|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dječje laži..
12.2.2009 22:34:48   
Lady3
Lažu li vaša djeca?Jeste li ih ikad ulovili da lažu?Kako se ponašate u toj situaciji?L.mi zna nekad slagati i znam kada laže..obično laže iz straha da se ne naljutim na nju.Tada porazgovaram s njom i kažem da je laganje ružno i da se neću ljutiti ako mi kaže istinu.Kako vi stojite po tom pitanju?user posted image Mislim da je jako važno djetetu dati do znanja da je laganje ružno i da to nije u redu..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dječje laži..
13.2.2009 7:19:20   
sanjalica
slažem se.... nisam baš primjetila da lažu... mada im se zna dogoditi da prebacuju jedan na drugog krivnju....

mislim isto tako i da je važno da takve stvari krenu od nas... ja se znam zakačiti s mm, jer kad klinci nešto traže od mene i ja odgovorim da neću ili da ne može... on zna reći: reci im da hoćeš da se smire, pa ćeš kasnije riješiti... trudim se da im nikada ne slažem samo zato da ih smirim ili iz bilo kojih drugih razloga...

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dječje laži..
13.2.2009 10:48:00   
tikica_69
O daaaaa...pricekaj jos koju godinicu. Braca Grimm in nisu ni do koljena kad krenu s bajkama 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dječje laži..
13.2.2009 10:53:36   
božica
kad krenu s bajkama
ajmeeeeeee još i to
a dobro je da pokrivaju jedan drugoga
zar neuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dječje laži..
13.2.2009 10:55:18   
tikica_69
Da pokrivaju....vjerojatno su prosli tretman kod specijalnih vojih postrojbi sto se tog tice 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!