|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako odgojiti nenasilno dijete
18.2.2010 21:53:13   
mirna
Sto mislite o ovom clanku:

http://www.ringeraja.hr/kako-odgojiti-nenasilno-dijete_776.html

Meni se cini super... Zamislite samo kada bi se svi roditelji pridrzavali tih savjeta kakvo idealno drustvo bi bili... No, dobro to je idealizam... U biti mi koji cemo ga procitati ionako djecu odgajamo u tom smjeru...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako odgojiti nenasilno dijete
18.2.2010 21:56:29   
novamama
meni se ovo ful sviđa...trebalo bi to zalijepiti na frižder!

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako odgojiti nenasilno dijete
18.2.2010 21:56:54   
pepeljuga
dobar clanak a isto mislim da ne moze uvik sve biti dako idealnouser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako odgojiti nenasilno dijete
18.2.2010 22:12:35   
ilda
U potpunosti se slazem sa pepeljugom...jedino sto mi mozemo uraditi za nasu djecu po ovome pitanju jeste pruziti im maksimum ljubavi...sto se tice udaranja djece pa ponekad je to stvarno nuznouser posted image (tako da i to otpada)...s nasiljem se susrece vec u vrticu,na ulici a u skolama da i ne govorim i mi ne mozemo dijete citav zivot drzati za ruku da mu ko slucajno nebi ucinio sta nazao(mislim na ostalu djecu),sto se tice nasilja na medijima pa koji su to danas crtici podobni za dijete u svakom od njih ima nasilja sad negdje vise negdje manje.....user posted image

Ispravite me ako grijesim..... 

_____________________________

Prije braka imala sam šest teorija o odgoju djece.Sad imam šestero djece nijednu teoriju....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako odgojiti nenasilno dijete
18.2.2010 22:15:19   
novamama

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

dobar clanak a isto mislim da ne moze uvik sve biti dako idealnouser posted image



ne može, i nikada neće biti idealno, ali se moramo truditi i ne prepustiti se stihiji, tj. onome: pa što ima veze, svi klepaju djecu, nema veze ako i ja jednom...

zato se dobro podsjećati na ove stvari...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako odgojiti nenasilno dijete
18.2.2010 22:18:45   
Manda
Ilda!
Ovaj tvoj potpis je iz knjige Povezujuće roditeljstvo, zar ne?


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako odgojiti nenasilno dijete
18.2.2010 22:20:46   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: novamama


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

dobar clanak a isto mislim da ne moze uvik sve biti dako idealnouser posted image



ne može, i nikada neće biti idealno, ali se moramo truditi i ne prepustiti se stihiji, tj. onome: pa što ima veze, svi klepaju djecu, nema veze ako i ja jednom...

zato se dobro podsjećati na ove stvari...

ma slazem se sa tobom....svi mi zelimo svojoj djeci najbolje i odgojit ih na najbolji nacinuser posted image

ali mislim da i uz veliki trud svi imamo neke greskiceuser posted image zza koje nam posli bude i zaouser posted image
zato sam napisala da uvik sve nemoze biti idealno


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako odgojiti nenasilno dijete
18.2.2010 22:24:52   
novamama
ma naravno!

i bolje se što prije pomiriti sa time da neće sve biti savršeno...

baš sam večeras Oliveru rekla, dok sam ga uspavljivala (srećom me ne razumije dijeteuser posted image ) kako se samo nadam da ga neću previše sj**ati (doslovce sam mu tako reklauser posted image ) i da se nadam da će biti sretan u životu, ma koliko ja griješila, da će biti zdrav. i da mor aznati da ću ga uvijek voljeti, ma što bilo...

i tako smo se mazili i zaspao je brzouser posted image bit će s user posted image user posted image user posted image iznad glave, 'što je sad mami'user posted image

nego, tebe baš oću ulovit ovih dana, imam te pitati sto stvari oko snalaženja sa dvoje male djeceuser posted image

otvorit ću temu, bit će boljeuser posted image
user posted image


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako odgojiti nenasilno dijete
18.2.2010 22:27:30   
pepeljuga
nemoj muciti olivera da vec sad mora spavat s upitnicima iznad glaveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

cekam temuuser posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako odgojiti nenasilno dijete
18.2.2010 22:28:13   
mirna
mi barem razmisljamo o tome... i trudimo se... idealnog drustva nema nigdje...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako odgojiti nenasilno dijete
18.2.2010 22:28:28   
tikica_69
Onako najiskrenije, mislim da nas vecina pada ispit na tockama 5 i 8 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako odgojiti nenasilno dijete
18.2.2010 22:33:36   
mirna
5. trudim se...

8. trudim se, trudim, ali uvijek si postavljam pitanje da li ljudi koji odabiru crtice za tv nemaju vlastitu djecu ili mozda uopce ne pogledaju sto kupuju...user posted image user posted image

Ja mogu zabraniti da gleda takve crtice, ali sva ostala djeca u vrticu ih gledaju i sve se vrti oko ben 10, spidermana i ninja kornjaca... prestrasno. jednom sam gledala s njim ninja kornjace i ostala u šoku... sva sreća se ni njemu nisu sviđale... dozvolim mu pogledati ben 10 i astro boy jer to kao svi gledaju, ali gledam s njim i komentiramo...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!