|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jel idete na more?
9.5.2010 10:36:21   
BUMBIKA
Jel idete na more i gdje?
Mi još neznam gdje ćemo,mislili smo kod jednih prijatelja gdje smo već bili par godina,ali ne možemo(oni idu),a mi možemo samo u 8 mj,a tad mi i najviše odgovara zbog D i alergije


_____________________________

DINO 04.09. 2007
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 10:38:13   
danery
ne...ove godine nećemo...mm je sav user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zbog toga...ja nisam...user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
9.5.2010 10:40:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu danery)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 10:40:52   
anonno17
idem u svoju vikendicu ali isto u 8 mjesecu jel je maleni još pre mali za tako jake vrućine.
Crikvenica.Da se mene pita ja bi bila već od 15.06. do 15.9. jer ja tamo obožavam biti tamo sam smirena i ništa ne razmišljam o problemima i drugim nekim stvarima već samo djeca, more i uživancija. Joj ja bi sad tamo išla,ajme.

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 10:41:41   
adryosijek
nigdje ove g...user posted image inace sam svake god.bila na moruuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 11:07:49   
m600
mi idemo 6.6. u poreč i tamo smo do početka 7 mj... veselim se i jedva čekamuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 11:28:32   
pincirotvajler
ove godine ne, jer je dario još premali,,inače idemo na jug uvijek na drugo mjesto,u hotele s 3*..
iduće ćemo nadamo se u orebić--user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 11:34:05   
anuska08
Nažalost,user posted image trebale smo moja user posted image i ja ići cijeli 7.mjesec kod mojih u okolicu Zadra, al budući da je došlo do iznenadnih promjena nećemo ići. Možda uspijemo otići u 6 mj. makar 1 tjedan. Nadam se!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 11:40:00   
tina0310


tek tamo prid kraj lita na pardana,jer ćeuser posted image bit premala za duži izlet,tako da se nadan da ćemo uspit to nekakouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 11:42:28   
S84
bok,

termin mi je sredinom 6.mj. i sad me zanima sljedece: hoce li beba biti premala za plazu u 9.om mj. i hoce li barem smjeti biti s tatom u hladu biti dok se mama ne ''bućne''?user posted image tada ce imati tek 3 mj.

Trenutno sam na cuvanju trudnoce i mirujem, no kada dode 37.tj. i ako doktor kaze da je sve ok, i da ne moram vise mirovati- sto mislite koliko je pametno za jedno ranojutarnje kupanje prije nego sunce užegne?

Plaza mi je par stotinjaka metara od stana, pa ne moram putovati.
Nemojte misliti da forsiram to kupanje, nego me zanima. 2 mjeseca mirovanja doma- misli mi samo lete na prirodu-more--skoro svi se tu vec kupaju.. A posto je beba na prvom mjestu - nista ne zelim napraviti sto ne bi smjela user posted image

Pliz podijelite vase misljenje..

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 11:47:28   
Duve
hej ja sam prvo dijete rodila 8.6. i u  8mj. smo već bili na moru i super je reagirao user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 11:47:32   
Wukovarka
Sve smo isplanirali još poslije svatova....stric mi ima vikendicu u Marini kod Trogira.
Strina bi ostajala s Lulu da mi možemo malo uživati, ali sad kad je i Tena tu mislim da se ne bi baš puno kupali...tako da sve odgađamo za sljedeću godinu user posted image

(Odgovor članu S84)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 11:48:56   
Duve
ja idem sa klincima sada u 6mj. nadam se u Vodice gdje imamo vikendicu, a onda opet cijeli 8mj.user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 11:56:41   
Florijan Jakov
S84, ako već živite na moru, ne vidim zašto s bebom ne bi povremeno skoknuli na plažu, čak i prije 3 mj starosti ... samo pazi da to ne bude po prejakom suncu za dijete. A što se tiče kupanja prije poroda, to se svakako konzulitraj s dr.

Mi smo planirali počekom 7. mj barem na tjedan dana (taman prije nego se porodim) prvenstveno zboog FJa, a i ja volim more, no uz sve planirane troškove uletile nam još 2 neplanirane svadbe, pa neke preinake po stanu, tako da će more ove godine uživati bez nas. Nadam se da će FJ barem s dedom i bakom vidjet more!


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 11:58:49   
Marta j
Meni je mate roden 11.5 a mi smo vec u 7mj isli s njim na more.
On je stajao u hladu i uvijek smo isli tek iz 4 sata na plazu.

Nama je od mora pola sata autom tako da vjerovatno necemo nigdje ici al ja tako zelim ici u vodice il primostenuser posted image


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 12:09:48   
zara13
mi u 6 mj za one praznike na vir sa kumovima

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 13:25:59   
maja
ove godine nećemo

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 13:33:00   
S84
tnx na odgovoru, svakako cu se posavjetovat s doktorom, ali super da znam da ima nade :-)

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 13:36:57   
e_l_p_i
Mi smo na moru tako da.... Da, ići ćemo na more user posted image Kupat ćemo se na lokalnim kupalištima. Slijedeće godine planiramo ići na ljetovanje jer nam je ove godine džep malo šupljikav user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 13:50:30   
FIONA
ak ne dobijem GO obzirom da delam tu tek dva i pol meseca onda za vikende...ali išla bum dole obavezno...nemrem ja bez mora..srećom imam kud pa ne mpitam..osim ak me šogi ne zahebe ...več je počela..heehhehhe...rekla mi je da sam j šefica pa me ceč sad pita kad idem jel bi ona planirala...na kaj sam joj odbrusial da kaj nju briga...ne dela i cijelo ljeto je doma..kaj njoj igra ulogu koji tjedan je dole...kad ja ne bum  ....joj joj...i rekla sam bratu pa joj je i ona podrezal krilca...al ne bu na tom ostalo..no ja idem na more pošto poto da guzu namoćim...hehheheuser posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu e_l_p_i)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 13:58:03   
Točkica28
ove godine ne, baba treba doci u 10 mj tak da ni makac iz zgbauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 13:58:52   
Točkica28
IZVORNA PORUKA: Točkica28

ove godine ne, baba treba doci u 10 mj tak da ni makac iz zgbauser posted image user posted image user posted image

beeeebbbbaaaaaaaaa ne baba

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 14:08:09   
pepeljuga
mi smo na moru s tim da pocetkom 6 idemo na otok i tamo smo do sredine 9..


ja sam T rodila 1.5 i vec 15.6 smo isli na otok,on se i kupao kao beba od dva miseca do kraja lita i uzivao jeuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 14:15:03   
cuba
Mi smo već na moruuser posted image user posted image al možda odem do bake i dide u okolicu Zadra pa onda usput škicnit Vodiceuser posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Jel idete na more?
9.5.2010 14:20:32   
natalijax
nikako ove godine,nagodinu će mouser posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!