|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Fizicko zlostavljanje djece
16.11.2008 12:07:15   
tikica_69
Jutros citam ovo: Petnaestogodišnja djevojčica još uvijek osjeća krivnju zbog straha koji ju je spriječavao da sve što se zbivalo u kući odmah otkrije policiji. Na sudu je ispričala kako je dječakov očuh rezao njegove prstiće nožem, te čupao noktiće kliještima, udarao ga cipelama po genitalijama, gušio ga dok dječak ne bi poplavio, na njemu trenirao psa kako da ugrize čovjeka, bacao ga na pod s visine od gotovo dva metra, u krevetić ga stavljao držeći ga za vrat, gurao mu bocu u usta tako snažno da mu je razrezao usnice…
‘Na kauču je pušio marihuanu i igrao se s Baby P kao da je dječak stara otrcana lutka. Onda sam odjednom čula glasni zvuk. Tada je Baby P slomljena kralježnica. Maleni je zavrištao. Bilo je tako glasno da sam ustala, otišla u vrt i rukama prekrila uši’, rekla je 15-godišnjakinja.Jecao je i jecao u svojem krevetiću. Jednostavno nije prestajao, ali to ne čudi, jer ležao je u svom urinu i fekalijama već nekoliko dana. Onda je njegov očuh sišao dolje i rekao kako će to riješiti. Otišao je u sobu, zalupio vratima i plakanje je odjednom prestalo.’
Bespomoćno dijete očuh je udario tako jako da je progutao zubić koji je kasnije pronađen u malenom želucu.
‘Otkrila sam da je Baby P mrtav u krevetiću oko 9 ujutro. Imao je neobičnu boju, blijedo plavu i bio je ukočen. Rekla sam njegovoj majci da ne diše, ali čekala je do 11.30 sati prije nego je nazvala hitnu službu. U međuvremenu, očuh je uzeo smrdljive krvave plahte koje nisu bile oprane nekoliko mjeseci te ih ih je bacio kako bi sakrio dokaze’, rečeno je na sudu.
U strahu da će i ona postati meta zlostavljača, 15-godišnjakinja nikome ništa nije željela reći osam mjeseci.
‘Ono što se događalo u kući bilo je odvratno i perverzno. Prelazilo je granice okrutnog, bilo je to sadistički. Očuh bi tresao Baby P, udarao ga, primio bi ga za noge, vrtio ga i bacao na pod. Tada bi ga podignuo i to ponovio. Nakon toga se smijao i to ponavljao…’, posvjedočila je 15-godišnjakinja.
 I naprosto ne mogu doci k sebi da netko moze uciniti nesto takvo....naprosto mi suze same teku.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Fizicko zlostavljanje djece
16.11.2008 12:08:51   
tikica_69
Sto bi vi ucinile da se to dogadja u vasem susjedstvu, obitelji blizoj ili siroj?Bi li prijavile policiji, Centru za socijanu skrb?Bi li se bojale osvete?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Fizicko zlostavljanje djece
16.11.2008 12:12:11   
lelo
Isuse Tikica ovo je prestrašno.user posted image Suze su mi počele curiti.Nemam riječi za nešto takvo grozno i užasno.Šta li je to dijete zaslužilo?Ubila bi ga golim rukama da mogu ili dala smrtnu kaznu.U najmanju ruku radila bi mu sve šta je radio tom djetetu.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Fizicko zlostavljanje djece
16.11.2008 12:15:14   
tikica_69
I toj zeni koja ga rodila...naprosto bi joj priustila sav pakao koji je taj andjeo morao proci na svom zivotnom putu user posted image ...samo nesto polakse, da sto duze traje...user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Fizicko zlostavljanje djece
16.11.2008 12:23:28   
lelo
Ne razumijem kakva je to majka.Zar joj je više stalo do takvog monstruma nego li do djeteta?Zar mi majke nemamo instinkt da zaštitimo našu djecu.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Fizicko zlostavljanje djece
16.11.2008 12:33:35   
tikica_69
