|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako disciplinirati dijete?
16.1.2013 13:37:46   
Tanjica Tanja
Pozz cure, dugo se nismo čuleuser posted image ...evo da vam se javim. Imam problem sa svojom curkom, naime ne mogu nigdje s njom ići jer čim uđem u trgovinu ona počne sumanutno trčati, neće me uhvatiti za ruku, sve živo dira i uzima u ruke, a ako joj počnem objašnjavati da se to ne smije odmah drekne u plač. Budem iscrpljena nakon shoppinga s njom....ne znam kako se postaviti, pokušavala sam lijepo objašnjavati, ali jednostavno me ne sluša, izluđuje me taj neposluh...savjet plz. od iskusnih mamauser posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako disciplinirati dijete?
16.1.2013 13:57:04   
pincirotvajler
ah ima i onih kaj nejde s djecom u šoping dok im se nebu moglo nešt dokazatuser posted image
d podivlja čim mora čekat negdje user posted image
ili ju zabavi nekako,kao da ona kupuje ili ucjeni,,ili uopće nejdi s njom dok jedno od ovo dvoje nebuš mogla user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako disciplinirati dijete?
16.1.2013 14:04:09   
Renata RR
Vidim da još nema 2 godine. U toj dobi ja sinu nisam mogla još ništa dokazati, isto je bio dijete koje je uvijek jurilo i sve ga zanimalo. Mi smo to riješili tako da smo ga stavili u kolica. user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 16.1.2013 14:06:46 >

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako disciplinirati dijete?
16.1.2013 14:17:54   
maminangel
Potpisujem Renatu,mi neidemo u male dućane jer nam je blizu veliki shoping centar a oni imaju ona velika kolica za kupovinu u koju se može sjesti djete jer bi s ovim indijancom od dvije godine isto imali dar mar,i ovako moramo kolica vući po sredini redova jer ko hobotnica s rukama samo gleda di će kakav nered napraviti,ali barem ne tuli,, a i to je isto od djeteta do djeteta,starijoj curici smo mogli oduvjek sve objasniti i nikad nigdje nismo imali problema snjom..Draga sve to ide u staž user posted image user posted image

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako disciplinirati dijete?
16.1.2013 14:58:47   
danery
ne može,strpam ju u kolica (naša) i zavežem ili u ona u trgovinu.....ako idemo kupiti nešto,ruka u ruku,nema mrdanja,odabere si kakvu sitnicu i amen....ak se odluči na urlanje,slobodno,ali odradi koncert u kolicima,a ako je za ruku,onda vraćamo sve u startu na police i van....
uglavnom ne bude puno vraćanja....u startu se dogovorimo da nema kmečanja u trgovini i to je to....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako disciplinirati dijete?
16.1.2013 19:10:55   
ucitelj
hvala za temu i ja cu samo brizljivo citat i upijat vase savjete imam identican problemuser posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako disciplinirati dijete?
16.1.2013 19:42:57   
seraphyme
mi sa šibom u dućan. ne koristimo, al zna da je tamo user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako disciplinirati dijete?
16.1.2013 19:46:57   
danery

IZVORNA PORUKA: seraphyme

mi sa šibom u dućan. ne koristimo, al zna da je tamo user posted image


user posted image user posted image user posted image ti si pravo opaka user posted image

eeeeeeeee,bio jedan filmić,3 amigosa.....pa jedan od njih priča kako ga je mama utjerala u red:

kaže mama idemo u trgovinu,pa nedaj ti bog da se smisliš izvoditi,dobitć ćeš po guzici....
onda te dovezu do trgovine,izvade iz auta,i na parkingu ti opale jednu vaspitnu čvrgu....i kažu to ti je da se sjetiš da ne izvodiš u trgovini user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako disciplinirati dijete?
16.1.2013 19:50:17   
seraphyme
a čuj daenery user posted image user posted image user posted image  davno sam rekla da me djeca neće brukati u dućanu, i bogami... ide nama to dobro user posted image user posted image user posted image user posted image   http://www.youtube.com/watch?v=Es_uivijpek  ovo treba vidjeti

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako disciplinirati dijete?
16.1.2013 20:00:15   
Renata RR
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako disciplinirati dijete?
16.1.2013 20:48:16   
sarah_zg
Moj je inače jako, jako živahan, a u dućanu je ok manje - više. Ali, ima 3 godine. Jednom je bio zapeo za nešto i tuli li ga tuli i onda mu se neki lik rugao i mali se posramio i od tada ne tuli više. Dosta čitamo i jednom smo slučajno naletjeli u časopisu Radost na neki strip o dobrom djetetu u dućanu i o lošem i onda se dobro dijete zvalo kao curica iz njegove grupe u vrtiću, a loše je bio on. To ga strašno pogodilo i nema šanse da radi scene.
Inače se vozi u onim kolicima za šoping, sva sreća da mu je to još uvijek zabavno jer ne znam tko bi ga lovio po dućanu.

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako disciplinirati dijete?
16.1.2013 21:49:39   
mariola
Moj je showman u dućanu. Brbljavac je i stalno priča pa ga svi čuju i simpatičan im je a obično se dobro i nasmijemo. Kad kupujemo vise sjedi u kolicima a ako malo onda on vuče onu malu kosaru na kotacice. Ne radi scene ako mu ne kupim sve sto zamisli. Kod nas je sve po dogovoru, uvijek se upijemo dogovoriti sta će dobit, obično životinjsko carstvo i on se drži dogovora.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako disciplinirati dijete?
11.3.2013 13:10:26   
vandax
Moj je još mali ali nadam se da neće praviti scene po trgovini. I sada idemo zajedno u trgovinu, ja mu dam nešto u rukicu da se zabavlja i on zadovoljan.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako disciplinirati dijete?
11.3.2013 14:39:56   
Tanjica Tanja
Ja sam ponovno u subotu izašla iscrpljena iz trgovineuser posted image  Ali vidi se napredakuser posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako disciplinirati dijete?
11.3.2013 15:08:08   
tina0310
mi isto po dogovoru,obično nam se dogovor svede na pinguuser posted image

ijako je jednom napravija neviđenu scenu jer je uša u konzum,al kako se vrata otvaraju samo s vanjske strane a on je htio izaći pa ga je panika uvatila....jedva smo izašliuser posted image user posted image user posted image jer gospodin nije tija ić okolo pa na druga vrata nego smo čekali da neko uđe pa ko kriminalci trk iz trgovineuser posted image

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!