|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 0:15:50   
mamice
Kod mene ko ludo idu orginalne crocs-ice po cijeni od 159-279 kuna nemoze se naruciti koliko brzo odu. Sad me zanima kupujete li orginalke(anatomske) ili kopije?

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 0:20:50   
leilany
a ja vidla na iblerovom kostaju oko 500 i nekaj kuna...
meni osobno su ruzne....tak da si ih ja nebi kupila....a ima ih moja mama i to su fejkerske crocksiceuser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 0:23:12   
buduća mamica
a što je to?

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 0:26:59   
leilany
to ti je ovo:

http://www.crocs.com/crocs-crocband/11016,default,pd.html?cid=511&cgid=women-footwear


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 7:47:28   
nemammaste
I moja mama to nosi. user posted image  Mislim da su original.Ona ih obožava,da su joj preudobne

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 8:02:25   
MiniMama
da ne otvaram novu temu, molim pomoc. moj gegavac je sad godina dana, jel premali za te kroksice. mislim sad ide ljeto i nemam pojma sta da mu obujem. forsiram da cim vise bude bos, ali opet kad idemo van u kolicima i ako gospodin odluci malo prosetati moram mu navlaciti cipelice hodalice. imam neke s otvorenim prsticima ali ga jako zuljaju, pa mu stalno moram navlaciti carapicu i cipelice (nisu sad zimsle cipelice, ali isto traze malu carapicu, nisu za bosu nogu). a dobili smo i male kroksice za rođendan. mislite da je premali za to, hoce mu stetiti ako hoda u tome obzirom da je pocetnik na nogicama??

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 8:19:08   
ZVRK
moja šogi je svojo maloj prošle godine kupila crocsice a tek je učila hodati.nije padala a da lči štete neznam.......user posted image


moj zvrkić nosi kopiju jer su koštale 30knuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 8:21:56   
Bebys
ma kopiju imam vec sama nosim...dvije godine...nikako da se poderu...
sad cu si kupit neke bolje definitivno ove mi vec dosadile...

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 8:22:56   
troubled
IZVORNA PORUKA: MiniMama

da ne otvaram novu temu, molim pomoc. moj gegavac je sad godina dana, jel premali za te kroksice. mislim sad ide ljeto i nemam pojma sta da mu obujem. forsiram da cim vise bude bos, ali opet kad idemo van u kolicima i ako gospodin odluci malo prosetati moram mu navlaciti cipelice hodalice. imam neke s otvorenim prsticima ali ga jako zuljaju, pa mu stalno moram navlaciti carapicu i cipelice (nisu sad zimsle cipelice, ali isto traze malu carapicu, nisu za bosu nogu). a dobili smo i male kroksice za rođendan. mislite da je premali za to, hoce mu stetiti ako hoda u tome obzirom da je pocetnik na nogicama??


ja ne bih...ali sigurno ćeš dobiti i drukčijih savjeta...
kad se magda tek počela opirati na nogice, pedica je rekla - zaboravite sve što nije čvrsta, kvalitetna cipela savitljivog potplata...
bila mi je i u kući u cipelama...
kritično ti je razdoblje otkad prohodaju pa još tri mjeseca (to je rekao ortoped)...ako je nakon toga sve ok i nema uvrtanja nogica i ostalih čuda, onda može nositi sve, pa i lažne crocksice...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 8:23:10   
Bebys
mini mama mislim da nece...a ti pokusaj...ako se izuva...onda nemoze...mislim da nece stetiti...ali to je samo moje misljenje...user posted image

eto trubi ti je originalno rekla...ako tako kaze lijecnik o.k

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 8:24:18   
mišica 666
meni su ružne pa ih ne kupujem.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 8:31:01   
MiniMama
kritično ti je razdoblje otkad prohodaju pa još tri mjeseca (to je rekao ortoped)...ako je nakon toga sve ok i nema uvrtanja nogica i ostalih čuda, onda može nositi sve, pa i lažne crocksice...


