|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   CB Vruća čokolada
20.1.2013 23:16:32   
anne
Sad sam vidjela da mi je prošla godišnijica što sam ovdje! Već peta!
Pa dakle ja ovih dana častim!user posted image

http://www.google.hr/imgres?start=191&um=1&hl=en&sa=N&tbo=d&biw=1280&bih=722&tbm=isch&tbnid=BdF8hcWVq0QWhM:&imgrefurl=http://dalje.com/hr-svijet/ruski-milijarder-pokrece-casopis-snob-za-bogatase/142915&docid=tdTBKYYkGFTrjM&imgurl=http://dalje.com/slike/slike_3/r2/g2007/m04/x63137866157371809.jpg&w=252&h=203&ei=UXH8UNXYDuuO4gTltYHYAQ&zoom=1&iact=hc&vpx=200&vpy=132&dur=1138&hovh=162&hovw=201&tx=58&ty=52&sig=117581975778902957908&page=7&tbnh=141&tbnw=169&ndsp=32&ved=1t:429,r:17,s:200,i:55



< Poruku je uredio anne -- 20.1.2013 23:33:06 >


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: CB Vruća čokolada
21.1.2013 9:15:24   
BUMBI
Oooo,anne pa čestitam tiuser posted image user posted image user posted image
Onda nam moraš i češće dolaziti i častiti nasuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: CB Vruća čokolada
21.1.2013 9:21:03   
anne
Istina Bumbi!
Bebolinac spava?
Kako se slike stavljaju???user posted image Ne mogu ni jutarnju kavicu poslužiti.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: CB Vruća čokolada
21.1.2013 9:23:14   
BUMBI
Hej gazdarice bokuser posted image
Da,da L spava,D u vrtiću,a mm radi...
Šta vi?
Joj,ja ti isto nemogu stavljati slike,mislim da to ovisi o netu kakav imašuser posted image
Evo bar ovakva user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: CB Vruća čokolada
21.1.2013 9:29:09   
sarah_zg
jutro, jutro

Ja na poslu, ponedjeljak, kišni, tužni, pijem kavu i imam još sat vremena prije nego zagužva malo švrljati po netu
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: CB Vruća čokolada
21.1.2013 9:30:00   
BUMBI
Hej sarah bokuser posted image
Ti na poslu,malo još odmarašuser posted image
Kako si inače?Do kada si mislila raditi?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: CB Vruća čokolada
21.1.2013 9:50:22   
anne
Meni su P i S doma. Vani pada kiša pa se sav onaj snijeg topi i gromade padaju s krovova. Strah me bilo voditi ih. A baš sam svašta trebala danas obaviti.
Jel kod vas palo što snijega?

Sarah bokić! Kako se osjećaš?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: CB Vruća čokolada
21.1.2013 9:51:30   
sarah_zg
Radim, radim, punom parom

Super sam, nemam nikakvih tegoba, prošla mi je i žgaravica i sad je stvarno mrak

Ubilo me ovo s Tixi, pa sam samo plakala danima, danas je pokop pa sam baš tužna nekako. Muž mi kaže da ne idem na misu večeras, da će me to dotuć još i više
A izgleda da imam i neku promociju knjige u 19 pa neću ni moć.
Meni shema na poslu završava polovicom 6. mj., a onda i moja emisija. Ravnatelj se nada da ću ja izdržati do tad, a meni se čini da je to malo previše pa ćemo vidjeti kako će se stvari razvijati. Termin je 31.7. i sad baš da radim do 15.6.? Ne znam. Bumo vid''li, ne?

