|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jel' i vi to radite?
8.7.2010 13:28:49   
Zvonki
Jel' tražite pogledom po parkiću koja bi možda mogla biti mama sa RR user posted image
Ja da. Mislim si, tko zna jel' koja od ovih naša forumašica. Onda se uvijek sjetim kako sam s djecom bila u šoping centru i vidim neku tetu, poznata mi nekako, pa se sjetim da sam je vidjela u albumu sa RR. A bilo mi glupo doći i pitati ženu: bok, jesi ti možda žaba user posted image  Poslije sam tipkala s njom i veli da je bila ona. I tu smo se počele i družiti.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 13:30:25   
ninolina
user posted image user posted image ja sam bila jedan dan u king crossu i fakat vidla dvije poznade koke ali nemam pojma koje su....sigurno s jaje...a inače u jaski ne tražim koja bi mogla biti...ali u zg i ka škicam i mislim

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 13:30:50   
Marta j
O da kada dodem u st svaka trudnica il mama s kolicima ja mislim jel ona na rr.user posted image



_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 13:32:11   
tikica_69
Ne...kad nejdem u parkice user posted image
Ali zato zene mm prepoznaju sa nasih filmica sam tak....i sa rode i sa RR user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 13:33:04   
Anoniman
Ja tražim. Neki dan sam mislila da je to ninolina. Ide žena s troje djece i u djipu. Ali sam skužila da nemam pojma kak ninolina izgleda i falilo mi je jedno dijeteuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Marta j)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 13:35:04   
lee
Zvonki baš sam neki dan gledala par žena i sve si mislim ma poznate su mi od nekud..bilo mi je blesavo da ih pitam jeste vi sa RR..jednom sam bila u gradu sa mužem i alexom došlo mi je da pitam te žene koje su do nas bile jeste i vi na RR..te nisu bile iz Pule..sljedeči put ču krenuti valjda me neče ludom proglasiti...user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 13:35:12   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Kejt

Ja tražim. Neki dan sam mislila da je to ninolina. Ide žena s troje djece i u djipu. Ali sam skužila da nemam pojma kak ninolina izgleda i falilo mi je jedno dijeteuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 13:40:25   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ali zato zene mm prepoznaju sa nasih filmica sam tak....i sa rode i sa RR user posted image



I sa TV-a user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 13:47:41   
FIONA
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ne...kad nejdem u parkice user posted image
Ali zato zene mm prepoznaju sa nasih filmica sam tak....i sa rode i sa RR user posted image



koja laž...samo u našem albumu na rr ima dokaz da plaziš i roštiljaš našim parkovima...i ne zvlači se na velku decu...ona ti ne rtrebaju da si u parkiću...user posted image ...

meni nikad nije palo na pamet....user posted image ...viš viš..možda je mene netko tak i prepoznal a ja nemam pojma....đizs...brišite moje pičker iz albuma...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 13:51:34   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Kejt

Ja tražim. Neki dan sam mislila da je to ninolina. Ide žena s troje djece i u djipu. Ali sam skužila da nemam pojma kak ninolina izgleda i falilo mi je jedno dijeteuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image odlično...a sad smo promjenili auto...nema viđe đipa


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 13:51:52   
mani
ja sam tako skužila našu m600 u brodskom rodilištu,bila je u bolnici kad i ja i isto sam ju skužila preko slika.user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 13:54:38   
mala pcelica
aha user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mani)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 14:01:21   
pincirotvajler
i pako i ja smo se vidle u rodilištu

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 14:04:00   
njanja
znam manje više Ri RR pa se ne okrećem...Iako razmišljam uvijek da li nekoga znam...Odnosno kada upoznam npr lilu, sagem ili maštovitu će sigurno biti da smo se već negdje preko nekoga upoznale ili da imamo nekog zajedničkog frenda (kao npr s anuškom se znam s faxa, tek otkrile kada smo vidjele, a dora mi je sestrina susjeda)

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 14:15:22   
Dora04
Meni se dogodilo na početku kad još nisam znala Njanju, mm i ja smo bili u jednoj konobi u Voloskom i preko puta nas su sjedila 2 para i jedna ženskica se stalno smješkala i ja si mislim možda je ovo Njanja.

Kad sam upoznala Njanju sjetila sam se toga, ta ženska je bila totalno različita od nje.

