|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dječji poslovi
26.11.2008 22:14:04   
piggy
Tražite li od djece da obavljaju neke kućanske poslove?
npr.pospremanje kreveta,spremanje radnog stola,brisanje prašine i sl.

ja dok sam bila mala sama sam slagala svoj krevet,brisala sa mamom prašinu,spremala svoj radni stol,a kako sam rasla tako su usljedili veći poslovi.

Kako ih potaknuti na urednost?
Dali kroz neku vrstu igre?

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dječji poslovi
26.11.2008 22:33:44   
anne
Petra za sada sprema svoje igračke jer "mora", a pomaže mi peglati, spremati suđe iz suđarice, usisavati jer hoće.
Kad je još bila mala uveli smo pravilo da čim se prestane s nećim igrati spremi i da se ne smije igrati s puno stvari odjednom jer je onda cijela soba u đumbusu. Recimo da to funkcionira. Sprema sobu prije jela i spavanja tako da nikad nema previše toga.
Isprva je bilo spremanje dio igre i tako je naučila.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dječji poslovi
26.11.2008 22:36:09   
ninolina
Moji su prvo bili ponosni kad smo ih pohvalili da su dobri, da pospremaju svoje stvari kako idu veći teže ih je zavarati. Da mogu reći da svoje stvari pospremaju sami al ako nešto što nije njima važno kao usisati sobu ili obrisati prašinuonda im dam da to naprave za 5-10 kn ovisi kaj moraju raditi

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dječji poslovi
26.11.2008 22:43:32   
božica
A viki mi se gura u zadnje vrijeme da bi usisavala pa ju pustim u nadi da joj je naporono pa će odustati..al ne ona i dalje usisava pa nikako da mi da da ja usisam kak trebauser posted image user posted image
ili oprati pod pa mi sve razmoči i razmackauser posted image
a svoje igračke kako kad ..koji puta ih pospremi al koji puta ju moram moliti i govoriti da ih pospremi...
voli nam pomagati u kuhinji



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!