|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 12:07:09   
Njofra
Da li se odazovete kad vas pozovu na proslavu godišnjice mature? Biste li poveli i dragog mužića ili bi radije išli sami? Izbjegavate li namjerno takva druženja?

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 12:09:13   
ejmama
Mi se svake godine nađemo, jedino se nismo još nikad skupili iz osnovne škole. mm-a ne vodim

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 12:11:20   
apika
Ja sam prije 5god imala desetgodišnjicu mature(žao mi što se nismo našli ove godine) od nas 28 sam ih troje nije došl,o a mi svi zaružili do jutra(tada sam još bila singl ali najviše su feštale udane i oženjeniuser posted image ),kod nas je običaj da idemo sami tj.bez žena i muževauser posted image ,ja bih uvijek išla na te fešte jer smo u srednjij bili super klapa i zanima me što poslije radimo u životu

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 12:11:33   
dikac
našli smo se za 5 godina a za 10 nismo jer je to bilo prošle godine kada sam bila trudna, a ja sam taj organizator. organizirat ćemo za 15 godina. neću voditi muža.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 12:18:56   
vale29
ma kakvi mužuser posted image , on ostane doma, ma znam ja hodati bez njegauser posted image

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 12:21:44   
mama mery
ja sam isla prije 2mj na proslavu 5god mature nisam vodila mm
nije ga vodio nitko od cura( imali smo samo 2 decka u razredu a oni nisu dosli)

_____________________________




(Odgovor članu vale29)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 12:27:06   
Njofra
Ah tako dakle nitko ne bi vodio svog sudružnika. No dobro. Pa sad možda i ja odem na 15. godišnjicu mature.user posted image
P.S. Do sad nisam išla niti na jednu proslavu ups lažem jesam na jednu kad sam radila i to je bilo fešta za Božić nekakvo okupljanje s ekipom s posla u hotelu a jooj kako se to zaboravi bjzo


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 12:46:54   
dominik
imali 10 godia mature proslo mjesec...naravno da sam isla i ne volim ljude koji e dolaze jer ipak smo 4 godie puno radno vrijeme bili zajedno, a izlete da i ne spominnjem...supruznike za sada ne vodimo jer ih samo nas par ima

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
5.6.2009 12:48:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 12:50:02   
koka
user posted image user posted image tek ću ove godine maturirat user posted image user posted image user posted image , al no pravimo se da jesam...išla bi, zašto ne ipak sam se s tim ljudima dugo družila. išla bi sama jer ne vjerujem da bi moj dragi htio ići..

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 12:52:32   
MILLA
ja sam jedva čekala 10 godina da im pokažem slike sa svog vjenčanja i nadala sam se bebe-i potrefilo se taman da sam i trudna bila...jer za 5. god. su več sve (osim nas troje) bile udane,sa djecom ili trudneuser posted image ...pa sam se osječala super! al idem uvjek. ne pojave se možda 2-3 al je u biti odaziv jako dobar. tako bi i trebalo. ljepo je i zanimljivo vidjeti sve te ljude danas tko su i kako su "odrasli" a mogu reči da u biti nas dvije svaku godišnjicu okupljamo user posted image

< Poruku je uredio MILLA -- 5.6.2009 12:53:19 >


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 12:56:52   
novamama
bila u svibnju na 15. godišnjici mature, bilo je super.

muža nisam vodila, niti bi on išao, ipak je to nešto posebno gdje se ide samostalno...

bila do 2 ujutro, popila par piva, bilo je super super!!!

dođem doma, a ono moja dva muškarca šetaju po sobi. oliver kad me vidio, dobro nije potrčao...user posted image

ipak je doma najljepše, meni izlasci ne znače previše. kad sam ih vidjela onako, zaljubila sam se u muža ponovnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 13:15:12   
tikica_69
Meni je lani bila 20 godina mature ali nitko nije nista organizirao...nasli smo se za 10 godisnjicu

