|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Imali smo duha
10.2.2010 11:28:06   
Zimic
Zadnja 4 dana imali smo duha u sobi od Lea, pretpostavljam da je bila moja prabaka i da je dosla vidjet Lea. jednu noc se Leo poceo histericno plakati(psi i djeca do 2 godine vide duhove ako se intenzivno krecu u okolini)dosla sam u sobu ,sjela pored kinderbeta i Ona se stala pored meni i gladila me po kosi, kad sam se maknula Leo je poghledao iza mene i ponovo poceo plakat,uzela sam ga tu noc u sobu. sledece jutro motala se oko kreveta i Prosla sam kroz nju(hladan neopisivo cudan osjecaj na par sekundi kad duh prode kroz vas), navecer je bila sa nama u kaupaoni i stupila u kontakt sa Leom,on joj se smijao,mahao i gledao.
Osjetila sam Ju kako stoji iza mene kad sam ga presvlacila. U noci se Leo ponovo poceo derati ali nisam se ustala jer je nakon par sekunda stao. Inace hga stavim spavat na jastuk u kinderbetu pa se on okrene skroz na suprotnu i naravno otkrie-ovu noc se okrenuo i kad sam dosla u sobu bio je uredno pokriven.
Ja nisam spavala cijelu noc od nemira, u noci me ponovo dosla podragat i otisla-napokon neopisiv osjecaj mira!


< Poruku je uredio Renata RR -- 10.2.2010 11:55:44 >


_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:35:46   
xxl
Ja ti nemam kaj reći na ovo al nije mi ni da ti niš ne napišem..osobno nevjerujem u duhove na taj naćin,a šta se događalo tih dana kod vas neznm.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:35:53   
m600
uhhhhhhh jeza me prošlaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:38:20   
Bebys
IZVORNA PORUKA: m600

uhhhhhhh jeza me prošlaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
   takkodjer..neznam koje si vjere ....ali ja platim misu i obavezno molim za takve osobe i SVETIM SVAKI DAN PO VISE PUTA STAN CIJELI SVETOM VODOM..djete i sebe i mm sve...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:39:38   
ines
Baš si imala prekrasno iskustvo. Odi svakako zapaliti baki svijeću na grob i pomoli se za nju.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:40:14   
Domy

IZVORNA PORUKA: m600

uhhhhhhh jeza me prošlaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


bome čitajući ovo i mene jeza hvata..neznam što bi rekla jednostavno se bojim duhova ..da se meni tako nešto desi ja bih pobjegla glavom bez obzira...user posted image

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:42:02   
ines
Bebis mislim da je to sa svetom vodom malo pretjerano. Sory ja sam aktivna katolkinja svake nedjelje s mužem i djetetom idem na misu i molimo navečer anđele čuvaru ali ne škropimo se svetom vodom.

_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:42:08   
Zimic
I ja sam se bojala prvi dan ali sam dobila neke savjete od strucnjaki i nekako ti bude sve to simpaticno... Zanimljivo u svakom slucaju.

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:43:41   
Anoniman
Ne znam sta bih ti pametno rekla...verujem u to, sestra je imala vise blizih susreta ali nikad sa njoj poznatom osobom. Drago mi je ako si sad mirna, i ako je to stvarno bila tvoja prabaka, znaci da vas cuva...

(Odgovor članu Domy)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:44:23   
xxl
Kaj ja znam??možda bi pomogla.Nemre odmoćuser posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: ines

Bebis mislim da je to sa svetom vodom malo pretjerano. Sory ja sam aktivna katolkinja svake nedjelje s mužem i djetetom idem na misu i molimo navečer anđele čuvaru ali ne škropimo se svetom vodom.


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:44:34   
mama mery
IZVORNA PORUKA: m600

uhhhhhhh jeza me prošlaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



i mene

dok sam citala pozelila sam da moja baka mene posjetiuser posted image
jako sam ju voljela i ona mene i neopisivo mi je zao sto je nemauser posted image


_____________________________




(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:44:39   
nancy
ne mogu virovat!!user posted image a ja se bojim svoje sjene....
ajme,,,mene bi srce izdalo.



