|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Doviđenja svima!!!
14.8.2010 7:58:49   
adryosijek
Eto svi znate šta je bilo na temi pusaca i dojenja,jos me i trubled upozorila da stav nije primjeren, a ha a bas me zanima dal su i drugi opominjani kad psuju ,vrijedaju druge žene itd..eto odjavljujem se da ne lupam svoje vrijeme i živce na neke osobe koje su ...user posted image eto da nebi bilo da opet vrijeđam ...ima foruma ,tako da pozdrav svima koje sam tu upoznala...roj pcela me napao i neću da trpim nepoštenje na ovom forumu ajde zbogom svimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ninaa -- 14.8.2010 15:20:03 >


_____________________________

moja mala cura je moje sve...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 8:05:47   
ivanaa
Mislim da su opomenuti svi koji su aktivnije sudjelovali u raspravi da se još jače ne zahukta.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 8:16:41   
novamama
pih, znači zloduh se opet javiouser posted image

andry....sretno (znam da ćeš se vratiti)!

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
14.8.2010 8:51:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 8:59:46   
Wukovarka
A zašto ideš??

Svatko ima pravo na svoj stav i nek piše tko što želi.
Do nedavno sam se i ja živcirala kad netko napiše nešto što mi nije po volji...ali sam se naučila ignorirati takve stvari.
Mogla sam svašta reći na temi pušenja...ali dala sam primjer svog iskustva  i više ju uopće nisam ptvarala, jer sam znala što će tamo nastati.

Nauči se vidjeti samo ono što tražiš....vjeruj, tako je bolje.

Nemoj nam odlaziti...takve rasprave su svakodnevne. A opomena....ja sam ju isto dobila u jednoj raspravi prije godinu, dvije

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 9:30:36   
nemammaste
user posted image  user posted image  user posted image  Ma daj adry! Pa nisi bila jedina tamo,bilo nas je više i svi smo se zapalili.Upozorene smo da ne odemo predaleko i to je to,nije nitko tebi šta zamjerio.Nemoj ići user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 9:36:15   
tita
Dovidjenja i ne plači...,tako ide pjesma.......

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Brisano sporočilo]
14.8.2010 9:39:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tita)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 9:59:43   
Nika 24052006
Ma daj,adry,zašto bi otišla? I ako odeš,sigurna sam da ćeš se vratiti,jer da nije tako,ti ne bi otvorila ovu temu,nego bi se jednostavno odjavila bez predhodne obavijesti o tome.Mogla sam i ja već 200 puta otići,jer mi se ne sviđa nečije mišljenje,ali zato mi postoju u mozgu tipka ignore..i ajmo dalje.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 10:07:11   
Tsmee
Doviđenja obično znači da ćemo se još vidjeti user posted image
Nadam se da je tako... user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 10:09:17   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: Tsmee

Doviđenja obično znači da ćemo se još vidjeti user posted image
Nadam se da je tako... user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 10:23:02   
Domy
adry budi pametna kao što si uvijek i bila..pa znaš ti da mi nemožemo bez tebe..vrati nam se ..user posted image user posted image user posted image pa moramo se malkice svađat i prepucavat...život bez toga bi bio monoton...

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 10:23:08   
maja
Pih adry, sada si mi samo dala poticaj da pročitam temuuser posted image a čim sam vidjela naslov znala sam da neće biti dobro pa nisam ni otvaralauser posted image

A vjati se buzouser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 10:30:33   
leilany
Dovidenja......see ya....

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 10:43:11   
mamice
i ja vas napustam. primjetit cete sa sam vas izbrisala s fajsa koji imaju ga. nezelim vise gubiti zivce i raspravljati kad se nekom nesto ne svidi. tako da se pridruzujem vagonu cura koje su napustile RR radi pojedinaca i njihovog ponasanja, ps: ponovit cu 1000 put RR JE PRIJE BILA PUNO BOLJA kads su bile stare cure a ne pridoslice CAST IZUZECIMA IMA IH I OK

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 11:02:12   
zozo1
Ajde Adry vrati seuser posted image , sto ljudi sti čudi, znaš i sama da svaka osoba je jedinka za sebe i ima svoje mišljenje i naravno pravo na svoje mišljenje. Malo sam bacila škic na tu temu pušenja i dojenja. Nije baš lijepo ismijavati se i sprdati se, al mislim da si možda i ti malo prenaglila. Znaš i sama da su dojenje, ad mlijeko, pušenje u trudnoći osjetljive teme i svi se na to vrijeđamo. Npr. ona koja doji osuđuje onu koja ne doji, ona koja puši osuđuje onu koja ne doji, ona koja ne puši osuđuje onu koja puši i doji i tako unedogled. Zaboravoi sve kaj je bilo, malo se skuliraj i vrati se, bilo je zanimljivo družiti se s tobom user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 11:02:30   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: mamice

i ja vas napustam. primjetit cete sa sam vas izbrisala s fajsa koji imaju ga. nezelim vise gubiti zivce i raspravljati kad se nekom nesto ne svidi. tako da se pridruzujem vagonu cura koje su napustile RR radi pojedinaca i njihovog ponasanja, ps: ponovit cu 1000 put RR JE PRIJE BILA PUNO BOLJA kads su bile stare cure a ne pridoslice CAST IZUZECIMA IMA IH I OK


