|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dosljednost u odgoju
24.3.2009 7:43:57   
dikac
jedna od najbitnijih stvari da bi roditelji bez puno muke odgajali svoje dijete.

jeste li dosljedni? da li ste svijesni situacija u kojma niste bili dosljedni pa sada na neki način imate više problema da dijete naučite lijepom ponašanju...?

život nije savršen i bila bih skroz dosljedna da živim u bajci.  i mi mame budemo svakako raspoložene, umorne, iznervirane.... tako da točno znam kada idem linijom manjeg otpora jer jednostavno u tom trenutku ne mogu drugačije. ono što bi se reklo, popustim samo da me na sekundu pusti na miru iako znam da će poslije biti puno teže ispravljati neke stvari.
ni mi mame ne možemo po tom pitanju biti savršene.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dosljednost u odgoju
24.3.2009 7:45:14   
tikica_69
Nisam....previse sam popustljiva user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dosljednost u odgoju
24.3.2009 8:41:15   
Florijan Jakov
dosljedna sam u 95% situacija, a onih 5% posto napravim kao i ti, dozvolim radi mira - a to je obično kad sam umorna, bolesna, po noći i sl. Znam da mi tih 5% može kasnije donijeti više lošeg i problema nego dobra ovih ostalih 95%, ali...user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dosljednost u odgoju
24.3.2009 9:56:00   
mrkvač
Nažalost previše sam popustljiva i baš mi je krivo. Pokušavam se držati nekih pravila a onda za čas popustim.user posted image

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dosljednost u odgoju
24.3.2009 10:05:39   
zaba
trudim se biti dosljedna i više je takvih situacija,iako me zna slomiti tim pogledom i točno zna na koji tekst sam slaba.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!