|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dekorativne figurice
28.11.2011 22:47:50   
frnja
user posted image  Dobro veče,zanima me dali netko zna gdje mogu pronaći neke dječje figurice da uljepšamo izgled i razveselimo dijete sa nekim dekorativnim figuricama u njihovoj sobi a da nisu naljepnice već da neko nešto lijepo izrađuje,zahvaljujem se unaprijed.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dekorativne figurice
29.11.2011 15:57:08   
maja
Može se kod mene naći okvira za slike i vješalice sa imenima i motivom po želji, no pošto se ne smijem reklamirati sve ostalo što vas zanima možete me pitati na pp

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu frnja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dekorativne figurice
30.11.2011 10:34:36   
dami
Možemo te mi hvaliti. hahahah...
Žena ima zlatne ruke. Radi prekrasne stvaru. Obrati se s povjerenjem u njene vještine. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dekorativne figurice
30.11.2011 13:57:44   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: dami

Možemo te mi hvaliti. hahahah...
Žena ima zlatne ruke. Radi prekrasne stvaru. Obrati se s povjerenjem u njene vještine. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!