|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje kupiti veliki auto na pedale?
8.8.2009 13:25:29   
Njofra
Mislim, zna li tko gdje je najpovoljnije za kupiti tako nekaj? Njofri ide ročkas a jedino kaj mi pada na pamet je to. Ali cijena u Intersparu je bila prije nekih pola godine oko 600kn a to mi je puno, pa zato pitam da li je netko slučajno to vidio gdje povoljnije.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gdje kupiti veliki auto na pedale?
8.8.2009 13:30:40   
ZVRK
prošle godine kupila zvrkiću preko turbo limaca kataloga nešto kao karting isto na pedale a sic/sjedalo se može regulirati u 3 točke(kako raste tako udaljuješ)
koštao oko 350kn

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gdje kupiti veliki auto na pedale?
8.8.2009 13:33:43   
Njofra
Hej hvala Zvrk. Otići ću u Turbo limach.Idem potražit možda imaju preko neta u katalogu. Da li je maleni zadovoljan s formulom?


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gdje kupiti veliki auto na pedale?
8.8.2009 15:59:33   
maja
Kod nas su traktorčići od 500-1000 kn. Formula u Turbo Limachu je bila 500 kn, nisam vidjela jeftiniju, a tamo imaš i autića, ali sve ti je to ta neka luda cijena!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gdje kupiti veliki auto na pedale?
8.8.2009 20:41:18   
dominik
mi smo domiu za bozic uzeli bager pegperego i ne skida se sa njega vec duze vremena...super je i isplatio se svake kune...je da je bio skup ali si smo se skupili i bolje proslo nego da je svatko neki manji autic kupio...bilo je traktora u metrou za nekih 400-tinjak kuna

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!