< Poruku je uredio sarah_zg -- 21.1.2013 9:52:34 >


_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: CB Vruća čokolada
21.1.2013 9:54:26   
BUMBI
A joj,kod vas je napadalo puno snijegauser posted image
Kod nas je bilo padalo,ali nešta jako malo.
Kako su tebi oni reagirali na R kad se rodila?
Ja baš na našoj temi pisala kako je D nemoguć..neznam jel zločest,bezobrazan,ljubomoran...uglavnom dosta nam je teško.Pokušavam i na lijepi način s njim i vičem,a i sve slobodno vrijeme provodim snjim,ali on bude ok jedno vriejem i onda opet poludiuser posted image ..neznam više šta da radim,već sam mu i rekla da ću ga i istući,ali ni to ne pomaže...Možda je takav sad bio je vikend bi o inije išao u vrtić,nemam pojma,vidjet ćemo danas kakav će biti kad dođe iz vrtića...nadam se da će se to uskoro vratiti u normalu

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: CB Vruća čokolada
21.1.2013 9:59:55   
anne
sarah ja ću ići na misu, ali joj neću prilaziti. Ne mogu ne otići...

Bumbi moji su super prihvatili Rebeku. Petra je sva nježna i brižna, a Sami bi je stalno ljubio, ali ga treba paziti. Sami možda traži malo više svoje pažnje, ali je inaće super! Puno bolje od očekivanog. Smiriti će se D već, ne brini.


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: CB Vruća čokolada
21.1.2013 10:08:50   
BUMBI
Sarah meni se isto čini da bi ti to do 15.6 bilo malo previše za raditi,ali onda opet ako se budeš dobro osječala...vidjet češ još.
Kako je G?
Anne i D njega voli,stalno bi ga grlio,ljubio i nosio,ali isto tako mora se dosta paziti,jer bi ga i po glavici dirao i svašta i nema baš nekog osječaja...a nadam se da će biti sve ok,da je to sve normalno.
Ajme,mene je to s tikicom toliko pogodilo,da sam još u šoku.Nemogu vjerovati da se baš njoj to sve događauser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: CB Vruća čokolada
21.1.2013 10:16:34   
sarah_zg
Ići ću i ja, ja mislim, osim ako mi urednik kaže da idem na ovu knjigu. Ako ne idem, otići ću u grad na misu u 18.00. Bože dragi, kako je to tužno.
Meni se čini da će G. bit jako ljubomoran. Sad mu je kao sve super, mazi seku, ljubi trbuh, ali.. Jučer smo bili kod susjeda koji imaju blizance od 6 mj. i kad sam ja curku uzela, G. je odmah počeo radit svinjarije i privlačit pozornost na sebe, mazit se... vidjet ćemo kako će bit na ljeto. Polako ga pripremam jer ipak dosta je on bio sam. Mislim da ti je tako i s D. Odjednom shvati da postoji još netko i da je taj netko tu isto stalno. Ma to je normalno, treba i njemu malo vremena da se navikne

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: CB Vruća čokolada
23.1.2013 1:23:47   
Krky
Čestitam na godišnjici Anne. Eto, sad kad jasvratim, svi spavaju, a ja nikako da stignem prije. Sad kad smo skužili kako bebača iselit iz bračne postelje opet imam mjesto za tablet i knjigu. Vidim da i vi imate problemčiće oko starijih malaca. Moji se posvađaju oko toga kome sam rodila J. Blizanci prijete da si neće više bit braća jedan drugome, ali da bi ipak obojica bili naši. Stalno se naguravaju oko bebača, posebno kad je miran i spava. Sad su ga počeli i nosakat i vadit iz kolica... Ma opasni su za poludjet.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: CB Vruća čokolada
23.1.2013 9:28:03   
danery
ola,ima li koga za jutarnji ćef user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: CB Vruća čokolada
23.1.2013 9:29:05   
BUMBI
Ola,evo meneuser posted image
Nadam se da ću moći popiti kavicu i da se L neće probuditiuser posted image
Šta vi?Jel to bejb opet bolesna?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: CB Vruća čokolada
23.1.2013 9:34:02   
danery
ma jok user posted image dobro je,otperjala sam ju u jasle nek se izđipa,pa išla mm-u po rodni list u matični....
mora polagati neku novu kategoriju za kamion na poslu user posted image
iss,školovanog čovjeka,već 3.školu upisuje otkad ga znam user posted image user posted image
šta vi,kako dečki?vidim bebać aja user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: CB Vruća čokolada
23.1.2013 9:37:56   
BUMBI
Aha,onda dobro,imaš onda mira malouser posted image
Vidjela sam da imaš istih problema s igranjem kao i ja,ali sam ja već na to navikla,isto kao i to što je stalno plazio za mnom,nigdje bez mame,itd....user posted image user posted image
Aaaa,a nemoj tako,nek se školuje čovjekuser posted image
L spava,a D u vrtiću pa imam malo vremena za tipkanjeuser posted image
Ja prebacujem slike da izradim u Dm-u,ajme neće se cijeli dan prebacitiuser posted image
Mi sutra ujutro idemo L prijaviti,pa će mm onda sam u Mup ići po ostale papire


