|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 18:16:44   
Tanjica Tanja
Baš me nedavna rasprava potakla na ovu temu. Zanima me da li vi i muž imate zajedničku blagajnu za trošenje novaca (obje plaće/porodiljne naknade na hrpu) koje zajednički trošite ili svako ima svoj račun i raspolaže kako mu volja? Ja i mm npr. imamo odvojene račune, svako ima svoj novac, a kad nešto treba kupiti ili platiti nekada plati on, nekada ja. Možda čudno zvuči, ali mi super funkcioniramo zato što svako ima svoje novce... Želim čuti vaša iskustva i mišljenja.... 

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 18:20:06   
pincirotvajler
sve zajedničko
mislim imamo svako svoj račun,fondove,štednje
ali kad se troši sve ide na hrpuuser posted image
kad se pokrivaju minusi pretače se iz jednog na drugi user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 18:40:19   
modesty blaise
mi imamo svaki svoj račun a trošimo zajednički...što na račune (nekad plati on nekad ja bez nekog reda) , što na špeceraj , a što na ostale potrepštine
koji put (evo baš danas) ja sam fino speglala njegovu karticu u shopingu

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 18:49:17   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

mi imamo svaki svoj račun a trošimo zajednički...što na račune (nekad plati on nekad ja bez nekog reda) , što na špeceraj , a što na ostale potrepštine
koji put (evo baš danas) ja sam fino speglala njegovu karticu u shopingu

Ovak je i kod nas...uključujući peglanje kartice koja nije "službeno" tvoja user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 19:00:57   
Krky
Odvojeni...ali je moja kartica donedavno bila pod zaplijenom (od njega). Eh, da bar tako peglam veš! Sad dok sam na porodiljnom, moj porodiljni je moj džeparac koji redovito potrošim na malce,a on plaća sve ostalo, špeceraj, računi. No, držimo da je sve zajedničko, i dogovaramo se - uglavnom.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 19:37:58   
cuba
Imamo svak svoj tekući račun na koji nam sjedaju plaće, meni sada naknada ali što je moje i njegovo je isto i obrnuto. Kad nam bilo šta treba kupimo i to gledamo kao zajedničko (ne mislim da su moje traperice njegoveuser posted image ).

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 19:49:24   
nemirna mama
IZVORNA PORUKA: cuba

Imamo svak svoj tekući račun na koji nam sjedaju plaće, meni sada naknada ali što je moje i njegovo je isto i obrnuto. Kad nam bilo šta treba kupimo i to gledamo kao zajedničko (ne mislim da su moje traperice njegoveuser posted image ).


tako i kod nas


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 19:50:51   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cuba

Imamo svak svoj tekući račun na koji nam sjedaju plaće, meni sada naknada ali što je moje i njegovo je isto i obrnuto. Kad nam bilo šta treba kupimo i to gledamo kao zajedničko (ne mislim da su moje traperice njegoveuser posted image ).

Ista stvaruser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 19:59:45   
anuska08
Recimo da je zajednički. Svako ima svoju plaću i svoje obveze plaćanja..ja hranu, on kredite, režije, ne polažemo jedan drugome račune što tko kupuje...a kad treba uskačemo jedan drugome odn. on meniuser posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 19:59:58   
ELISABETH

IZVORNA PORUKA: cuba

Imamo svak svoj tekući račun na koji nam sjedaju plaće, meni sada naknada ali što je moje i njegovo je isto i obrnuto. Kad nam bilo šta treba kupimo i to gledamo kao zajedničko (ne mislim da su moje traperice njegoveuser posted image ).


i kod nas je ovako

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Brisano sporočilo]
3.2.2011 20:08:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 20:23:46   
leilany
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: cuba

Imamo svak svoj tekući račun na koji nam sjedaju plaće, meni sada naknada ali što je moje i njegovo je isto i obrnuto. Kad nam bilo šta treba kupimo i to gledamo kao zajedničko (ne mislim da su moje traperice njegoveuser posted image ).

Ista stvaruser posted image


isto....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 20:46:35   
natalijax
samo on ima primanja,al zajedno odlučujemo o njemu,dok sam imala porodiljnu to je bilo samo za malog,ništa ni meni ni njemu

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 21:00:37   
mama mery
samo mm zarađuje ( ja trosimuser posted image )
imamo jednu karticu ( od djecijeg dopl.) to nam je za rezije ili za stan ovisi sta dođe na red
a novce sto mm zaradi trosimo zajedno s tim da novci stoje pretezno kod mene user posted image
i da svaki dan pisemo u jednu biljeznucu koliko smo novaca potrosili i na cega tako lakse kontroliramo troskoveuser posted image



