|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dječje pjesme
4.11.2008 12:46:39   
anne
Čitate li svojo djeci pjesme?
Pjevate li s djecom?

Mi Petri rijetko čitamo pjesme premda ih ima predivnih od Femenića i Hercigonje. Kad čitamo puno puta ponovimo pa isadne kao brpjalica.
Pjevamo često - najčešće uvodne pjesme crtića. Već i Petra pokušava pjevati - lovi melodiju i ponegdje riječ. Slatko!

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dječje pjesme
4.11.2008 12:49:58   
Florijan Jakov
FJ je lud za pjesmicama i brojalicama od kako ide u vrtić...sad je in "Zeko hop"..samo skače po kući i pjeva.
A dječje pjesmice mu baš i ne čitamo user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dječje pjesme
4.11.2008 12:52:01   
sanjalica
u posljednje vrijeme, na žalost, rijetko...
međutim, ono što nam je i danas ostalo to je "Krist na žalu"... obojica znaju to pjevati... S tim sam ih uspavljivala... nekada mi se čini da su to znali pjevati čim su progovorili user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dječje pjesme
4.11.2008 14:46:13   
božica
hm kad stavimo cd sa klincima s ribnjaka i ostalim klincima

pjevamo plešemo i skačemo..ona je počela tek sada pjevati user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dječje pjesme
17.12.2008 21:20:13   
angel
ja njoj pokušavam cijeli dan nešto pjevati, tako da skoro za svaku prigodu ili temu znam neku pjesmicu, pa bilo to pjevanje ili recitiranje. Te manje pjeme za recitiranje znam napamet, pa mi je tako lakše..user posted image A pjevam joj od rođenja, sad ima 15 mjeseci..

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dječje pjesme
17.12.2008 21:27:53   
kitty
ne citamo pjesmice ali puno pjevamo,na pocetku sam ja pjevala njemu sad on pjeva meni i braci u stomaku.
to mi je preslatko kad nasloni glavu na stomak i pjeva bebi a user posted image  se javlja rukicama i nogicamauser posted image

(Odgovor članu angel)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dječje pjesme
22.2.2009 16:57:31   
mara27
ona jako dobro pamti i puna je pjesmica iz vrtića. ja imam susjedu tetu iz vrtića pa me i ona uči pjesmicama i stalno nesto pjevamo i brojimo...
neka ona shvati neku krivu riječ pa je to meni turbo smiješno, sad već manje, ali je prije bilo urnebesno...

zeko hop, na primjer"od lovačkih pasa" pjevala je"ovoliška pasa", ja sam se valjala na to


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!