravo...user posted image ...puno finih knjigica i slikovnica vam želimo!!

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
9.11.2011 14:58:15   
beba_B

IZVORNA PORUKA: mišica 666

ja sam ljubomorna na vas ja sam predaleko od takvih događanja.


... isto... user posted image
Dok sam studirala išla sam svake godine.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
9.11.2011 15:04:22   
elven
Žao mi je curkeuser posted image user posted image user posted image ....

Evo malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...za utjehu, ako što pomaže...

(Odgovor članu beba_B)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
9.11.2011 15:14:53   
mišica 666
prije par godina sam bila u algoritma u zg. pa skoro sam se raspametila od sreće kolki je. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
9.11.2011 16:13:44   
elven
Mišica, joj da sada vidiš Profil megastore u centru (Bogovićeva), sredinom godine su otišli u vis...tj. prije su bili podrum, prizemlje i kat...sad imaju još dva kata ..znači pet etaža za izgubit se i sve puno, još ima i mali komadić gdje možeš popiti kavicu i sokić dok se odlučuješ što ćeš ili nećeš user posted image ....

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
9.11.2011 16:17:22   
pincirotvajler
mi bili, i uzeli malcu dvije knjigice,za božićuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
9.11.2011 16:24:24   
cuba
Ajme kad vas čitam i ja bi uskočila među sve te knjigeuser posted image
Obožavam čitati, trenutno čitam trilogiju Millenium, oduševljena samuser posted image
A i moj Rokić obožava pričice, mislim da bih bankrotirala kad bi ušla unutrauser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
9.11.2011 17:25:37   
mišica 666
moram onda dobro napunit novčanik prije nego odem opet u zg.  ja više skoro ni nemam mjesta di da stavim sve te knjige a tek sam ovo ljeto dobila policu i već je skoro puna. ubit će me mm. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
10.11.2011 9:51:31   
dami
Hvala elven na linku. Sigurna sam da ću si nešto pronaći.user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
15.11.2011 22:02:42   
elven
Suma sumarum ..... par slikovnica za curku i drvene kockice sve sniženo da mi još osmijeh izmami na lice kad se sjetim...ja sam se sa svojim apetitima suzdržala i obnovila članarinu u lokalnoj knjižnici user posted image ....a tatek kao i obično je gunđao cijelo vrijeme ...ma tko ga šiša, mi smo sretne i sad nam fali polica user posted image

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
15.11.2011 22:07:37   
mišica 666
svaka čast kad su knjige u pitanju ja se slabo suzdržavam user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
15.11.2011 22:29:56   
elven
Nije bilo lako, ali sam si zamislila facu muža user posted image da sam na svoju loptu još natovarila 5 djelova Pjesmi leda i vatre, a svaki nema ispod 500 strana... i imamo još kupovati sitnica za isčekujućeg juniora pa eto, majka se morala žrtvovati...dogodine..you win some you lose some

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Knjigoljubci zdravo, zdravo! Interliber Zg
15.11.2011 22:39:46   
mišica 666
doduše sad mi je malo lakše kontrolirat porive jer se nadam da će "skupe " knjige izać u sklopu KDS za 20-30 kn. nada umire zadnja user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!