|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:21:16   
ninolina
Evo moja curka u petak putuje za crikvenicu s vrtićem....a ja već luda...prvo priprema dali ju pustiti, jer me strah , pa kupi svu novu robu jer ne može ići bilo kako ...i eto to se polako bliži..Kad je tin išao išli smo i mi u apartman u blizini a sad mm ne može dobiti godišnji i sve pada u vodu...Kakva ja jesam sve mi se čini da će nas svaki drugio dan voziti tamo na kavu...
nadam se da će uživati i da će sve biti ok.....
kakve ste vi mame kojima su klinci putovali sami...ja sam paničarkauser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:29:24   
Anoniman
moja je bila u Velom Lošinju.
Imam samo jednu zamjerku na tetu:
ne znam iz kojeg razloga ih nije htjela tuširati u odmaralištu, nego je to radila na plaži pod onim tuševima s hladnom vodom, i kosu im je tako prala! Bio je 9.mj. i moja P. osjetljiva... došla doma bolesna.

Sve ostalo je bilo ok, puno su šetali, kupali se, družili, bilo im je lijepo. Da nije bilo te gluposti, bila bih zadovoljna. Al svaki put kad sam zvala, teta je rekla da je sve u redu... hm.user posted image

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:33:53   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Mariachi

moja je bila u Velom Lošinju.
Imam samo jednu zamjerku na tetu:
ne znam iz kojeg razloga ih nije htjela tuširati u odmaralištu, nego je to radila na plaži pod onim tuševima s hladnom vodom, i kosu im je tako prala! Bio je 9.mj. i moja P. osjetljiva... došla doma bolesna.

Sve ostalo je bilo ok, puno su šetali, kupali se, družili, bilo im je lijepo. Da nije bilo te gluposti, bila bih zadovoljna. Al svaki put kad sam zvala, teta je rekla da je sve u redu... hm.user posted image

ma ja se stvrano ne mogu žaliti na tete znam da će ivi biti super s njima...njihova maza ali mene strah da se kaj  ne dogodi, netko ju ukradeuser posted image ...a za tuširanje kad je tin bio tuširali su se unutra po dva tri odjednom ali im nisu kose prali svih 7 dana nisu stigle...bilo ih je 25 a njih dvije tete...jedino tada zamjeram isto sam kupila svu robu novu..imao je i više nego je trebalo ejr je buco, znoji se, praščić, zmaže se...a on došao k nama sa dvije majce, jednim ručnikom i jednim kratkim hlačama...kad sam nazvala i rekla tetama odma su tražile...na kraju pune dvije vrečice tinove robe...srečom sve sam obilježila


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:35:39   
Bebys
ja je nebi pustila..nema ti para...sa mnom ili nikako...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:37:16   
Anoniman
mislim! user posted image dobro je da si obilježila! i ja sam, napisala sam puno ime i prezime na sve!
ne znam kak su to sfrfljali da se zagubilo! dobro da su našli!

ma, neće ju nitko "ukrast", budu tete pazile na nju, a ti ćeš zvati i provjeravati, a ak bude prilike odete tam na kavicu, nije to daleko user posted image


(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:39:21   
ninolina
IZVORNA PORUKA: Bebys

ja je nebi pustila..nema ti para...sa mnom ili nikako...

joj babys budem te pitala za koju godinuuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:43:05   
tikica_69
Moji su obojica bili u Savudiji i bilo im je super, ocito jer su dobili na kilazi user posted image
Tetu su im bile divne i nisam zaista imala nikakvih zamjerki, stvarno su maksimalno pazile na sve.
Dobili smo broj telefona na koji smo mogli od 19-20 nazvati i pitati jel sve ok.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:45:54   
Bebys
vidit ces necu se predomisliti..nikada...svoje djete nikuda od sebe...i sad kada idemo na more...tri tjedna govorim non stop marjanu ima da ju gledamo i pazimo KO OCI U GLAVI...

vjeruj mi nikada se necu predomisliti...nikada...ni za sva blaga na ovome svijetu....

