|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jadna sam.Šta da radim?
23.1.2009 15:46:21   
Lady3
Evo drage moje danas sam doživjela šok od svoje male princezice.Još jučer mi teta u vrtiću rekla da Laura i njene prijateljice su se mijenjale za igračke a da to nije dozvoljeno.Ja sam to donekle dozvolila jer mi je L.rekla da se ne treba više vraćati da je to poklon.Naravno i ona je njima davala svoje.E sad te curice su se mamama žalile i htjele to natrag.L.nije natrag tražila svoje,danas vratili..Bila sam ljuta jer po mome te mame onda nisu trebale dozvoliti da se daju igračke,jer je to poteklo od njih.Ja sam dozvolila jer znam da L.neće to tražiti natrag.Ali danas novi šok.user posted image Laura mi danas uzela iz vrtića neka 2 papira iz časopisa,a rekla sam joj da ne uzima više od nikoga ništa.Kad sam je ispitivala na vidjelo je izašlo da je ona to maznulauser posted image user posted image a nije nikoga pitala.to je bio časopis od vrtića.Kao da me grom ošinuo,bila sam zabezeknuta.Nikad ništa od nikoga nije uzela,bez pitanja.Sad odjednom ovo,Znam nije to nešto veliko ali ipak uzela je bez pitanja a to ne toleriram.Očitala sam joj bukvicu i bila je posramljena.Obećala mi je da više to neće uraditi.Šta da radim?trebam li to reći tetama?jesam li je trebala kazniti?Bojim se ako kažem tetama da će je čudno gledati,djeca uzbjegavati...Očajna sam cure.Nikad nisam imala ovako nešto.Što joj je došlo da je to napravila?Doma ima svega,igračke,knjiga,govorim joj da je volim i sve to---Imate savjet,prijedlog.Iskustvo...Pucajte cure.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jadna sam.Šta da radim?
23.1.2009 15:49:35   
mirna
ma daj, pa ona je samo dijete. objasnila si joj da se to ne radi i to je to. ja bi ipak rekla tetama, ali ne pred djetetom, nego na samom. ne zaboravi im onda i spomenuti da si joj rekla da se to ne radi.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jadna sam.Šta da radim?
23.1.2009 15:53:36   
kitty
ne znam kakve su njene tete,po ovome sta sam procitala ja im ne bi rekla.oduzela bi joj papire i objasnila da se to ne smije radit.

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jadna sam.Šta da radim?
23.1.2009 15:54:27   
mirna
Ako malo razmislim: mozda bi bilo cak bolje da sama vrati tetama, pa im se isprica.. ti odlucujes!user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jadna sam.Šta da radim?
23.1.2009 16:04:35   
Ruža
Dobro si postupila, ja bi svakako rekla tetama, odi skupa s njom ( ali nasamo, ne pred drugom djecom) Neka vrati što je uzela i neka se ispriča, ti objasni tetama da se to ptvi puta dogodilo. Vjerujem da će ti one dati dobar svjet.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jadna sam.Šta da radim?
23.1.2009 16:07:58   
Lady3
I ja sam tako mislila ali bojim se da kad opet nešto nestane...da će misliti da je opet ona uzela..Šta ako je tako obilježim kao kradljivicu?user posted image user posted image user posted image Šta će misliti samo o meni i njoj.Joj užasno mi je teško,plačem od muke i jada...Grozno mi je..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jadna sam.Šta da radim?
23.1.2009 16:09:17   
Lady3
Tete su dobre i poznajem ih...ali zato mi je i teško...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jadna sam.Šta da radim?
23.1.2009 16:12:52   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Lady3

I ja sam tako mislila ali bojim se da kad opet nešto nestane...da će misliti da je opet ona uzela..Šta ako je tako obilježim kao kradljivicu?user posted image user posted image user posted image Šta će misliti samo o meni i njoj.Joj užasno mi je teško,plačem od muke i jada...Grozno mi je..user posted image user posted image user posted image


Ma neće ju odmah obilježiti, vjerujem da će tete cijeniti to što ćeš im sama reći.user posted image
Znam da ti je sad teško, ali gledaj to na epizodu koja se neće ponoviti.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jadna sam.Šta da radim?
23.1.2009 16:15:09   
BruMa

IZVORNA PORUKA: Lady3

I ja sam tako mislila ali bojim se da kad opet nešto nestane...da će misliti da je opet ona uzela..Šta ako je tako obilježim kao kradljivicu?user posted image user posted image user posted image Šta će misliti samo o meni i njoj.Joj užasno mi je teško,plačem od muke i jada...Grozno mi je..user posted image user posted image user posted image

