|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   EP: navijačka oprema i rekviziti
5.6.2008 13:51:00   
Florijan Jakov
Obzirom da se bliži početak EP u nogometu, da i mi žene damo svoj doprinos....
...pratite li, u kojoj mjeri, gdje gledate tekme...
najvažnije, kako se pripremate za te svečane događaje...

pitanje: jeste li i gdje nabavili dresove, bodiće i sl. za klince...

P.S. na tvoju veliku žalost Slovenija se nije plasirala na ovo EP, ali nadamo se da ćeš se prilkoniti većini sa ovog foruma i navijatei za Hrvatsku user posted image !(no hard feelings)

_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: EP: navijačka oprema i rekviziti
5.6.2008 13:54:13   
cokolada
ne spremam se nista posebno, mm skuplja rekvizite, u potrazi smo za bodic za zvrkica, pa ako znate gdje ima za kupiti, pisite!
mm ide na utakmicu a ja i zvrkic cemo doma napraviti atmosferu koliko nam uspije.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: EP: navijačka oprema i rekviziti
5.6.2008 13:59:51   
ZVRK
mogu ti provijeriti da li ima za manje user posted image   ,dresove i dr imaju u plodinama

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: EP: navijačka oprema i rekviziti
5.6.2008 14:02:40   
tonkica
Moj mm radi baš u nedjelju od 6 navečer, a naši tad trebaju igrat prvu tekmu. Pa si danas baš gruntam di ću ju ja gledat i s kim. user posted image  Baš bez veze!
Bum vjerojatno otišla svojima, pa ju odgledala s njima. Naravno, kad naši igraju, tekme se ne propuštaju! Navijat se mora za naše. user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: EP: navijačka oprema i rekviziti
5.6.2008 14:04:05   
tonkica
P.S. Već sam promijenila melodiju na mobu, pa mi se deru Connect i Zaprešić boysi: Samo je jedno... user posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: EP: navijačka oprema i rekviziti
5.6.2008 14:11:03   
mirna
Pretpostavljam da si mislila na mene F.J.: možeš misliti kako sam tužna da slo nije plasirala... tri noći nisam spavala od tuge...user posted image user posted image user posted image

Naravno ćemo i ja i Elena navijati za Hr ( da mi ne oduzmete dozvolu za boravak) ...user posted image user posted image )

rekviziti: mali je dobio zastavicu od dede. treba nam još samo pive i čipsa...user posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: EP: navijačka oprema i rekviziti
5.6.2008 14:14:04   
Elena
potpisujem Mirna,ja cu navijati za Hrvatska,a evo bas sam pitala mm on bice za Njemacka.E nece on,vidjece kako i ja znam navijatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Brisano sporočilo]
5.6.2008 14:40:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Elena)
  Neposredna veza do poruke: 8
   [Brisano sporočilo]
5.6.2008 14:41:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Elena)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: EP: navijačka oprema i rekviziti
5.6.2008 14:49:34   
maja
Ja ću naravno gledati utakmice, ali samo kad naši igraju i to doma sa mužem! A bodić smo kupili u mtč-u, ne znam jel ima kod vas, a imaju i bodiće i majice i hlačice. 

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: EP: navijačka oprema i rekviziti
5.6.2008 16:21:23   
Puli
gledamo samo naše
i  polufinala i finale

tata danas  majicu dobio,ja imam šeširić i još će curka dobiti bodić
zvat ćemo ekipu
i podružit se malo uz pivicu i grickeuser posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: EP: navijačka oprema i rekviziti
6.6.2008 12:44:10   
božica
vidiš vidiš-mogli bi mi kupiti majicu i bodićuser posted image

a imamo onu ruku pljeskalicu s kojom viki plješće kada gleda crtiće i zastavicu-a gdje ćemo biti to neznamo vjerojatno DOMA

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: EP: navijačka oprema i rekviziti
6.6.2008 12:50:31   
koka
Ja I Roko imamo pamučnu majicu na kockice kupljenu na štandu. 50kn. Kape u konzumu 19,99. Pive, čips za društvo i naprijed naši. Ili kod nas ili kod kumova, vidjet ćemo. Bitno da se družimouser posted image user posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!