|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako prepoznati lošeg prijatelja?
22.8.2011 22:17:17   
jagodicabobica
user posted image Laskavi licemjer
Koprisnik/Profiter
Glasnogovornik
Krvopija


http://www.ljepota.ba/novost/10840/Kako-prepoznati-loseg-prijatelja
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako prepoznati lošeg prijatelja?
23.8.2011 8:11:30   
Bebys
fala nije ni jedan od ovoga...

imam samo jednu legicu i jednog legu..oboje su stari prijatelji i super su...user posted image

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako prepoznati lošeg prijatelja?
23.8.2011 21:45:13   
inesica
Imala sam kombinaciju 2. i 4. tocke i to sam hvala Bogu rjesila. Na ruzan nacin je ispalo, ali mozda je tako moralo biti. Zivot je kratak da bismo ga proveli s ljudima koji nam ne odgovaraju.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako prepoznati lošeg prijatelja?
24.8.2011 9:42:39   
LUNA000
moj suprug je imao u jednom i laskavog licemjera i korisnika profitera...zabio mu je nož u leđa kad se najmanje nadao, a on mu slijepo vjerovao...da stvar bude gora evo jučer stigla pozivnica od njega za svadbu...i pitam se koliko neki ljudi imaju obraza

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako prepoznati lošeg prijatelja?
25.8.2011 9:01:49   
jagodicabobica
ja sam  nazalost naisla na jednu familijarnu zenu koja je totalno ne tolerentna na tudzu vjeru ili tamniju boju koze..sa drugom rijecju naisla sam na zivog nazistu i totalno se razocarala na svjet...hvala Bogu pa samnom nema vise nista!  Sto je jos zalosnije da takvi ljudi hodaju po mojoj domovini i prave probleme po Mostaru i slicnim gradovima!

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 25.8.2011 9:03:18 >

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako prepoznati lošeg prijatelja?
25.8.2011 9:03:15   
Bebys
jagodice rasista ima sve vise i ne tolerancije...ovo sto je bilo u norveskoj samo je sitnica ...strah mene sta ce tek biti...user posted image

primjer za to je da je u stockholm kommuni pobijedila rasisticka stranka...TO TI JE PRVI KORAK...samo cekaj pa ces viditi...

nazalost...mene toga strah...


< Poruku je uredio Bebys -- 25.8.2011 9:06:11 >

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako prepoznati lošeg prijatelja?
25.8.2011 9:04:04   
pincirotvajler
ma na svakakve ljude nailazimo tokom života,nekad smo dosta pametni pa ih maknemo,nekad nam malo duže treba pa se opečemo,,najviše je licemjera

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako prepoznati lošeg prijatelja?
25.8.2011 9:05:04   
Bebys
i najgore mi je ono sto neznas tko je to ..tek kada je kasno pokaze pravo lice...

uzasno

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako prepoznati lošeg prijatelja?
25.8.2011 9:06:25   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: Bebys

jagodice rasista ima sve vise i ne tolerancije...ovo sto je bilo u norveskoj samo je sitnica ...strah mene sta ce tek biti...user posted image


ova bi sigurno mogla i unuka Hitleru biti...2 dana zivota potrosi na budalu!user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako prepoznati lošeg prijatelja?
25.8.2011 9:07:56   
Bebys
IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: Bebys

jagodice rasista ima sve vise i ne tolerancije...ovo sto je bilo u norveskoj samo je sitnica ...strah mene sta ce tek biti...user posted image


ova bi sigurno mogla i unuka Hitleru biti...2 dana zivota potrosi na budalu!user posted image
nisam te skuzila tko je dva dana potrosio na budalu i tko bi mogao biti unuka...nisam skontala

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako prepoznati lošeg prijatelja?
25.8.2011 9:08:37   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: Bebys

jagodice rasista ima sve vise i ne tolerancije...ovo sto je bilo u norveskoj samo je sitnica ...strah mene sta ce tek biti...user posted image

primjer za to je da je u stockholm kommuni pobijedila rasisticka stranka...TO TI JE PRVI KORAK...samo cekaj pa ces viditi...

nazalost...mene toga strah...



potpisujem!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako prepoznati lošeg prijatelja?
25.8.2011 9:10:00   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: Bebys

jagodice rasista ima sve vise i ne tolerancije...ovo sto je bilo u norveskoj samo je sitnica ...strah mene sta ce tek biti...user posted image


ova bi sigurno mogla i unuka Hitleru biti...2 dana zivota potrosi na budalu!user posted image
nisam te skuzila tko je dva dana potrosio na budalu i tko bi mogao biti unuka...nisam skontala



ma salila se kako na tu zenu potrosi 2 dana a  ponasanje joj takvo da bi mogla bi biti i Hitlerova unuka,praunuka sta god! mislim da si me skontala

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 25.8.2011 9:11:16 >

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako prepoznati lošeg prijatelja?
25.8.2011 9:16:19   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

ma na svakakve ljude nailazimo tokom života,nekad smo dosta pametni pa ih maknemo,nekad nam malo duže treba pa se opečemo,,najviše je licemjera


user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako prepoznati lošeg prijatelja?
25.8.2011 9:20:03   
Bebys
jesam

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!