|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jaslice ili teta za čuvanje?
18.11.2008 9:23:40   
Ruža
Krećem raditi kad bebač navrši 6 mjeseci. Do pune godine čuvat će ga teta koja se inače bavi čuvanjem djece, jer nam bake još rade.user posted image   Što onda u jaslice ili da ga ostavim sa tetom još godinu dana?
Kakva su vaša iskustva? Dali su bebači više bolesni ako su u jaslicama? Primaju li djecu u jaslice i prije navršene godine života ili ne?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jaslice ili teta za čuvanje?
18.11.2008 10:10:45   
božica
a Ružo pitanje je za svakakve odgovoreuser posted image
Ako si tip da se bojiš da klinac pokupi neke bolesti onda ćeš rađe da ga ćuva teta čuvalica..
Ako nisi taj tip onda buš ga dala u jaslice sa ggodinu dana pa nek se čeličiuser posted image
a sa 6mj u zgu ima par vrtiča koji primaju te male 6mj bebice(ne znam nikoga tko je dao bebu sa 6mj)pa ti nemrem niš više napisati

A ja sam tip od godine dana neka ide dijete u jasliceuser posted image Ja sam čak tip koji bi obavezno da djeca idu sa godinu dana u jaslice za mene su jaslice ZAKON


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jaslice ili teta za čuvanje?
18.11.2008 10:18:35   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: božica
Ja sam čak tip koji bi obavezno da djeca idu sa godinu dana u jaslice za mene su jaslice ZAKON


Isto mislim...po mom iskustvu jaslice/ vrtić su JAKO poticajni.

E sad odgovor na tvoje pitanje...obzirom da će ga čuvati teta od 6 mj., do godine dana vidjet ćeš kako ćeš biti zadovoljna s njom, kako će Markić biti boležljiv i druge popratne stvari... mislim da će ti to pomoći u odluci "dati ga ili ne u vrtić sa godinu dana?"


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jaslice ili teta za čuvanje?
18.11.2008 10:56:58   
cokolada
Slazem se sa svime sto su cure napisale.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jaslice ili teta za čuvanje?
19.11.2008 17:31:21   
koka
Pa ja sam isto tako da se s godinu dana da u jaslice, što ču i sama moati jer mi nema ko čuvati Milu. Nije mi svejedno jer znam da tamo brže pokupe ako kruži neka prehlada ili viroza, al to što kažete mora nekad očvrsnuti pa se nadam dahoče user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!