|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad ste prvi put ostavili ih same...
24.8.2011 13:23:38   
mamice
 Ili npr u trgovinu po kruh ili ostaviti nakratko samo u kući. Naravno to ovisi o blizini trgovine, cesti, katu na kojem živis?

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kad ste prvi put ostavili ih same...
24.8.2011 13:45:44   
lidac0605
sa nekih 6 godina...onda sam počela i njih slat po neku sitnicu u dućan jer nam je blizu,al sam prvih par puta hodala za njima da nisu ni kužili da vidim dal se snalaze

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kad ste prvi put ostavili ih same...
24.8.2011 14:02:53   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: lidac0605

sa nekih 6 godina...onda sam počela i njih slat po neku sitnicu u dućan jer nam je blizu,al sam prvih par puta hodala za njima da nisu ni kužili da vidim dal se snalaze


Isto

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kad ste prvi put ostavili ih same...
24.8.2011 14:28:03   
jagodicabobica
dobra tema...
svoju curicu sam ostavljala samu ili(sa drustvom) na igralistu koje je blizu nase kuce u BiH i podalje od ceste...
to je trajalo oko mjesec dana...to je jedno malo selo gdje svaki komsija poznaje svog komsiju vrlo dobro!
u Swe ja svoje djete pazim-gledam dok je na igralistu jer zivim u stanu i u gradu koji ima najmanje 600 000 stanovnika a u blizini su ceste i jedan autoput! dok sam napolju ona sama ode do ducana i sebi nesto uzme...pratim je do skole i kada izlazi iz skole..kod sestre je pustim da bude sa sestrinom malom vani(na igralistu) jer oni zive u kuci u manjem gradu i djeca se poznaju..
mislim da sam odgovorna i svjesna mama!

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 24.8.2011 14:30:38 >

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kad ste prvi put ostavili ih same...
24.8.2011 14:29:31   
Nika 24052006
Ja N još nisam ostavljala samu,jedino kad odletim u vešeraj staviti veš na pranje,a to mi je u dvorištuuser posted image ...Ponekad ode sama u trgovinu kad je kod bake,jer je trgovina na par koraka od bakine kuće,pa to može bez beda..

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kad ste prvi put ostavili ih same...
24.8.2011 15:37:55   
Bebys
mislim da necu do 7 god a mozda ni onda jer  mi je prva trgovina jako daleko....mislim da ce uvijek ici samnom 

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kad ste prvi put ostavili ih same...
24.8.2011 20:52:42   
mamice
A ostavili ih same doma da skocite u ducan? meni je ducan odmah preko puta zgrade i 1000 puta mikica se nezeli pomaknuti s kreveta pa ja skocim po kruh ili mlijeko nikad neki veliki shoping pa me strah da nekaj nebude

< Poruku je uredio mamice -- 24.8.2011 20:53:06 >


_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kad ste prvi put ostavili ih same...
25.8.2011 14:02:08   
Krky
Ja svoje blizance tek sad ostavim same gore u stanu,  ako idem objesiti veš na balkon koji je kat ispod mene (kuća roditelja mm). Fali im mjesec i pol do 6 godina. Same u kući - nikad, vani u vrtu ih uvijek netko nadgleda, izvan dvorišta su se tek nedavno počeli igrat jer su naučili vozit bicikle bez kotačića. Nikad nisam odlazila ni do dućana, a da bilo koga ostavim prije te dobi, čak ni kad su bili male bebe, nisam ni kod sveki pila kavu, niti bila kat niže. Srećom, uvijek mi je netko pri ruci ko je mogao pričuvat, no kad i nije, vodila bih sa sobom.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

omiljena TV serija
NIKy

Koja vam je najdraža TV serija?

Svi vole Raymonda (31%)

Sex i grad (11%)

CSI (27%)

Prijatelji (15%)

Malcom u sredini (16%)

Bračne vode....... (1%)


Broj svih glasova: 75

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!