Normalne majke imaju....eto sto sam ja dozivjela zbog instikta da zasitim i tudje dijete... Bilo je to prije 12ak godina. Mladji je spavao u kolicima, a stariji se igra u parkicu u pjescaniku. Podne, 5. ili 6. mjesec. Na drugoj strani parka otac cita novine (cca 40ak godina) a djecacic (cca 5 godina) kruzi biciklicem po stazici koja okruzuje park i vice : "tata, tata, vidi me jurim ko formula....". On onako, ni ne pogledavsi vikne: "Pazi da ne padnes pa ce formula po guzi". I tako par krugova djetesce doziva oca da ga vidi i sve vise ubrzava kako bi ugledalo ponos u njegovim ocima i naravno, padne i to prokleto jako. Mene ja zastrecnulo ali vidim ustaje se i ne place, samo je prestrasen. Koljeno i lakat malo ogrebeni ali nista strasno.E, kad se otac digao sa klupe, kad mu je zaljepio samarcinu uz hrpu uvrijedljivih rijeci tipa, smece balavo, hrpo govana...kad ces se nauciti biti pokoran, ja sam tvoj bog...i da ne nabrajam...u svom tom siktanju, udari ga i drugi puta i to rukom prema guzi ali ga pogodi u bubreg i dijete se svrci na podu a ovaj ga jos nogom na isto mjesto.Tu sam onako instiktivno skocila i dreknem: Budalo sto radis, hoces ga ubiti.A on prema meni i dreci ko sumanut: Sta je kur---o, dva put si se poj...bala, dva put rodila i sad ces ti meni pamet solit....Ne sjecam se kako sam pokupila djecu i pobjegla doma, ali jesam..... I tu sam se zapitala bih li imala hrabrosti prijaviti takvog nasilinika bojeci se za sebe i svoju djecu?! 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Fizicko zlostavljanje djece
16.11.2008 12:40:58   
lelo
Ja bi udarila jer sam inpulsivna.Pa šta bude bude.Vjerovatno bi se poslije pitala šta sam drugo mogla napraviti i da prijavila bi ga bez trunčice grižnje savjesti.Hvala bogu na mobitelima da možemo odmah zvati policiju.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Fizicko zlostavljanje djece
16.11.2008 12:51:39   
Ruža
Tikica ovo je strašno...user posted image user posted image user posted image  Sva sam se naježila...
Kakvi su to ljudi??? Kakva je to mati??? Kako itko može nauditi djetetu?user posted image user posted image user posted image
Za ovakve bi slučajeve posebne kazne uvela, ne smrtnu, nego doživotno mučenje.
Bez razmišljanja bih prijavila jer automatski reagiram, poslje bi razmišljala o posljedicama.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Fizicko zlostavljanje djece
16.11.2008 13:25:53   
Krky
Baš krasno, ovo o zlostavljanoj bebi , namjerno nisam čitala i sad naletim...Socijala se može nazvati i anonimno, kao i policija, ja se možda, ne bi usudila približit nasilniku, ali bi, vjerojatno, prijavila. Pa taman i da mi je vlastiti muž. Moja mama jednom prijavila susjede koji su curicu (cca 5-6 god) i dečkića (2-3 god), ostavljali same doma. Nisu bili zlostavljani, ali bi satima plakali naslonjeni s unutrašnje strane ulaznih vrata uz :"Mamice, nemoj me ostaviti!". Moja mama nazvala socijalu (anonimno, iako je rekla da je susjeda) i došli su, djeca su ostala u obitelji, a roditelji su nekako riješili čuvanje. 

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Fizicko zlostavljanje djece
16.11.2008 14:30:59   
Anoniman
Strašno, strašno, strašno!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne, ne, nemam teksta! Ma koje doživotno mučenje, vječno mučenje mu predstoji, sam se na njega osudio! On je već u paklu, čitav mu je život pakao, tko zna otkad, još prije nego je to počeo raditi, i zauvijek će ostati, i samo još gori i gori. A ovo dijete je u nebu, ni za što krivo, mali mučenik, anđeo!
O,Isuse, smiluj se toj djevojčici, da se ona nekako izvuče iz svega toga... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Krky)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Fizicko zlostavljanje djece
16.11.2008 15:25:58   
Dora04
O Isuse dragi, ovo sigurno nije istina, pa tko bi mogao biti tako odvratno okrutan prema djetetu.
Doru lupim po guzi jednom u par mjeseci pa imam grižnju savjesti.
P R E S T R A Š N O !!!!!!!!user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Fizicko zlostavljanje djece
16.11.2008 16:44:11   
tiha
presttrasno uh kako si me sad rasplakala nemogu vjerovati da se tako sta dogada ja znam nisu udrait po guzi bas kad zasluzi pa si poslje mislim kako sam zla a vidi ovo presttrasno!


boze cuvaj ovu djevojcicu da neprode kao mali djecarac andjeo!user posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!