|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dječji "posao"
12.2.2009 22:25:14   
anne
Imaju li vaša djeca zaduženja kod kuće?
U čemu vam pomažu?
Kad ste s njima počeli?

Petra vadi veš iz vešmašine, dodaje mi kavčice kad ga stavljam sušiti, dodaje mi suđe iz suđarice, pribor za jelo (osim noževa) sprema sama, usisava nakon mene "da popravi", dodaje mi bracine pelene...
Sve je počela sama. Sad je to već rutina. Kako se čega primam ona pomaže.user posted image  

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dječji "posao"
13.2.2009 0:50:59   
tiha
obavezno usisava prije mene,stavlja sude u perilicu ponekad i vadi, obavezno postavi stol to je samo njen posao inace se ljuti,strasno voli s tatom spremat odjecu dok tata to mrziuser posted image ali radi nje to radi a mama sretna user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dječji "posao"
13.2.2009 7:39:06   
ninolina
Moji rade sve naravno koliko su raspoloženi pomoći mi. Od usisavanja do pospremanja soba, suđa 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dječji "posao"
13.2.2009 10:06:50   
ejmama
IZVORNA PORUKA: anne

Imaju li vaša djeca zaduženja kod kuće?
U čemu vam pomažu?
Kad ste s njima počeli?

Petra vadi veš iz vešmašine, dodaje mi kavčice kad ga stavljam sušiti, dodaje mi suđe iz suđarice, pribor za jelo (osim noževa) sprema sama, usisava nakon mene "da popravi", dodaje mi bracine pelene...
Sve je počela sama. Sad je to već rutina. Kako se čega primam ona pomaže.user posted image  

To i moja sve radi samo ne pelene još. To ćemo tek vidjeti.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dječji "posao"
13.2.2009 10:10:16   
božica
Moja bi isto tako nekaj prtljala sa mnom


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dječji "posao"
13.2.2009 10:51:36   
tikica_69
Sami spemaju svoju sobu svaki dan, subotom generalku u njoj rade. POmognu mi oprati sudje i odnijeti smece. Tu i tam ih posaljem u ducan. Najveca obaveza im je njihov pas i za sada su ok sto se toga tice. Najgore im je spremanje sobe user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!