zivimo u jako jako teskim i ruznim vremenima...da mi ona meni isla...negdje...pa ja ju ni U VRTIC NEDAM PRIJE 3 ILI 4 GODINE...NEMA SANSE....i to zato sto moram
jer mora nauciti svedski kako treba prije skole pa mora u vrtic...bar dvije godine prije skole ovdi je skola...sa 6 god. obavezna ...ne sa 7 nego sa 6

i to je nebi dala ali velim mora jezik nauciti...pa moram...a pogotovo ne na more....ma nema sanse...nikada...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:47:14   
Bebys
jedino cu vidim oce li ostat u hr...preko ljeta kod bake...user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:47:40   
Bebys
ps
da su zlatne tete...ne

i jos nesto...iako sam vijernica velika mogu reci..

vjerovale ili ne....ja se bojim i djete na vjeronauk poslati...
mislim da cu je ja voziti...i cekati da zavrsi...nikome vise NE VJERUJEM..NIKOME...

sory...svasta vidim  i cujem...pa kasno je zaliti kasnije kada se nesta desi...



< Poruku je uredio Bebys -- 16.6.2010 12:49:19 >

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:49:39   
Anoniman
a bebys, tak smo i mi razmišljale kad nam je prvo dijete imalo godinu dana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , al kako dijete raste, i ti se oslobađaš, to ti je prirodno, ne možeš se prema djetetu od 6-7 godina ponašati kao da ima jednu, samo ti to dođe potpuno normalno s vremenom... buš vidjela.user posted image

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:50:01   
ninolina
ma to mene muči zvanje i oni su imali od do...ali tin je imao mob pa je on zvao kad je htio 25 puta na dan...dok mi je iva sva izgubljena neće se sjetiti na njegauser posted image

babys ni ja nisam za vrtić rano i moji idu sa 3 i sad mali sa 4 godine ali znam da ih nekad treba malo pustiti od sebe a pogotovo sad prije škole...


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:51:39   
Bebys
nek ide kod bake...
to je dosta...to je druga drzava i tamo ima sve ...sto nema nigdi na svitu...i  konje i selo i more...i sve....


sretno nina....i neka sve bude o.k.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:52:17   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Mariachi

a bebys, tak smo i mi razmišljale kad nam je prvo dijete imalo godinu dana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , al kako dijete raste, i ti se oslobađaš, to ti je prirodno, ne možeš se prema djetetu od 6-7 godina ponašati kao da ima jednu, samo ti to dođe potpuno normalno s vremenom... buš vidjela.user posted image


Definitivno potpisujem!!!


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:53:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ninolina

ma to mene muči zvanje i oni su imali od do...ali tin je imao mob pa je on zvao kad je htio 25 puta na dan...dok mi je iva sva izgubljena neće se sjetiti na njegauser posted image

babys ni ja nisam za vrtić rano i moji idu sa 3 i sad mali sa 4 godine ali znam da ih nekad treba malo pustiti od sebe a pogotovo sad prije škole...



ma neće joj biti ništa, ninolina, sve bude ok, buš vidjela!
mi mame nekad malo pretjerujemo, moramo pustiti djecu da očvrsnu, da se nauče sama snalaziti i brinuti za sebe!
bebys, ne odgajamo ih u invalide, nego u osobe sposobne brinuti i boriti se same za sebe!
a ako te strah poslati dijete na vjeronauk, pa nemoj ju slat, nek ide kad odraste, nije to grijeh! bar će se bolje sjećati i sama će odlučiti da to želi.

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 12:55:36   
ninolina
sad kad mi kažeš mariachi neće joj biti ništa sjetim se tina mislim da sam pisala i za njega ufff.brzo će ona natrag...baš se veseli i jedva čekauser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 13:06:13   
MiniMama
beybis, ne kuzim taj panican strah od odvajanja. ne prigovaram, nista lose ne mislim, samo si me zagolicala malo.. sta se to kod tebe događa? cisto da znam :)

moj je jos mali i nismo se jos odvajali nikako. i moram priznati da sam i ja panicarka.. ne izlazim iz kuce bez suzavca ni do kioska! a sad razmisljam da si nabavim onaj vrag na struju.. muz me zeza da odmah uzmem plinski pistolj, da se  osiguram.. a ja si ozbiljno razmisljam o tome.