_____________________________

DORA 27.07.2004.
KATJA 23.11.2008.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 14:23:42   
Zvonki
Kaj hoćeš reći? Ova se smješkala a njanja čista suprotnost????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 14:31:25   
njanja
pa i ja se smješkam user posted image  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 14:32:00   
Anoniman
malo sam predaleko od parkića u koje vi zalazite, ali ne, ne gledam na taj način, jednom sam se u životu opekla (mv)user posted image i otad se isključivo privatno dogovaram za nalaženje.... ti si prva na redu, čim čopim priliku!

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 14:47:24   
cuba
Ja jesam dok nisam upoznala moje rajke splićanke, sada više neuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 14:55:46   
MiniMama
uh ja obavezno cirkam. ali nakon susreta sa cvrletom u zagrebu kad sam upala za krivi stoli i rekla "ringeraja" a ljudi me onako blesavo pogledali... e nema sanse da nekog tako nesto priupitam.

a jesam jednom i "tockicu" zahaltala u garden mallu. malo sam ju sljedila i taman kad sam se krenula predstaviti, trudnica me tako mrko pogledala da sam pomislila kako cu osim jecmenca pobrati i samarcinu pa sam se usrala i odustala user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 15:00:40   
ninolina
IZVORNA PORUKA: MiniMama

uh ja obavezno cirkam. ali nakon susreta sa cvrletom u zagrebu kad sam upala za krivi stoli i rekla "ringeraja" a ljudi me onako blesavo pogledali... e nema sanse da nekog tako nesto priupitam.

a jesam jednom i "tockicu" zahaltala u garden mallu. malo sam ju sljedila i taman kad sam se krenula predstaviti, trudnica me tako mrko pogledala da sam pomislila kako cu osim jecmenca pobrati i samarcinu pa sam se usrala i odustala user posted image


ma dajuser posted image user posted image user posted image user posted image a mi se srele prije druženja ko dvije muleuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 15:21:36   
pako
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

i pako i ja smo se vidle u rodilištu


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 15:22:58   
pako
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ne...kad nejdem u parkice user posted image
Ali zato zene mm prepoznaju sa nasih filmica sam tak....i sa rode i sa RR user posted image



koja laž...samo u našem albumu na rr ima dokaz da plaziš i roštiljaš našim parkovima...i ne zvlači se na velku decu...ona ti ne rtrebaju da si u parkiću...user posted image ...

meni nikad nije palo na pamet....user posted image ...viš viš..možda je mene netko tak i prepoznal a ja nemam pojma....đizs...brišite moje pičker iz albuma...user posted image



ovu riječ sam krivo pročitala,bez r pa mi nista nije bilo jasno.....user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 15:37:24   
FIONA
IZVORNA PORUKA: pako

IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ne...kad nejdem u parkice user posted image
Ali zato zene mm prepoznaju sa nasih filmica sam tak....i sa rode i sa RR user posted image



koja laž...samo u našem albumu na rr ima dokaz da plaziš i roštiljaš našim parkovima...i ne zvlači se na velku decu...ona ti ne rtrebaju da si u parkiću...user posted image ...

meni nikad nije palo na pamet....user posted image ...viš viš..možda je mene netko tak i prepoznal a ja nemam pojma....đizs...brišite moje pičker iz albuma...user posted image



ovu riječ sam krivo pročitala,bez r pa mi nista nije bilo jasno.....user posted image


ajmeeee...prostakušo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..ja sam fina mama...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Jel' i vi to radite?
8.7.2010 15:49:45   
pako
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: pako

IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ne...kad nejdem u parkice user posted image
Ali zato zene mm prepoznaju sa nasih filmica sam tak....i sa rode i sa RR user posted image



koja laž...samo u našem albumu na rr ima dokaz da plaziš i roštiljaš našim parkovima...i ne zvlači se na velku decu...ona ti ne rtrebaju da si u parkiću...user posted image ...

meni nikad nije palo na pamet....user posted image ...viš viš..možda je mene netko tak i prepoznal a ja nemam pojma....đizs...brišite moje pičker iz albuma...user posted image



ovu riječ sam krivo pročitala,bez r pa mi nista nije bilo jasno.....user posted image


ajmeeee...prostakušo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..ja sam fina mama...user posted image user posted image user posted image user posted image



ja prostakuša user posted image user posted image user posted image user posted image  samo sam čitala što  je napisano......dobro promaklo mi jedno slovo user posted image user posted image ......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!