_____________________________




(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 21:37:56   
njanja
svako ima svoj racun, zajednicke troskove podmirujemo skupa(kredit za stan,zivotne troskove i sl), osobne svatko svoje...nikad nisam htjela drugacije jer sam uvijek gledala mamu i tatu :joj ti si kupila ovo, a ja sad moram ovo i slicno pa sam rekla nasi troskovi su nasi, ostalo kud koj mili moj :)

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 21:41:28   
Indy
IZVORNA PORUKA: natalijax

samo on ima primanja,al zajedno odlučujemo o njemu,dok sam imala porodiljnu to je bilo samo za malog,ništa ni meni ni njemu
isto

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 21:42:08   
Gogule
ukratko ja raspolažem sa svojim i njegovimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 21:42:23   
Zvonki
Imamo odvojene račune, dignemo lovu, stavimo na hrpu i tako iz mjeseca u mjesec user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 21:49:46   
Fever
u nas je mm ministar financija...ja podignem i samo proslijedim...ili platu ili naknadu i super je...on uvik brine imam li novaca u sebe, vodi račune, uštedu, kredit za stan....on je pitao očemo li svako posebno ali meni je to glupo jerbo bi ja sve spiskala, ovako super funkcioniramo. on se brine a ja udri brigu na veselje! user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 21:59:35   
tyna
IZVORNA PORUKA: Gogule

ukratko ja raspolažem sa svojim i njegovimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ovako je i kod nasuser posted image  jer su svi krediti na meneuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Da li imate zajednički budžet?
3.2.2011 22:15:49   
bellly
imamo odvojene tekuće račune, ali sam si ja napravila karticu na moje ime njegovog računa user posted image
imam internet bankarstvo na njegovom tekućem i svome, pa tim dijelom ja upravljam, računi itd. a keš kad imamo je pretežno kod njega, jer on usput kupuje šta treba, kruh i ostalo... ali sve je zajedničko, i ja npr sve što potrošim kažem mu, a isto tako i on meni. oko toga se nismo ništa pretežno dogovarali, ali to nam je tako. mogu reći da sam ja kod nas ministar financija, jer gledam šta platit šta ne, šta možemo trošit i tako. on se samo mora složit s time, a i ne mora. user posted image

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Da li imate zajednički budžet?
4.2.2011 0:16:32   
sig
IZVORNA PORUKA: bellly

imamo odvojene tekuće račune, ali sam si ja napravila karticu na moje ime njegovog računa user posted image
imam internet bankarstvo na njegovom tekućem i svome, pa tim dijelom ja upravljam, računi itd. a keš kad imamo je pretežno kod njega, jer on usput kupuje šta treba, kruh i ostalo... ali sve je zajedničko, i ja npr sve što potrošim kažem mu, a isto tako i on meni. oko toga se nismo ništa pretežno dogovarali, ali to nam je tako. mogu reći da sam ja kod nas ministar financija, jer gledam šta platit šta ne, šta možemo trošit i tako. on se samo mora složit s time, a i ne mora. user posted image



Tako i mi... imamo svaki svoj rn, ali trošimo kako tko i koliko ima... čak i prebacujemo kn sa jednog tekućeg na drugi (ukoliko meni treba sjesti naplata kredita a plaća mi kasni onda prebacim sa njegovog na svoj isl.)
Iako rn uvijek plaćamo sa njegovog tekućeg budući da on ima jaču plaću... a ja se u prosijeku brinem o hrani... ali uglavnom dijelimo novac, jer idemo na ono što je stečeno u braku je zajedničko!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu bellly)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Da li imate zajednički budžet?
4.2.2011 1:01:07   
MaminaBeba
Imamo obadvoje svoje racune gdje nam plate ljezu (meni sam porodiljka, koja je odprilike blizu moje tadasnje plate). MM placa sve dadzbine a ja sam za bebu i kucu zaduzena. Sve sto ostane ide na zajdnicko stedenje i super idemo

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Da li imate zajednički budžet?
4.2.2011 7:42:48   
mariola
IZVORNA PORUKA: cuba

Imamo svak svoj tekući račun na koji nam sjedaju plaće, meni sada naknada ali što je moje i njegovo je isto i obrnuto. Kad nam bilo šta treba kupimo i to gledamo kao zajedničko (ne mislim da su moje traperice njegoveuser posted image ).


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Da li imate zajednički budžet?
4.2.2011 9:10:52   
mirna
svatko ima svoj racun, ja sam ovlastena i za njegov, on jos nije za moj (pametno zar ne...user posted image user posted image ). Inace je kod nas sve pomijesano, jednom podigne on novce, drugi put ja, ne trosimo odvojeno, tako da je u biti kao da imamo zajednicki racun. sve je nase...

< Poruku je uredio mirna -- 4.2.2011 9:12:33 >

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!