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 13:56:49   
Ninaa
Mi smo 2007 imali 5 god. mature,falilo nas je negdje 5. ostali su svi bili solo bez pratnje. Mislim da je to ipak samo za ekipu iz razreda a ne za obitelj jedino da se tak organizira. Meni je bilo super i baš mi je bilo drago vidjeti sve te ljude.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 13:59:37   
Florijan Jakov
Mi smo 2007 imali 5 god. mature


i meni user posted image .. bila sam, malo nas se skupilo, ali razlog tako malog odaziva je bio organizator... no moja kuma i ja smo se dogovorile da ćemo 10. organizirati nas dvije... a onda je veliki odaziv zagarantiran user posted image

i naravno, po meni je to samo za ekipu iz razreda, bez partnera i obitelji (ko ima)


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 14:25:40   
gljiva
Mi smo prošli vikend imali 10 tu god, nažalost našla sam se s njima samo u školi, kad na fešte nesmijemuser posted image
.ove godine je bilo malo ljudi, na 5-u su skoro svi došli i bilo je odlično. Idemo sami bez pratnji m i žuser posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 14:31:02   
Nika 24052006
Mi smo lani imali 5 godina mature,odazvali su se gotovo svi,i bilo je bas super,bez obzira na to sto sam bila jedina majka i udana zena,vrlo lako sam se prilagodila pricama iz njihovih zivota... Naravno,isla sam bez mm,bila je samo jedna cura koja je povela svog decka,i to mi je bilo bez veze,on sjedio negdje za nekim sankom,a ona stalno bila na relaciji mi-on...Ma kog ce ti vraga decko  taj dan,mozes valjda par sati bez njega...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 14:34:06   
zaba
ove godine je to 21 god od mature,ništa nje organizirano pa ne idem

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 14:35:37   
mariola
Kad je bilo 5 godina sjećam se da sam uplatila, trebali smo biti na nekom brodu, samo se toga sjećam i veselila sam se tome, međutim, ništa od toga, vratili su mi novceuser posted image
Slijedeće godine je 10 godina i nadam se da će biti okupljanje i poći ću jer ja sam uvijek za akciju. bez mm, na takva događanja se ide bez partnera. Nit bi on išao a ni ja s njim na njegovu.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 14:36:36   
ivanaa
ne nema nista organizirano..al voljela bi vidjeti pojedince

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 20
   [Obrisani korisnik]
5.6.2009 14:56:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu gljiva)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
5.6.2009 17:00:31   
lavica81
našli smo se za 5 godina mature, većina nas se skupila. ovo ljeto nam je 10 godina i opet ćemo se nać

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
6.6.2009 15:23:50   
Ruža
Obavezno idem i organiziram. Do sad smo slavili 5. i 10. godišnjicu. Skoro svi dođu i bude nam ludo.user posted image user posted image  MM naravno ostaje kod kuće!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
7.6.2009 20:07:20   
uspavana
osnovna škola mi nije baš interesantna...niti smo imali organizirane godišnjice...

a za srednju školu smo imali 5...bila sam i bilo je odlično user posted image
lijepo je opet se skupiti...jer ovako znam vidjeti nekoga i to je to...a dobro je prisjetiti se dobrih starih vremena...
a mm ne vodim... to ćemo imati godišnjice s bračnim partnerima kad će biti 50.godišnjica..to je prošle godina imao svekar...i vodio ženu...to je onda fora, ja mislim...

volim se ponekad proveseliti, i čuti šta ima novoga kod svih ostalih...


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Idete li na proslave godišnjice mature?
8.6.2009 21:28:10   
ninishka
mi smo se skupili i na 5 god osnovne i sad bi tebali na 5 god srednje...ali mislim da na ovu sad necu ici radi maloga...malo mi ga tesko sad jos ostavit a i na prsima mi je.a nek ce i muz raditi nocnu onda bit ce problem...a mislim da nemamo kaj zanimljivog sei reci sad...mojih 5 najboljih frendica i frendova iz srednj smo u kontaktu i vidimo se na kavicam atak da...ali vidjet cu jos...

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!