_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:45:21   
maja
 Ni sama ne znam jel vjerujem ili ne! Sve je moguće! Često razmišljam o tome, voljela bi da moj dedo pazi na Noića!
Jučer sam gledala Johna Edwardsa, ne znam jel tko to prati na zone reality, pa onda mi svašta dođe u glavu!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:45:59   
Bebys
sve sto NE DOLAZI OD BOGA boji se svete vode..tako je najsigurnije....pitaj svakoga to ce ti reci...sveta voda je ZAKON...a tko kako hoce...pitala je ja sam SVOJE NAPISALA...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:47:00   
Zimic
xxl potpisujem

Ne tjeraju se oni vjerom, zapravo oni se uopce ne tjeraju jer je to nemoguce. Mi zivimo u jednoj od dimenzija i oni su stalno sa nama. Treba pozvati strucnjake ako vas posjeti neka zlocesta dusa koja bi vas uznemiravala.-ali to ne znaci poljevanje svete vodice

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
10.2.2010 11:48:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:49:59   
xxl
Koliko sam je snimila situaciju oko duhova u koju nevjerujemuser posted image mislim da ima jako puno svećenika egzorcista i da mi se tak nekaj dogodi vjerojatno bi ih zvala..al imam ja svoje duhove pa mi netrebaju ovi vanjskiuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:50:15   
mama mery
IZVORNA PORUKA: Zimic



Ne tjeraju se oni vjerom, zapravo oni se uopce ne tjeraju jer je to nemoguce. Mi zivimo u jednoj od dimenzija i oni su stalno sa nama. Treba pozvati strucnjake ako vas posjeti neka zlocesta dusa koja bi vas uznemiravala.-ali to ne znaci poljevanje svete vodice




potpisujem

nekad me zna uhvatiti jeza iz cista mira pa uvijek pomislim da je to moja baka ili sveki da cuvaju klinceuser posted image


_____________________________




(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: IMALI SMO DUHA
10.2.2010 11:51:34   
Bebys
IZVORNA PORUKA: xxl

Koliko sam je snimila situaciju oko duhova u koju nevjerujemuser posted image mislim da ima jako puno svećenika egzorcista i da mi se tak nekaj dogodi vjerojatno bi ih zvala..al imam ja svoje duhove pa mi netrebaju ovi vanjskiuser posted image
    xxl UPRAVO TAKO   s jednom ispravkom ipak postoje...

< Poruku je uredio Bebys -- 10.2.2010 11:52:01 >

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Imali smo duha
10.2.2010 11:51:53   
ines
Malo smo makli s teme i otišli u dr dimenziju. Ja samo znam da oni koje volimo zauvjek žive u našim mislima i u našim srcima. Počivali u miru naši najmiliji! Amen!

< Poruku je uredio Renata RR -- 10.2.2010 11:59:33 >


_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Imali smo duha
10.2.2010 12:08:36   
mirna
Nikada mi se takvo nesto nije dogodilo iako mi je  umrlo puno bliskih osoba.

Sorry ali ne vjerujem u takve price...

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Imali smo duha
10.2.2010 12:36:19   
Njofra
Prvo kaj mi je palo na pamet je ovo: A kak`znaš da je bila tvoja prabaka??? a kaj ak si to samo umislila budući toliko žališ kaj nije s vama jer ti je bila jako draga osoba. Mislim, hoću reči daj Bože da je bila ona ak je ikaj od tog uopće moguće ali realno ?user posted image

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Imali smo duha
10.2.2010 12:42:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: xxl

Koliko sam je snimila situaciju oko duhova u koju nevjerujemuser posted image mislim da ima jako puno svećenika egzorcista i da mi se tak nekaj dogodi vjerojatno bi ih zvala..al imam ja svoje duhove pa mi netrebaju ovi vanjskiuser posted image


potpisujem...
ili ako si baš ziher da je bila ona, platiš misu za nju...
pa i sveta voda pomaže... samo mislim nekako da je dovoljno ako ti je stan blagoslovljen na onom redovnom blagoslovu svake godine...
poduzmi nešto... user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 10.2.2010 12:56:15 >

(Odgovor članu xxl)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Imali smo duha
10.2.2010 13:27:20   
evanda
ma daj.....
gluposti, kad moram reći....
onda bi nas trebali obilaziti mrtvi i od prije 100 godina, jer su, npr. stanovali tu gdje ti sad stanuješ....
ne vjerujem...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Imali smo duha
10.2.2010 13:31:24   
Lady3
užas,ja bih umrla od straha...user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!