|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 7:34:46   
uciteljica
Ženske moje malo sam u bedu.
Moje dijete danas kreće na privikavanje u jaslice: trenirkica spremno čeka, torbica spremljena isto čeka, moje zrnašce spava ni ne sluti kaj ju čeka nakon doručka.
Neke od vas će pomisliti o čemu ova trabunja, ali morala sam to napisati i podijeliti s vama , da mi bude nekak lakše. Ja sam inzistirala na vrtiću, a ne na čuvanju kod bake, sad si sve mislim jesam li pogriješila? Jel bi kod bake bilo bolje? A onda opet morala bih ju svaki dan voziti 50 km do bake i bile bi na cesti no stop u starom autu... Joj ma ne znam ... Kako će se snaći, uklopiti među kikiće u jaslicama? Ma storinu pitanja u glavi?
Ja sam i ponosna na nju i tužna jer se po prvi puta razdvajamo. Ok danas ne očekujem razdvajanje, ali kroz koji dan to nas čeka. Ajme meni, ne mogu vjerovati da oja djevojčica je toliko velika da već kreće u jaslice. Moja djevojčica! Baš su mi osjećaji zbunjeni.

Kakva su vaša isustva s jaslicama?



_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.



Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 7:40:10   
uciteljica
Ja sam u Paulin  ruksakić spremila rezervne štrample, bodić, trenirkicu, šlapice, pelenice, čajek.
Jel trebam još kaj?user posted image


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 7:40:45   
curice
teško je ,razumijem te,ali vjeruj mi(iz iskustva-radila sam u jaslicama) djeca to prihvate bolje od roditelja.Snaći će se ona,svi su oni snalažljivi i vrlo brzo razviju sposobnost"preživljavanja" u grupi sa puno djece.
Želim vam puno sreće,što manje,po mogućnosti nikako suza i da vam u jaslicama bude lijepouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 7:50:53   
troubled
joj, sad si me vratila na prvi dan u jaslicama moje paule...
ne brini se...djeca su kudikamo prilagodljivija nego što to mi mislimo...
spremi tri paketića papirnatih maramica u svoju torbu user posted image
a u njenu dodaj još najomiljeniju igračku...ili onu s kojom spava....ali svakako nešto što joj je trenutno jako drago...

moja paula je krenula u jaslice točno na svoj prvi rođendan...nije bilo puno plakanja...tek nakon nekoliko dana, valjda kad je shvatila gdje je i što se događa...znala bi se primiti za mene i ne puštati dok je teta ne bi animirala za nešto...koji put sam je morala i ostaviti u suzama, sve to ide pod rok službe...
meni je najgore u tim slučajevima bilo što bi ja mislila da ona cijeli dan urla, a zapravo bi za 5 minuta već bila u igri...
a najljepše od svega je svakako bio trenutak kad bi došla po nju...još je puzala...i čim bi me spazila odmah bi mi dojurila i kao mali priljepak se stisla uz mene...

jaslice ili baka? uvijek sam za jaslice...vidjet ćeš koliko toga će naučiti....kako će se lijepo družiti....za baku uvijek ima vremena, a bake koliko god tople i drage bile, ne mogu zamijeniti 15-ak vršnjaka...

mala lutkica danas kreće u život...neka vam je objema sa srećom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 7:57:58   
uciteljica
Hvala ti trouble, vava(ili na  hrvatskog omiljeni gumeni psić)  je u torbi. user posted image



_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
11.1.2010 8:06:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu uciteljica)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 8:48:11   
ZVRK
sretno učiteljiceuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 9:07:05   
Nika 24052006
Sretno vam bilo!!!!

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 9:25:44   
božica
Bit ce sve ok
user posted image
I ja sam za Jasliceuser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 9:31:47   
Bebys
IZVORNA PORUKA: ZVRK

sretno učiteljiceuser posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 10:29:07   
mariola
sretnouser posted image
ma biće sve ok i mislim da si pametno odlučila. ja sam uvijek prije za vrtić nego bake.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 10:32:39   
leilany
IZVORNA PORUKA: mariola

sretnouser posted image
ma biće sve ok i mislim da si pametno odlučila. ja sam uvijek prije za vrtić nego bake.


..potpisujem...user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 10:35:36   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: mariola

sretnouser posted image
ma biće sve ok i mislim da si pametno odlučila. ja sam uvijek prije za vrtić nego bake.


..potpisujem...user posted image



potpisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 10:47:33   
ejmama
Sretnooo

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 11:23:57   
tikica_69
ucka, sretno user posted image
I ja sam imala uzasan strah (kao i svaka mama), no pokazalo se da moja djeca obozavaju drugu djecu i jaslice pa su me tjerali doma, a to iskreno zelim i tebi user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 11:27:50   
Anoniman
Srecno, i da se prilagodite na novonastalu situaciju jako brzo sa sto manje suzauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 11:45:53   
gljiva
Sretno cureuser posted image .

