|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jeste li bili u toplicama Sv.Martin?
12.6.2013 16:56:12   
monstrum
Ove zime smo se ja i suprug izveli u toplice Sv.Martin...i nema stvari na koju bi se požalila...sve je toliko na nivou da ne mogu dočekati da idemo ponovo...bazeni, osoblje, posluga, hrana, wellness, masaže..ma joj..sve je toliko super...s razlogom su pokupili sve nagrade kao wellness oaza.. user posted image

< Poruku je uredio monstrum -- 12.6.2013 16:57:17 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
12.6.2013 16:59:44   
mali_macic
bili smo na medeni mjesec tamo prije 8 ili 9god. (tako davno da se vise i ne sjecam user posted image )
bili smo u zimskoj dobi ali odusevili smo se, bio nam je pravi odmor i bas smo uzivali u svemu.
vjerojatno su u medjuvremenu se jos poboljsali.
svakako mi je ostalo u jakom lijepom sijecanju.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
12.6.2013 18:17:32   
monstrum
Mi smo također bili u zimskom terminu-u veljači..ali svake godine nešto novo uvedu, nadograde, ma šire se rapidno..
Imaju čak i dječji vrtić u sklopu hotela. user posted image

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
12.6.2013 19:10:11   
Renata RR
Bili smo ljeti na vanjskom bazenu, ali mi se voda činila prljava...user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
12.6.2013 19:36:48   
Ninaa
Nismo ne volemo bas bazene a i nama dalje nego na more

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
12.6.2013 19:40:15   
monstrum
joj da je bar meni bliže more... user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
12.6.2013 23:14:37   
evanoi
nisam, ali bih voljela jednom otići izguštati se u neke toplice

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
12.6.2013 23:40:51   
uspavana
ja bi isto da mi je more bliže... sviđa mi se sv.martin, al su ulaznice dosta skupe....pa onda budući naša M obožava plivati kad imamo prilike odemo na čakovečke gradske bazene jer je ulaznica pristupačnija, a i na 5 minuta autom od kuće su nam

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
14.6.2013 8:17:10   
monstrum
IZVORNA PORUKA: uspavana

ja bi isto da mi je more bliže... sviđa mi se sv.martin, al su ulaznice dosta skupe....pa onda budući naša M obožava plivati kad imamo prilike odemo na čakovečke gradske bazene jer je ulaznica pristupačnija, a i na 5 minuta autom od kuće su nam


Koliko je ulaznica za odrasle?
Baš sam u prolazu tamo idući tjedan pa smo planirali negdje se malo bućnoti user posted image
Gledala maloprije cjenik ulaznica za SV.Martin, ali vidim da su im cijene valjane do 14.06. ..završeva škola pa valjda dižu cijene.. user posted image

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
22.6.2013 17:10:23   
monstrum
Evo mi jučer bili na bazenima u Sv.Martinu..i prekrasno smo se proveli.. cijena popodnevne ulaznice za odrasle je 40 kuna.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
16.7.2013 15:42:47   
monstrum
Curke....igrala sam nagradnu igru jutarnjeg lista i ušla u uži krug među 4 izabrana komentara gdje se tražio razlog za posjet Sv.Martinu.. ali izbor su prepustili onome što ne volim-lajkanju... ako vam nije teško (i ako smijem tražiti) pliiz jedan lajk tko ima fejs na KANDIDAT 4... voljela bi iznenaditi supruga za godišnjicu.. https://www.facebook.com/TopliceSvetiMartin?fref=ts user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
16.7.2013 15:47:26   
anaxx
jesam, imaš lajk, sretno....

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
16.7.2013 15:49:51   
monstrum

IZVORNA PORUKA: anaxx

jesam, imaš lajk, sretno....


Hvala...daleko je petak.. ako osvojim, dobit ćete pravu recenziju iz Sv.Martina... user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
23.7.2013 18:52:25   
monstrum
Osvojili smo vikend u Sv.Martinu.... user posted image
Hvala curama koje su pomogle sa svojim glasićem...Sad treba samo otputovati...izvještaj slijedi kad se vratimo user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
23.7.2013 21:10:42   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: monstrum

Osvojili smo vikend u Sv.Martinu.... user posted image
Hvala curama koje su pomogle sa svojim glasićem...Sad treba samo otputovati...izvještaj slijedi kad se vratimo user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
20.8.2013 13:26:56   
monstrum
Evo moj godišnji završio..bar zasad...bilo smo i u Sv.Martinu (iskoristiti nagradu naravno) i bilo nam je predivno..osoblje je super ljubazno, uslužno, trudi se ugoditi na svakom koraku i u svakoj prilici, a opet biti nenametljivo, za svaku pohvalu. user posted image
Toliko mogućnosti za potrošiti vrijeme da nam je dan bio prekratak..bazeni, unutarnji, vanjski, hotelski, saune, restorani....
toplo preporučam svima.. user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
20.8.2013 14:03:43   
Sunshine28
mi bili prije jedno 5-6 godina, uplatili 4 dana sa docekom nove godine i bilo savrseno! iako se onda hotel tek gradio, bili smo u apartmanima ali i oni su super smjetaj...
uglavnom masaze predobre, staze za voznju biciklom super, a i docek nove je bio savrsen user posted image user posted image user posted image
e, a zanima me jer bio netko sa klincima? mi bas pricamo da odemo sa Em (ona je sada skoro godinu dana)....posebno sto se tice hrane, jer ima restoran stolice za hranjenje? kakve su sobe u hotelu? prostrane? ima mjesta za putni krevetic?


