|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako bi reagirali...
27.6.2008 11:00:47   
mirna
Zanima me kako bi reagirali u ovoj situaciji:

Vani ste s djetetom u sjeni, a dijete insistira da ide na sunce... Prevruće je, zato mu nećete dozvoliti i kažete "ne". Dijete vas pogleda, se nasmije i ode dalje. Opet kažete "ne", ovaj put glasnije, ponavljate "ne, ne smiješ", ali dijete vas ignorira i odšeta lijepo na sunce... Što učinite u takvoj situaciji?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako bi reagirali...
27.6.2008 11:31:34   
božica
A Mirna opet ti ovisi o situaciji gdje se nalaziš-

Ako si doma u dvorištu-ljepo kada te ignorirao za ruku ga primiš i otpeljaš ga doma i objasniš mu zašto ste sada morali ići doma-
zato jer nije slušao kada si rekla ne na sunce-jer sunce je sada pasno mogla bi ga koža bubati i svrbiti-a on to ne želi

Ili si ga možda mogla pustiti pa da vidiš koliko bi bio na suncu jer mislim da je njima isto vruće kao i nama

nadam se da si shvatila što pisac oće napisatiuser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako bi reagirali...
27.6.2008 12:16:34   
cokolada
mislim da je najbolje ga onda uzeti i odvesti u kucu ako stvarno osijetis da je opasno biti na tom suncu i vrucini, jer oni su toliko zaigrani da jednostavno ne mogu shvatiti zasto ne. A od stalnog ponavljanja ne samo postanes i ti i on vec nervozni pa mislim da je onda bolje maknuti se od te nezgodne situacije.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!