|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeca vozači
19.3.2010 14:59:20   
adryosijek
http://www.24sata.hr/fun-i-sexy/djeca-ce-voziti-automobile-nakon-sto-navrse-5-godina/164400/  neznam ali meni je malo smijesno da vec sa 5 godina djeca krecu sa bilo kakvom voznjom user posted image nedaj boze da kod nas tako krene jel kod nas je dokazano  da  do 30 tak godina su vozaci bez iskustva i najvise je prometnih nesrreca u pocetnika

< Poruku je uredio Ninaa -- 22.3.2010 17:19:20 >


_____________________________

moja mala cura je moje sve...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: djeca vozaci
19.3.2010 15:05:50   
adryosijek
Djeca će voziti automobile nakon što navrše 5 godina 12:10 | 18.03.2010. | Piše: Đ. Sarjanović; Foto: Ilustracija user posted image Djeca će u Ujedinjenim Arapskim Emiratima učiti vožnju automobilom od navršene pete godine života. U posebnom dijelu grada će omogućiti djeci i mladima da voze prave automobile na pravim cestama. Djeca od pet do 12 godina će voziti automobile na baterije koji mogu doseći brzinu do 15 km/h. Mladi od 13 do 17 godina će moći voziti automobile na benzin, ali će im ograničiti brzinu na 20 km/h. Iz lokalne policije su rekli kako mlade žele od najranije dobi učiti vožnji kako bi bolje usvojili pravila na cesti.

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: djeca vozaci
19.3.2010 15:07:27   
ninolina
svašta

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: djeca vozaci
19.3.2010 15:12:09   
adryosijek
smjesno mi je samo kad vidim to djete u autu kako je malo i nezrelo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: djeca vozaci
19.3.2010 16:34:45   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: ninolina

svašta


_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!