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
22.8.2013 9:58:42   
monstrum
IZVORNA PORUKA: Sunshine28

mi bili prije jedno 5-6 godina, uplatili 4 dana sa docekom nove godine i bilo savrseno! iako se onda hotel tek gradio, bili smo u apartmanima ali i oni su super smjetaj...
uglavnom masaze predobre, staze za voznju biciklom super, a i docek nove je bio savrsen user posted image user posted image user posted image
e, a zanima me jer bio netko sa klincima? mi bas pricamo da odemo sa Em (ona je sada skoro godinu dana)....posebno sto se tice hrane, jer ima restoran stolice za hranjenje? kakve su sobe u hotelu? prostrane? ima mjesta za putni krevetic?



Sobe su im i više nego prostrane...stanu ti i 4 putna krevetića u sobu user posted image
Kad smo bili za Valentinovo imali smo sobu koja je vratima iz sobe povezana s drugom sobom, tako da je i to super mogućnost za one koji imaju stariju djecu ili idu s još nekim..
Restoran je također prostran, opremljen sa baby stolicama, a ponuda za doručak je daleko od švedskog stola-bolje rečeno nekoliko njih, od voća, voćnih salata, namaza, narezaka, prženog povrća na sto načina, kroasana, muffina, forneta, svježe cjeđenih sokova pa do čokolina,kakaa i pahuljica za klince.. user posted image
U samom hotelu postoji i dječji vrtić/igraonica-preslatko opremljena igračkicama, malim stolicama i svim ostalim što je klincima potrebno i zanimljivo..Na vanjskim bazenim također postoji uz dječje bazene i dječji kutak za igru sa pješčanikom, toboganima, stolićima za crtanje i sl..a tu je i cijeli animatorski tim koji zabavlja i animira djecu-od onih najmanji pa do onih koje već pucaju hormoni user posted image

Da ne duljim više-ja sam oduševljena sa svime-smještajem, hranom, masažama user posted image , a najviše ljubaznošću svih u hotelu....toplo preporučam svima.

< Poruku je uredio monstrum -- 22.8.2013 10:01:12 >

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
14.9.2013 8:03:31   
leot
Bili smo proslo ljeto u bungalovu sa malenim i bilo nam je prekrasno. Bungalov pospreme kad odete iz njega kao i hotelsku sobu,npr.operu i osuce sude,promjene rucnike ako treba,sloze posteljinu,zatvore prozore i balkom ako je nuzn,operu podove..odusevila sam se.
Bazeni su bili super cisti i svarno je higijena na nivou. Kad nam se nije islo na bazene ili je bilo ruzno vrijeme boravili smo sa malim u njihovoj igraonici u hotelu koja je besplatna za korisnike rezorta. Unutra su crtici svi moguci,igtacke,bojice,papiri,razne slagalice. veliki prostor za igru i mali wc za najdraze.
prije par mjeseci smo bili MM i ja sami u hotelu i takoder smo se odusevili prostranimi prozracnim sobama,odlicnom hranom i uslugom.

Moje tople preporuke jer je stvarno odlicno!user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
12.11.2013 23:50:13   
Tena2011
biliove godine, super je bilo...jedina stvar koja me zasmetala, oni bio rotori, užasno smrdi po kanalizaciji....user posted image

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
10.12.2013 15:02:36   
zvekanka
Čatež mi je u redu, sve ostale su mi dosadne, pogotovo sv. Martin, previše penzionerski!

(Odgovor članu Tena2011)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
10.12.2013 22:19:24   
Ela28
Nismo bili nikada ali sigurno je super tako sam čula od drugih user posted image

(Odgovor članu zvekanka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
23.12.2013 11:40:17   
telanu
svakako mjesto koje treba posjetiti! ako ste u mogucnosti, odsjesti u hotelu. hotel je nov i zaista savrsen.
Čatež, na drugu stranu, ima puno veci kompleks bazena i jedva cekamo da narastemo za te vodene tobogane :)

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
16.1.2014 20:16:08   
Durdjica
Odlično mjesto za otići s obitelji i djecom.

(Odgovor članu telanu)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Jeste li bili u Sv.Martinu?
24.1.2014 17:57:20   
Mirda3
Mi nismo bili ali namjeravamo svakako bar jednom otići ali bili su kumovi kažu super je user posted image

(Odgovor članu Durdjica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!