|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeca i slatkiši.
14.3.2009 23:41:37   
Lady3
Kako vi stojite sa slatkišima i djecom..dajete im da jedu koliko žele ili ih kontrolirate?kada im dozvolite?kOd mene je pravilo da kad pojede sve što je na tanjuru smije izabrati slatkiš koji želi..Ako jede bombone to ne znači da smije pojesti pola vrećice nego par komada.Ako smo u gostima i na stolu se nalaze slatkiši,nikada ne uzme ako mene prvo ne pita.Tako je naučila.Frendice su iznenađene kako nikad ne uzme a da mene ne pita..Od tog pravila ne odstupam i funkcionira savršeno..nema plakanja,siljenja,,ničega..Ako ne može pojesti jelo na tanjuru ne može ni slatkiše..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djeca i slatkiši.
15.3.2009 0:28:02   
božica
.Ako ne može pojesti jelo na tanjuru ne može ni slatkiše.
user posted image user posted image
skužila sam da je luda za bominima pa kad joj kupim dam joj neka guštaaaaaaaa

trudim se doziratiuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djeca i slatkiši.
15.3.2009 8:29:58   
ivanaa
moj stariji je takav zgoljavac da mu ne branim da klopa kad god hoce..a nije cesto.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djeca i slatkiši.
15.3.2009 9:24:16   
dikac
dora je ovisnica o slatkišima i s njom vodim rat po tom pitanju. ne dam joj slatkiše, tu i tamo ili u gostima jer je u stanju cijeli dan ne pojesti ništa nego čekati da joj dam kolač, čokoladu i sl.  da, najbolja mi je fora kada za ručak pojede kao vrapčić a da joj dam kolač smazala bi ih 2, 3 bez problema. mislim da ću morat biti jako stroga po tom pitanju jer nisu sva djeca ista i svoj djeci slatkiši ne predstavljaju toliko veselje. znam puno djece koja pojedu tu i tamo nešto i ne mora im se braniti, slobodno ispred njih možete staviti kutiju keksa.  meni je bad kad mi netko dođe zabog toga što sve moram skrivati, kao da sam munjena, kekse pokrivam krpom. ali što ću, ako joj dam kekse, neće pojesti ni r od ručka ili v od večere. pa čemu onda ja kuham, za koga?
jedva dočeka da netko dođe i da počne jesti slatkiše jer zna da joj onda ne mogu zabraniti, kada vidi da i druga djeca papaju. moram balansirati s tim slatkišima na način da ona i ja budemo zadovoljne, ona da pojede tijekom dana nešto slatko, a ja da sam sretna kada popapa ručak.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djeca i slatkiši.
15.3.2009 14:59:06   
tikica_69
Kontroliram ih i to poprilicno strogo.....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djeca i slatkiši.
16.3.2009 9:28:59   
ejmama
Moja za sad ne voli slatkiše.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!