Baš mi je žao!user posted image Teška odluka.Možda imaš pravo za to da bi mislile ako opet nešto nestane da je kriva Laura(tako se trebala zvati i moja beba....)
Ali mislim da ipak te tete iz vrtića znaju da je ona dijete i da ju neće osuđivati.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jadna sam.Šta da radim?
23.1.2009 16:21:28   
mirna
nemoj dramatizirati inace ces ju vise obiljeziti ti sama nego tete.. slazem s b. mamom, da tete znaju da se to moze dogoditi.. odite lijepo sutra do teta i vratite papire i zaboravi na cijelu pricu...

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jadna sam.Šta da radim?
23.1.2009 20:31:48   
Krky
Nemoj plakati Lady, čuvaj suze kad se princeza bude udavala. Ako su tete ok, pa neće oko toga radit probleme (ja ne bih). Kao mama, ja bih vratila papire, rekla što se dogodilo i spomenula da ste o tome razgovarale i da joj to ne odobravaš. To prvo si već obavila. Kao teta, cijenila bih da mi se to kaže bez obzira bila to sitnica ili ne. Ne boj se, neće biti okvalificirana kao kradljivica, jer tete shvaćaju takve stvari. Ako joj teta poslije i kaže nešto u vezi toga, ne vjerujem da će biti u lošoj namjeri, a i kikačica će "pokupiti" pouku ma koliko joj to bilo neugodno i vjerujem da to drugi put neće radit.

A što se tiče igračaka donešenih od kuće, stavovi teta i vrtića su različiti, neki dozvoljavaju, neki ne i to bi trebalo poštivati, a to što je odlučeno nije odlučeno bezveze nego je dogovoreno u grupi, trebalo bi biti rečeno na rod. sastanku itd. U svojoj grupi nisam imala tih problema, nisam branila da donose, ali ne previše, igračku, dvije, ako igračke ne bi bile nasilne ili pedagoški neprimjerene. Kada bi djeca donjela upozorila bih roditelje da za njih ne odgovaram, kao ni to što će se s njima u grupi dešavati jer u grupi stvarno imamo kvalitetne i brojne igre i igračke. Ako baš žele - na njihovu odgovornost. Svima je to bilo ok i onda bi se oni dogovorili s malcima što će. Kao mama, dala bih ti savjet kao i Mirna, a princezi objasni da to što se desilo se desilo jer od početka nije bilo pametno da posuđuje ili poklanja ako je rečeno da se to ne radi. Na stranu to "kako neki roditelji?"Uvijek ima ovakvih i onakvih. Nažalost, sad se ne možeš obratiti ni tetama za povrat igračaka, jer ionako nije u redu da one rješavaju takve stvari. Ne znam uopće koliko ti je mališanka stara da ti možda mogu dati još koji savjet, ali pretpostavljam da joj bar možeš objasniti da bi bilo bolje da onda svoje igračkice ostavi doma gdje će je sigurno čekati.

Obriši suze, djevojko, nije ti curka kradljivica zbog par listova papira (niti sam ja alkoholičarka zato što sam kao 8-godišnjakinja "uzela"u Na-mi malu bočicu neke "žestice" jer sam znala da moja bakica skuplja ukrasne bočice, a mama nije htjela kupit!)


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jadna sam.Šta da radim?
23.1.2009 21:06:40   
Lady3
Krky hvala ti.Sada mi je malo lakše.Svakako ću tetama reći i Laura će sama to vratiti i morati će se ispričati..user posted image Krađu nikako neću tolerirati pa makar se radi i o par listova papira.Samo sam se neugodno iznenadila što je to napravila.Kod kuće ima gomilu igračaka i ništa joj ne fali.Nikad sama bez mog pitanja ne uzme ni slatkiše iz ormarića.I zato mi je bio to šok.U svakom slučaju to ću riješiti u ponedjeljak.Hvala tebi i curama...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Brisano sporočilo]
23.1.2009 23:34:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Lady3)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Jadna sam.Šta da radim?
24.1.2009 9:16:44   
ivanaa
O Boze pa tete su to sigurno vec dozivjele,sigurna sam da je to kod tvoje malene bezopasno zasada moras joj pokazati da to nesmije,nek vrati i isprica se,nek se malo zacrveni i osjeti krivicu da zna da se to nesmije.Dosta dijece ima fazu kad krade.Mi smo ko klinci krali zvake u ducanu,samo kad nas je mama ulovila bilo je batina a ne -vrati teti!

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!