|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izostanak tete
14.2.2010 18:56:44   
Manda
Ovakva je situacija:
prošle godine su bile dvije tete, je od njih je dobila otkaz jer je bila na zamjeni i zamjena joj se vratila s porodiljnog. Klinci su jako voljeli tu tetu.
Ove godine, dakle, stara teta i nova teta. Obje su mlade. Samo po duljini u našoj grupi.
Nova teta je malo malo na bolovanju, što zbog sebe, što zbog djeteta. I iskreno mi je žao, jer ne poželi nikome loše. A stara teta se dala na nekakvo usavršavanje pa ni nje nema ponekad/počesto. Klincima se stalno izmjenjuju drug tete koje uskoče tu i tamo
Moje pitanje je da li je to u redu? Da li to utječe na klince? I njihov odgoj? Da li i kod vas ima takvih slučajeva i kako se nosite s tim?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Izostanak tete
14.2.2010 19:18:00   
ZVRK
kod zvrkića su se isto dosta mijenjale tete ali njemu nije smetalo štoviše violio je i kada bi poljeti bio u mjeđšanoj grupi od više grupa djece

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Izostanak tete
14.2.2010 20:04:11   
malizia
IZVORNA PORUKA: Manda

Ovakva je situacija:
prošle godine su bile dvije tete, je od njih je dobila otkaz jer je bila na zamjeni i zamjena joj se vratila s porodiljnog. Klinci su jako voljeli tu tetu.
Ove godine, dakle, stara teta i nova teta. Obje su mlade. Samo po duljini u našoj grupi.
Nova teta je malo malo na bolovanju, što zbog sebe, što zbog djeteta. I iskreno mi je žao, jer ne poželi nikome loše. A stara teta se dala na nekakvo usavršavanje pa ni nje nema ponekad/počesto. Klincima se stalno izmjenjuju drug tete koje uskoče tu i tamo
Moje pitanje je da li je to u redu? Da li to utječe na klince? I njihov odgoj? Da li i kod vas ima takvih slučajeva i kako se nosite s tim?


user posted image

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Izostanak tete
14.2.2010 20:21:08   
dominik
nazalost neka djeca to prihvate a neka ne...meni je domi ionako bio u vrticu od 7 tak da je puno teta upoznao i takve stvari mu nisu smetale...u pocetku je bilo malo problema ali smo to prebrodili... gle nitko nemre garantirati da budu iste tete stalno...isto tako i tete se mogu razboliti prije nego netko u uredu pa i to moras uzeti u obzir...sta je tu je..

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Izostanak tete
15.2.2010 6:58:04   
Manda
Znam, i kao što sam napisala, uvijek mi iskreno žao kad se razboli. Ali to traje u komaduveć 2 mjeseca. Klinci su trebali raditi kostime od kartona i folije i to sad tamo samo stoji jer nitko ne radi s njima.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Izostanak tete
15.2.2010 9:27:31   
lueman
i tete su samo ljudi pa i one imaju potrebu ići na bolovanje i doškolovanje, na vrtiću je da organizira adekvatnu zamjenu u tom terminu...a ako imaju zamjensketete onda je sve riješeno.

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Izostanak tete
15.2.2010 12:02:54   
danery
cure moje ja sam po zanimanju "TETA", doduše treutno ne radim... i znam točno o čemu pričate jer sam i sama prošla u 4 godine svaki put drugi vrtić i novu skupinu... teško je i djeci i nama kada se tako sve mijenja, tek se navikneš, a pošalju te negdje dalje, pa se ti snalazi skupa s radnomkolegicom, djecom i roditeljima... bilo bi idealno da te ostave gdje počneš, ali nema tu pravila, gdje se pokaže potreba za radnikom, tamo te stave... na kraju krajeva, ispada da trebaš bit sretan jer radiš, ali danas je svuda uglavnom tako...

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Izostanak tete
16.2.2010 7:13:13   
Manda
Meni je žao tih kostima robota kaj su ih trebali danas nositi. To je na kraju sve zbrda zdola napravljeno i umjesto da se šetaju po vrtiću s tim i maškare se, oni će biti u sobi. Žao mi je klinaca, ak me kužite.
I pitanje predstava...danas im je mađioničar, a oni neće ići, već će sjediti u sobi. Baš bezveze.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Izostanak tete
16.2.2010 11:04:15   
danery
u koju skupinu ti dijete ide,mlađu, stariju...?
mi smo uvijek imale radionice sa roditeljima na kojima bi zajedno sa djecom izrađivale kostime za maškare, pa se nije događalo da nam djeca ostanu s napola dovršenim odijelcima...
kak to da ih neće povesti na predstavu, ne znam onda koliko teta zapravo fali...nama recimo nisu išli jasličari na predstave, jer se znaju jako uplašit gužve i dugo traje, pa je bolje za njih da se djeca ne uzrujavaju bez potrebe...

(Odgovor članu Manda)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Izostanak tete
16.2.2010 11:50:41   
Krky
Mogu vam reći da sam se ja osijećala grozno, i to kao teta kojoj su tada, dvogodišnji blizanci svako malo bili bolesni.  Bil sam jadna što su oni bolesni i istovremeno sam se osijećala krivom jer moram(opet i opet) na bolovanje i ostavljam svoju grupu....a neki put bi se vratila i ne bih ni znala ko im je bio na zamjeni, roditelji bi tražili neke informacije o nečemu što se događalo dok me nije bilo...što mi je još bilo i neugodno...nije to samo "dijete mi je bolesno - odoh". Naša ravnateljica ima dvije poštapalice kad joj bolovanja dođu preko glave:"Mislite li vi na ovu djecu?!" i "Mogu i te tate nekad uzet bolovanje!?" Uh, moj mi je posao počeo nedostajat, al kad se sjetim toga, izdržat ću ipak još neko vrijeme, dok Noić ne očvrsne. 

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Izostanak tete
16.2.2010 14:22:38   
Manda
Moja curica ima 3 god, ne znam koja je to grupa. Raspitam se kad odem po nju. Nisu više mali, ima ih i starijih od nje u grupi.
A što se tiče predstava, to mi je bolna tema s vrtićem.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!