i meni se isto cini. ali vec me tete u prakicu napadaju kako mucim dijete s carapicama. bas mi tesko naci sandalu koja ga ne zulja. kad je cvrcak bila u zg, vidjela si da je sjedio bos, a cim je krenuo hodati ja sam krenula s carapicom i cipelom. i od tada sam kupila dvoje preslatke sandale. jedne bambijeve s otvorenim prstima i jako cvrste oko gleznja i jedne frodove rupicaste, teta kaze da isto idu bez carape. i sad je jadnicak cijeli nazuljan ne mogu mu ni ici kupovati nista dok mu se nogice ne oporave od toga.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 8:37:35   
leilany
minimama...ja svojoj kupila zatvorene sandalice frodove.....i nosi ih non stop i po kuci..i nogica joj se uopce nit znoji nista...odlicne su.....
a i potpisujem troubled,mislim da je on jos mali za te crocksice....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 8:39:53   
lee
IZVORNA PORUKA: leilany

minimama...ja svojoj kupila zatvorene sandalice frodove.....i nosi ih non stop i po kuci..i nogica joj se uopce nit znoji nista...odlicne su.....
a i potpisujem troubled,mislim da je on jos mali za te crocksice....









to i alex ima te frodove sandalice..super su mu...user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 8:45:15   
MiniMama
a jel ih nosite na carapice ili bez njih?? meni problem sta cim skinem carapice, sve ga nazulja :((

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
16.6.2010 8:49:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu MiniMama)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 8:54:59   
leilany
minimama ovih dana je bila bez carapica....i nis ju nije nazuljalo.....
koji broj ti mali nosi?
moja ima 21...


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 9:04:58   
MiniMama
moj ima 19..

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 9:20:45   
ninolina
ja ne volim te kroksice...nosi mi ih iva to joj je teta kupila u skechersu...ali iris nebi obula to...ja ju rađe pustim bosu..user posted image Iako kad idemo nekud u cipelicama nosi čarapicu obavezno jer joj se znoji nogica i odma ju nažulja

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 9:29:39   
maja
da u našem šug gradu imaju originale sigurno bi Noiću kupila, ovako ima one sa placa user posted image , a ja nemam nikakve user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 9:36:28   
mirna
kupila bi originalne pa mi se cine preskupe, made in china ne zelim kupiti, zato smo mi valjda jedini koji ne nosimo "crocsice"....user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 9:50:55   
karoca
minimama, ja sam baš juče kupila bambijeve ljetne papučice (cvrčak ti je stavila link) za moju Katarinu (ima 14mj.) jer je već jedne sandalice poderala puzeći a od pola svibnja je i prohodala. Ove papučice nisu skupe (u alpine 20%popust za sva plaćanja platila ih 135kn) a zatvorenih prsta što i treba biti za djecu te dobi. Dovoljno su otvorene da se nogica ne znoji. Kupila sam ja njoj i cipelice bambijeve od 350kn al ih obujem samo za doktora il na misu(kako kaže moja baba,he..he...).  

_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 9:57:07   
pako
mi imamo lažne jer su u planet obući koštale 44 knuser posted image , ali trčkara ii hoda u njima ko veliki, iako je jučer tak pao da mu je siročeku usnica natečenauser posted image , a jel zbog njih ili je ovak samo pao neznam. vidjet ću ak bu i dalje padao onda ih više nebude nosio.user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu karoca)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 10:21:12   
Anoniman
mi još nismo nikad kupili crocsice, a sad čitajući komentare, niti ne budemo user posted image  tak da mirna niste jedini koji ne nosite crocsice, ni mariachice ih ne noseuser posted image

nekako mi se ne sviđaju, a ima i drugih šlapica i sandalica koje se mogu nositi.

mi smo imali ovakve platnene šlapice u početku, kao što su bambijeve, samo iz deichmanna, tamo se zna naći jeftinije a dobre i čvrste cipelice. mi smo baš tamo Kati kupili zatvorenije, čvrste sandalice za 79 kuna.
probat ću nać na netu pa stavim sliku.

(Odgovor članu pako)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Crocs orginal ili kopija?
16.6.2010 10:23:06   
Anoniman
evo, ona ima roze ovakve:

user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!