ne znam, ja uvik na neke luđake naletim. vjerujem da je to zato sta sam patuljak pa svaki debil misli da me moze maltretirati. odoh ja ot.

e da. ninolina. nemoj zaboraviti spakirati flastere, octenisept i par malih gazica s flasterima. znam da tete to nose, ali nekako kad je moja bila u pitanju, uvik bi im pofalilo.
punjac za mobitel i zlu ne trebalo neku konzervicu na dno torbe ako ogladni. kreme za suncanje itd.. jao pa kome ja to tipkam, ti si mama komada 4.. (zasto nema smajlica koji se lupa po glavi?!)user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 13:06:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ninolina

sad kad mi kažeš mariachi neće joj biti ništa sjetim se tina mislim da sam pisala i za njega ufff.brzo će ona natrag...baš se veseli i jedva čekauser posted image


ma to je najvažnije da ona ima pozitivan stav i da sama želi ići. sve bu ok, mamauser posted image ma joj, znam da smo mi mame trtarošiuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 13:08:29   
ninolina
IZVORNA PORUKA: MiniMama

beybis, ne kuzim taj panican strah od odvajanja. ne prigovaram, nista lose ne mislim, samo si me zagolicala malo.. sta se to kod tebe događa? cisto da znam :)

moj je jos mali i nismo se jos odvajali nikako. i moram priznati da sam i ja panicarka.. ne izlazim iz kuce bez suzavca ni do kioska! a sad razmisljam da si nabavim onaj vrag na struju.. muz me zeza da odmah uzmem plinski pistolj, da se  osiguram.. a ja si ozbiljno razmisljam o tome.

ne znam, ja uvik na neke luđake naletim. vjerujem da je to zato sta sam patuljak pa svaki debil misli da me moze maltretirati. odoh ja ot.

e da. ninolina. nemoj zaboraviti spakirati flastere, octenisept i par malih gazica s flasterima. znam da tete to nose, ali nekako kad je moja bila u pitanju, uvik bi im pofalilo.
punjac za mobitel i zlu ne trebalo neku konzervicu na dno torbe ako ogladni. kreme za suncanje itd.. jao pa kome ja to tipkam, ti si mama komada 4.. (zasto nema smajlica koji se lupa po glavi?!)user posted image


sve je to spakirano i još torba slatkiša jer je ovisnica o slatkomeuser posted image user posted image ...a ovaj dio suzavca, elektrošokera...ha ha ko da razgovaram sa svojim mužem.....ja bi šoker a on meni plinski pištoljuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 13:10:06   
BUMBI
Ja ti nemam ništa pametno za savjetovati,ali bit će sve ok i cura će uživatiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 13:28:31   
Točkica28
sve bu okay... i super mi je kaj klinci imaju tak organizirano...
ja sam bila razmazena mamina maza jer prije 6 razreda nisam nigdje bila bez mame , pa su mi se rugali kad sam cvilila za mmom na prvom izletu...user posted image user posted image user posted image
zato : mislim da je super da ide user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 13:36:25   
MiniMama
ha ha ko da razgovaram sa svojim mužem.....ja bi šoker a on meni plinski pištoljuser posted image user posted image


onda odmah dogovaram da na jesen idemo u skupa u šoping legalnog oružja user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 22
   [Obrisani korisnik]
16.6.2010 13:40:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Točkica28)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 13:46:51   
lee
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Neka se lijepo provede. Ja bih umrla od straha.
Luda sam k'o i Bebysuser posted image










i ja sam za sada u toj skupini..user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ide s vrtićem na more
16.6.2010 13:47:05   
Bebys
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Neka se lijepo provede. Ja bih umrla od straha.
Luda sam k'o i Bebysuser posted image
fala bogu da ima netko kao i ja...
uopce ne mislim da nisam normalna...
sretno svima koji idu...moja nece...
i uopce mini mama nista se kod mene ne desava...nego takva sam..preoprezna...jer je danas kaos....svugdje...a kada bude iznad 7 god..ili 10 nadam se da cu je nauciti da je NITKO NE NASAMARI I NE UPRAVLJA S NJOME...pogotovo ne na neko zlo...
i uopce nemislim da sam nesta luda...user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!