|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Godišnji i hrana za alergičare
19.3.2009 9:45:04   
asket
kod nas imamo alergije - ja i djete. razmišljamo o odmoru na otoku ugljanu i nemamo pojma gdje kupiti sve potrebno za malog (i za mene). zanima me da li postoji na otoku neka trgovina gdje se prodaje zdrava - dietna hrana?
ili možda u zadru - blizu trajektnog pristaništa? možemo svakih par dana na trajekt i pješice do trgovine da nabavimo sve potrebno, ako nije daleko....

ako koja od vas zna, puno bi mi pomogla... i nemojte me ganjat zbog lošeg jezika!

pozdrav!

< Poruku je uredio Renata RR -- 19.3.2009 9:49:43 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Godišnji i hrana za alergičare
19.3.2009 9:49:43   
Florijan Jakov
Bok, asket...na žalost ne mogu ti pomoći jer nisam iz tog kraja, nadam se da će se javiti netko ko zna više. A o kakvim se alergijama radi? 

< Poruku je uredio Renata RR -- 19.3.2009 9:50:15 >


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu asket)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Godišnji i hrana za alergičare
19.3.2009 10:01:43   
asket
kravlje mlijeko - laktozna intoleranca, pšenica, limun, grapefruit, jagoda, kruške. djete je staro 18 mjeseca. svake godine idemo na odmor negdje oko zadra ali nikad nisam polagala pažnje na ovakve trgovine jer nije bilo potrebe. uvijek kuhamo sami, ne jedemo po restauranima. ove godine je sve drukčije jer oboje imamo probleme... ako mi neko kaže gdje kupiti, nema više problema. ali nije nikakve računice, da se svaki put vozim s avtom na trajekt i u zadar. ako se može pješice, je ok. malo rekreacije neče nikome naštetit... :-)

nadam se, da če ovo nači neko ko živi u zadru...

< Poruku je uredio Renata RR -- 19.3.2009 10:05:45 >


_____________________________

Konačno - i mi smo Familija!!!

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Godišnji i hrana za alergičare
19.3.2009 10:43:01   
tikica_69
U Zadru ima sigurno.....a za tih dva tjedna sto cete biti dolje, ja bi ponijela od doma. Ne bih riskirala ako je takva alerhija u pitanju, pogotovo ako idem na otok gdje nema bog zna kakvog lijecnika.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu asket)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Godišnji i hrana za alergičare
19.3.2009 11:51:45   
asket
do sad nisam nikad nosila sa sobom - iz Ljubljane. uvijek smo nabavili prvi dan kad smo došli na odmor. i sama sam razmišljala, da bi ove godine uzela od doma, pa mi nije do problema na granici. ali još više - nije mi do problema sa detetom!!!
obično na odmoru nema velikog hladnjaka, da bi mogli sve stavit unitra. a za dva tjedna tog nije malo.
zapravo sad razmišljam, da je problem samo u kruhu. mali neče da jede bezglutenskog ( i ja ga baš ne volim), u običnim trgovinama je u svakom nešto od pšenice, tako da moram pronači nešto od pire ili drugih žita (samo da nema pšenice) i da mi je na dohvat ruke kad treba. 
možda je problematično još riževo ili ovseno mlijeko, jer ga nema u svaki trgovini. sigurna sam, da bi sve to negdje u zadru našla, a nije mi interes celi odmor lutati po celom zadru i brinuti samo o hrani.
nači čemo trgovinu u blizini trajekta, nešto ponijeti od doma i stvar pojednostaviti.... :-) zapravo nije problem odmor sa alergičarom, treba se samo organizirati u pravo vreme.

_____________________________

Konačno - i mi smo Familija!!!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Godišnji i hrana za alergičare
19.3.2009 11:57:50   
mirna
Asket pogledaj Čehe i oni sve nose sa sobom!user posted image šala mala...

Obiteljima s djecom obično nitko ne pravi probleme na granici, pogotovo ako ćeš objasniti kakva je situacija.

Ne znam gdje u slo kupuješ takvu hranu, ali i u Zadru imaš sve veće trgovine kao što su Mercator ili Spar gdje bi trebali imati takve namirnice..

(Odgovor članu asket)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Godišnji i hrana za alergičare
19.3.2009 12:02:49   
dominik


mercator u zadru:

Ulica Bleiburških žrtava 17
23 000 Zadar

tu na linku ubaci adresu i izbaci ti odma van

http://www.karte.hr/

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!