|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Do koliko sati pustit tinejdžera van?
24.11.2008 9:12:00   
Nivia
Moj F. je navršio 15 godina...
Sada je već u fazi da bi izašao sa prijateljima subotom van..
Neki mogu ostati duže, neki kraće.. I uvijek natezanje oko toga do kada smije ostati vani???user posted image
Mi smo ga odlučili pustiti do 24 sata..

Do koliko Vi puštate svoje tinejđere van??

< Poruku je uredio Florijan Jakov -- 24.11.2008 9:19:24 >


_____________________________

Djeca su moja radost i veselje!!!!!
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: DO KOLIKO SATI PUSTITI TINEJĐERA VAN?
24.11.2008 9:16:44   
Ira_
Nivia nemam pojma, znam samo da zakonski ne smije biti vani poslije 23 sata bez pratnje punoljetne osobe.
Mislim da je sa tinejđerima najgore. Sve što napraviš može biti dvosjekli mač.

(Odgovor članu Nivia)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: DO KOLIKO SATI PUSTITI TINEJĐERA VAN?
24.11.2008 9:19:20   
Nivia
Da, znam da do 23 sata smiju zakonski biti vani..
Tako ga i puštamo (22-23 sata ), ali najduže je smio ostati sadaza proslavu rođendana do 24 sata..
Ne mislim to dopuštati stalno!!!!

Samo me interesira šta Vi mislite i do kada ih puštate??

_____________________________

Djeca su moja radost i veselje!!!!!

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Do koliko sati pustiti tinejdžera van?
24.11.2008 9:23:55   
Florijan Jakov
imam sestru 16 god, ide van 1-2 dana u vikendu, ugl do 22-22,30, roćkasi isto duže, eventualno ako ide u kino onda isto malo duže.

< Poruku je uredio Florijan Jakov -- 24.11.2008 9:24:23 >


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Nivia)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Do koliko sati pustiti tinejdžera van?
24.11.2008 13:40:41   
dami
Imam sina od 16 god. Van je počeo izlaziti prije cca godinu dana. Bilo mi je jako teško ,ali sva sreća mob. jako olakšava situaciju. Živimo u prigradu , dobro poznam dečke i cure iz društva što je velika prednost svakom roditelju, svi se poznaju još od osnovne škole, izlaze samo vikendom i to kod jedne cure ,imaju garažu koju su sami uredili. Imaju tv ,comp, PS ...stolove, kauč ,fotelja... Znam da neki iz društva puše, vjerojatno ima i alkohola ali to je neizbježno, za svoje djete mogu još uvijek sa sigurnošću reći da nije taj (za sad). Uglavnom hoću reći da sam sretna što se druže na taj način što je uvelike bolje nego da mi lunja po kafićima i kojekakvim sumnjivim lokalima kojih kod nas nema -to je prednost prigrada. Ipak su na toplom i suhom a znam i roditelje pa smo stalno u kontaktu.Ako im branoš izlaske ne valja počet će i bježati, probala sam ograničavati u određeno vrijeme da dođe kući ali ako nema s kim dolaziti nema smisla da ide pješke sam u noći (živimo svi vrlo blizu)... tako da na kraju dođe kad se društvo raziđe oko 01.00 user posted image a šta da radim!?

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Do koliko sati pustiti tinejdžera van?
24.11.2008 13:48:34   
Wukovarka
UUas s tim tinejdjerima...
Seka mog muza je tinejdjerica, ali moji svekar i svekrva joj ne daju uopce van, a za mene je to mal bez veze, pa pobogu 16 joj je godina...
Treba ih pustiti van da se uce, jer na svojim greskama ce se najbolje nauciti.
A do kada?
Ja sam sa 16 izlazila i do 1 sat i mama nije nikada imala problema sa mnom...
E sad...zakon user posted image ...u Gorici ima tinejdjerakoji ostaju vani ido 3-4 sata...dok sam izlazila vise je njih bilo, nego nas starijih..
Nikad se ne zna...ja bi ih pustila do ponoci, jer u danasnje vrijeme prije toga ionako ista nema u gradu.

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Do koliko sati pustiti tinejdžera van?
24.11.2008 13:53:34   
Krky
Koliko hoće - s lancem oko vrata, pa u radijusu oko kuće! To je najsigurnije!!!user posted image user posted image user posted image . Imam sreću i curu od 14 koja još ne pokazuje interes, a i MM koji će sređivat takve stvari kad bude! Neće ići preko 22-23, rekla bih.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Do koliko sati pustiti tinejdžera van?
24.11.2008 13:55:27   
mlada mama
ja sa 15 vise nisam ni bila kod kuce uvijek sam sezonski radila, moji me nisu mogli nadgledati jer sam bila 600km od kuce, i nikad se nista nije dogodilo ni kad bi ostala do 1 ili do 5, sve zavisi kakva je osoba tvoje dijete mama si mu i poznajes ga,a logicno je da on nema s kim biti vani do ta doba do koje trazi, vjerojatno nebi ni pitao,ali opet ne treba pretjerivati, ponoc mi se cini dovoljna,a opet ako ce tvoj sin nesto lose uciniti, on ce to uciniti i do 22h. to je mmoje misljenjeuser posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Do koliko sati pustit tinejdžera van?
1.2.2009 19:55:50   
lilas
Mozda se malo kasno ukljucujem u ovu temu, ali imam veliku dilemu, kakva sam ja majka user posted image kada svojoj cerki ne dajem ograniceno vreme, ona se javi mobitelom, i moze doci kada ona misli da je dosta. Sad je pocela izlaziti jednom sedmicno. Dok su ocene u skoli odlicne nema zabrane i ogranicenja. Ako joj dozvolim izlazak do 23h ili 24h i ona zakasni 5-10 min drugi put nece izaci, to je bilo pravilo mojih roditelja i nije mi odgovaralo da ga ponavljam jer sam po cenu sledeceg NEizlaska i sama ostajala duze. user posted image Ako joj prija drustvo i ako je puno drugarica izaslo taj vikend ona se javi sa kim je, i da ce doci kasnije (ne smem vam ni napisati koliko je to sati) ako joj je dosadno ona dodje ranije.  Obavezno mi se javi vise puta tokom noci, ja to ne trazim i ne zahtevam od nje ali volim kad se javi.user posted image Kao sto je napisala "mlada mama" =ako ce uciniti nesto lose oni ce to uciniti i prije=user posted image

_____________________________


http://www.youtube.com/watch?v=3ErpUEbjMNM&feature=related

(Odgovor članu Nivia)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!