|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako funkcioniraju tete čuvalice, što očekujete?
1.2.2011 19:29:34   
pula25
Molim Vas za pomoć...
Razmišljala sam da bi pokušala biti teta čuvalica. Imam curku od 15 mj. i ne radim, dovoljno velik stan, muža koji radi od 8 do 18 i puno slobodnog vremena. Pa sam došla na ideju da bi uzela na čuvanje još jedno dijete.
Vaša mi pomoć treba da mi kažete (vi koje ste imale tete čuvalice ili koje ste ih tražile) što se od njih očekuje, kako to funkcionira, što vam je važno. Koliko se kreću cijene takve usluge i dali hranu i potrepštine (pelene, maramice) donose roditelji ili je to u cijeni?
Imamo sobu koja je dosta velika i koja je potpuno prilagođena igri naše curice, živimo u dijelu grada koji nije jako prometan, oko zgrade imamo dva parkića a u blizini je i more sa šetnicom.
I sama sam majka pa s te strane nekakvo iskustvo postoji.
Recite mi vaša mišljenja, koje kriterije imate kad tražite dadilju za svoje dijete i što vam je jako važno da ta osoba ima.

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako funkcioniraju tete čuvalice, što oče...
1.2.2011 20:18:29   
m600
moja petra je imala 11mj kad sam ja čuvala jednog malog od 5 godina
mali je bip živi vražičak,ali je petra uz njega bila sunašce,nije toliko bila vezana uz mene :)
mogla sam odraditi dosta posla kad se njih dvoje zagledaju u crtiće i igračke
super su se slagali, onda sam počela raditi pa ga je čuvala moja sveki,pa mu je mama ostala bez posla user posted image
baš mi fali mali klepac user posted image
ja ti preporučam user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako funkcioniraju tete čuvalice, što oče...
2.2.2011 11:44:36   
mamicaa
Ja sam Daju vodila na čuvanje kod jedne tete koja je imala svoju curicu u prvom razredu i čuvala još jedno dijete osim moje, plačala sam 1200 kn na mjesec, čuvala mi je maloga od 6 i 30 do 15 i 30 tada sam ja radila ko knjigovođa u jednom poduzeču-knjigovodstvenom servisu, i imala radno vrijeme od 7-15, morala sam donjeti dvije marende onu koju bi on jeo u 9 sati i onu koju bi jeo u 15 sati, sa sobom bi ponio i doručak, medolino u bočici s mlijekom, ručak je imao u cijeni..... bila sam super zadovoljna sa tetom čuvalicom i nju bih svakome preporučila, s malim je puno radila, bio je uredno presvučen, njegovan... pelene sam nosila i vlažne maramice isto....

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!