|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li vasi mali papaju voće i povrće?
11.9.2008 12:46:56   
cokolada
Moj zvrkic nece papati voce od proljeca i to me vec ozbiljno zabrinjava.
U jaslicama papa (bar teta tako kaze), ali cijelo ljeto nista nije htio niti probati, tek pred kraj je par puta pojeo lubenicu, ali nije htio svaki dan.
Sada, sto god mu dam nece, grozde, kruske, jabuke, a proslu cijelu zimu je jeo jabuke i narance. Dam mu cijelo, ili narezem na kockice, u kasicu, nista ne pali, jucer sam mu naribala jabuku i jedva ju je pojeo kroz igru nakon sat vremena nutkanja.
Povrce super jede, papriku, paradajz i krastavce ali isto nece svaki dan i kada jede malo pojede. Kuhano povrce je poceo zbiravati, prije je jeo sve a sada kako koji puta.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li vasi mali papaju voće i povrće?
11.9.2008 13:19:55   
mlada mama
moj je prije bio lud za vocem,sve vrste,spremljeno na bilo koji nacin,a povrce ni cut, sada je obrnuto nakon ne znam koliko dugo jucer je pojeo bananu, iznenadila sam se,ista stvar s jogurtima,prije ih je volio,a sad nema sanse,valjda im dodju takve faze.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li vasi mali papaju voće i povrće?
11.9.2008 13:21:32   
mirna
Samo ga nemoj siliti cokolada ili ce ti to postati ozbiljan problem. od moje susjede u slo mala uopce ne jede ništa od povrća i voća..user posted image

Vladimir za sada jede voće, neki dan više drugi dan manje. on ima periodične obsesije: jedan tjedan bi samo lubenicu, onda ima razdoblje grozdja, šljiva, jabuka.. Kuhanu povrće  jede sve i ovog ljeta je počeo jesti i paradajz i papriku nakon duge stanke (u prošloj godini nije jeo ništa od sirovog povrća ..)..

Ako koji dan ne jede voća, ja mu postavim uvjet: nakon što pojedeš nektarinu, dobit ćeš keks... npr.

< Poruku je uredio mirna -- 11.9.2008 13:22:36 >

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
11.9.2008 13:24:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu cokolada)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li vasi mali papaju voće i povrće?
11.9.2008 13:44:48   
Dora04
Lilivana isto tako je i kod nas, u vrtiću je sve jako fino, a doma se frkće nosićem.
I ona isto nije debela ali nije ni pre mršava, zdrava je a to je meni važno.
Ja ju ne silim jesti ako nije gladna a kad je sama pita.
To guranje u usta je meni bilo najgore u životu kad sam bila dijete za to ti ni njoj ne radim.
Od voća jede sve ali u malim količinama.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
11.9.2008 13:54:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Dora04)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li vasi mali papaju voće i povrće?
11.9.2008 14:08:35   
anne
Petra inaće jako loše jede i stalno koristimo neke trikove da pojede što više. Hvala Bogu voli jako voće i neko povrće (paradajz, krastavce, zelenu salatu, ciklu) pa kad više neće ono što smo joj dali, a n ije pojela puno damo joj voće ili povrće. Bar nešto voli!

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li vasi mali papaju voće i povrće?
11.9.2008 14:12:10   
Dora04
Ja Dori dajem sirup multi sanostol, ili pak pikovit tablete, pa ako neće voće s tim nadoknadimo vitamine, a malo joj i apetit otvori.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li vasi mali papaju voće i povrće?
12.9.2008 8:54:55   
ZVRK
cokolado,moj mali je TEK U VRTIĆU poćeo jesti voće(2,5g) i to samo bananu i jabuku.drugo neće niti probati jesti.ali nevoli niti bonbone voćnih okusa a od voćnih jogurta jede od jagode i banane.isto raste,dobiva na težini i krvna slika mu je OK.     nemoj se brinuti poćeti će i on sa vremenom opet doma jesti ....

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li vasi mali papaju voće i povrće?
12.9.2008 14:07:12   
Elena
Evo i ja da odgovirim na ovo,ne zanm dali je razlog to sto smo mnogo ograniceni s jelo,(radi alergiju)ali od malena Martina mi jede i voce i povrce,i to puno.Dosad mi za nista nije napravila problem,jer i ja imam naviku jesti i voce i povrce pa vrlo cesto jedemo u drustvo i zasad sam zadovoljna ,ali to ne mora znaciti da za neko vrjeme nece joj nbiti faza kada nece jesti ovo ili ono,to je to faza...user posted image user posted image user posted image Zato ne brini draga,ja se nadam da ce polako prihvatiti i voce i povrce...user posted image

_____________________________

volim vas sve

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li vasi mali papaju voće i povrće?
13.9.2008 12:15:09   
koka
Moj miš ne jede salate al ,blitvu , špinat, grašak hoče. Od voća jede skoro pa sve. Ima dana kad neće niti jednu voćku a drugi dan mi pojede i 2 jabuke ili breskve. Ove godine i dinju je počeo jesti, a prošle godine ni pogledat ju..  Primjetila sam kad je jaaaako gladan mi pojede sve i ne bira. Znači,  nije da ne voli nego neće user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!