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 11:51:21   
nancy
vjerovala ili dijelim brigu i osjecaje s tobom toliko da mi je muka sad kad sam procitala ovouser posted image .i meni ce bit tesko kad moj bude krenuo u jaslice,vec me sad more te brige.samo da ne bude puno plakala i da ti se brzo prilagodi.drzim vam palceve i mislim na vasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 11:54:29   
njanja
IZVORNA PORUKA: uciteljica

Ja sam u Paulin  ruksakić spremila rezervne štrample, bodić, trenirkicu, šlapice, pelenice, čajek.
Jel trebam još kaj?user posted image

 neku omiljenu igračku ili slikovnicu, nešto što voli.... htjela sma ti reći da nisi pogriješila, a da je teško, teško je....jan je krenuo u 9 mj i mjesec i pol smo se borili sa njegovim oporanjem, plačem, bolestima...više je bio doma nego u vrtiću i na to se pripremi....a da ne pričam o mom stanju, svaki dan kada bi ga ostavila bi jurila na wc, imala sma proljev, psiha je radila 100/h.....nakon cca 2 mj počeo je dolaziti doma sretan, svaki dan sa nečim novim, naučio je neke stvari koje mu ja nikada nisam pokazivala i nekako je ODRASTAO i tada sam skužila da nisam pogriješila u odluci.....Teško je, ali s druge strane, jan je tamo čist, sit, naspavan, ima prijatelje, veliki prostor sa punooooo igračaka.....  Stisni zube i budi hrabra za nju, nemoj tj pokušaj da ne osjeti tvoj nemir, kada ju ostaviš, pokušaj što prije otiči, nemojte se puno pozdravljati i svaki dan jopj jedno te isto ponavljaj: velika si cura, mama će doći po tebe ili slično....ja sam janu govorila da je hrabra lokomotiva-hrabri dečko (jer smo tada bili u fazi tomice) i nakon nekog vremena bi se ful smirio kada bi to rekla..... btw....danas je krenuo u jaslice nakon 3 tj pauze (1 tj bolestan, a 2 tj doma s nama na GO) i čim smo se počeli penjati stepenicama je počeo plakati....kad sam ga ostavila teti je prestao.....to je tako....draže im je biti s nama (kao i nama s njima, nije se ni meni išlo na posao), ali mora se.... SRETNO VAM OBJEMA!!!!! p.s. bila sam jučer u DR, ali se nisam stigla javiti jer sam doslovno bila na pola sata, ali sam te se sjetila!!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 11:58:26   
njanja
i da----off the topic je, ali jan nekada ima maniju bacanja igračaka....npr zaigra se s nečim i onda samo u jednom trenutku baci.....i svakako sam mu objašnjavala da se to ne smije-a znaš šta je upalilo: "ono što baciš ću odnjeti u vrtić tinu i niku " (to su njegovi prijatelji-suparnici-2 prekrasna blizanca)

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 12:01:25   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 12:04:19   
mišica 666
user posted image user posted image user posted image user posted image nadam se da će sve proći za 5.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 22
   [Obrisani korisnik]
11.1.2010 13:18:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mišica 666)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 13:35:48   
dominik
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Učiteljice kako je prošlo?


u šoku je josuser posted image malo sale za lakse prebroditi situaciju..

ja sam uvijek za jaslice i vrtic ispred svih drugih nacina cuvanja...nemoj odustati i budi uvjerena bolje je to nego voziti svaki dan 50 km...sretno

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Danas krećemo u jaslice
11.1.2010 13:44:41   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: troubled

joj, sad si me vratila na prvi dan u jaslicama moje paule...
ne brini se...djeca su kudikamo prilagodljivija nego što to mi mislimo...
spremi tri paketića papirnatih maramica u svoju torbu user posted image
a u njenu dodaj još najomiljeniju igračku...ili onu s kojom spava....ali svakako nešto što joj je trenutno jako drago...

meni je najgore u tim slučajevima bilo što bi ja mislila da ona cijeli dan urla, a zapravo bi za 5 minuta već bila u igri...
a najljepše od svega je svakako bio trenutak kad bi došla po nju...još je puzala...i čim bi me spazila odmah bi mi dojurila i kao mali priljepak se stisla uz mene...

jaslice ili baka? uvijek sam za jaslice...vidjet ćeš koliko toga će naučiti....kako će se lijepo družiti....za baku uvijek ima vremena, a bake koliko god tople i drage bile, ne mogu zamijeniti 15-ak vršnjaka...mala lutkica danas kreće u život...neka vam je objema sa srećom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Potpiujem troubled, prošla sam to dva puta, uskoro ću i treći, vjeruj mi, nije tako strašno kako ti je sada u prvih par mjeseci. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!