Ok,ajmo ovako...Reci tko ti od PRIDOŠLICA smeta i konkretno zašto,pa da se proba riješiti taj problem.Možda sam to i ja,pa ako jesam,da čujem s čim toliko iritiram ljude da odlaze s Raje.Ako je npr. u meni problem,nema razloga da to tjera druge već ja moram nešto promijeniti,ili tko već...U zadnje vrijeme se stalno prozivaju NOVE i RR ne valja otkad nema STARIH,pa ajde onda budite konkretne jer je ovo postalo malo glupo user posted image  user posted image  user posted image

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 11:04:11   
ivanaa
user posted image user posted image ja ču riknut...ma daj ko bi kog prozvo,za to treba imat 3 čiste i odma te čeka isključenje s forumauser posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: nemammaste

IZVORNA PORUKA: mamice

i ja vas napustam. primjetit cete sa sam vas izbrisala s fajsa koji imaju ga. nezelim vise gubiti zivce i raspravljati kad se nekom nesto ne svidi. tako da se pridruzujem vagonu cura koje su napustile RR radi pojedinaca i njihovog ponasanja, ps: ponovit cu 1000 put RR JE PRIJE BILA PUNO BOLJA kads su bile stare cure a ne pridoslice CAST IZUZECIMA IMA IH I OK


Ok,ajmo ovako...Reci tko ti od PRIDOŠLICA smeta i konkretno zašto,pa da se proba riješiti taj problem.Možda sam to i ja,pa ako jesam,da čujem s čim toliko iritiram ljude da odlaze s Raje.Ako je npr. u meni problem,nema razloga da to tjera druge već ja moram nešto promijeniti,ili tko već...U zadnje vrijeme se stalno prozivaju NOVE i RR ne valja otkad nema STARIH,pa ajde onda budite konkretne jer je ovo postalo malo glupo user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 11:11:09   
ELENA35
Pa u čemu je poanta druženja na RR,ako ne upoznavanje i druženje,proširivanje zajednice..user posted image Zato smo tu,da razumijemo jedna drugu,i pomažemo si na razne načine...Zar pridošlice na to nemaju pravo??! Mislim mamice da si se tu jako grubo i ružno izrazila,pa zar su samo stare forumašice ok,a mi PRIDOŠLICE smo beskorisne,dolazimo se svađati ili štouser posted image user posted image user posted image ..ne razumijem...Mislim da nas sve možda kolektivno malo puca PMSuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ajmo si naći neki kolektivni aranžman,pa svi na odmoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,tada bi se sve sredilo i svi bi i dalje bili sretniuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 11:20:27   
pincirotvajler
e pa ja još ne idem user posted image
adry user posted image , nemožeš ti bez nas,,a i moraš nam stavljati slike od jasminiceuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 11:22:37   
zozo1
Jedan wellness vikend bez djece i mm svima bi riješio problemuser posted image

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 12:27:00   
mišica 666
meni je na raji ok. ako mi nešto smeta to ne obadam i idem dalje jedino mi stvarno smeta to djeljenje pojedinih na nove i stare cure. pa ako je netko dulje na raji da je kompetentniji od nas koje nismo. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 12:31:20   
Anoniman
Malo ste preozbiljno sve shvatile, niti smo mi prije iz detinjstva pa da svaka mora da pazi na svaku rec da nekog ne uvredimo, niti mozemo sve da se slozimo- sve smo razlicite, neko ti odgovara manje a neko vise. A mene iskreno smara ova drama "ja idem, ne vracam se, pre je bilo bolje, ja sam jadna, mene niko ne postuje bla bla". ajde neka svako ide svojim poslom gde mu je bolje, a ne da drami samo da bi svi mogli da je moljakamo da ostane. postoji i opcija ignore, znas?

(Odgovor članu zozo1)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 12:33:45   
Imra
ja ču riknut...ma daj ko bi kog prozvo,za to treba imat 3 čiste i odma te čeka isključenje s forumauser posted image user posted image


zasto bi me cekalo iskljucenje sa foruma ako nekome iznesem svoje misljenje, ne mogu mi se svi prisutni svidjati?

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dovidenja svima!!!
14.8.2010 12:58:52   
sina
ne znam da li je ovo više komično ili tragično. nove cure,sve ste dobrodošle i nemojte se osječati prozvanima. ne kužim čemu takvo ponašanje i takve reakcije,odlasci i to.meni kad nešto ne paše,jednostavno to preskočim,ignoriram i idem dalje. primjettit ćete da me nema nikad u bircu. ja se tu ne (s)nalazim,ćak i jako jako rijetko škicnem da vidim kaj čakulate,ali zato postoje druge teme koje me zanimaju.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!