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: CB Vruća čokolada
23.1.2013 9:48:31   
danery
hehe,ma samo nek on štreba,tko mu kriv kad nije dok je bio mlađi user posted image
ma inače sve on to već radi na poslu,al eto,mora imati pečat,pa mu firma plaća....
ah,bejb je zapravo željna društva za igru....jedva dočeka da bilo tko poviri k nama,a još ako je dijete,isssuser posted image user posted image ne znam za nju....al ovako nasamao,jaoooooooooouser posted image

jesi ti vodila d na srebrnjak za alergiju?ja bejb odvela na kontrolu,kaže pedica sve,al SVEE ok,nema joj šta dati,dobila jedino efedrin za nos par dana....i dalje kašlje,udavit se kad ju uhvati....
sad ju moram naručiti kod nas na testiranje...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: CB Vruća čokolada
23.1.2013 9:54:23   
BUMBI
A i to što kažešuser posted image
Ma znam sve,tako je i kod nas odpočetkauser posted image ,možda s epromjeni kad krenu u školu i nebudu se htjeli igrati s namauser posted image
Da,da mi idemo na Srebrnjak za alergije,idemo opet u 4 mjesecu i ja sam jako zadovoljna sa svimeuser posted image user posted image
ma trebaš ti nju što prije odvesti i vidjeti šta je.Mi smo se isto tako s neke 2 godine jako mučili,stalno kašlja, ja stalno kod pedice,a njemu ništauser posted image ,tj nije bolestan.Dok nisam sama tražila da ga pošalje na testiranje jer su svi s moje strane alergični na nešta,pa je velika vjerojatnost da će biti i on.Tako da me jedva poslala,pa se onda šokirala kakav je bio nalaz.Mislim da smo prvo išli vaditi krv i bris nosa na neke eozofile(što pokazuje nešta za alergije ako se dobro sječam,njemu bilo jako visoko)
Pa jel ti pedica rekla da idete na testiranje ili šta?Ako nije,sama slobodno traži,mora ti dati

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: CB Vruća čokolada
23.1.2013 10:03:37   
danery
isuse,evo zovem i naruči me za 5.3.user posted image pa ima dijete da rikne od kašlja user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: CB Vruća čokolada
23.1.2013 10:07:23   
BUMBI
A bar si ih dobila.Mrzim kad nešta tako zovem pa se nitko ne javlja ili je zauzetouser posted image
Jesi kod Ćurića ju naručila ili?
Jesu ti šta rekli?Jel moraš prije vaditi krv ili neke nalaze?Mi kad smo bili kod njega,imali smo te nalaze od krvi(ukupni Ige i još nešta i taj bris nosa)...dosta smo čekali taj nalaz krvi,poštom pošalju.
Možda da tražiš od pedice prvo to za krv,pa onda stime kod njega(baš zbog toga što se čeka )

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: CB Vruća čokolada
23.1.2013 10:09:36   
danery
ma da,kod njega sam tražila jer je bila kod njega sa breonhitisom....prvo na pregled da dođe,pa na testiranje....
nije bed,dat će meni pedica sve uputnice,ali rekla dje da se ona ravna po njima i njihovom datumu kad ju naruče user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: CB Vruća čokolada
23.1.2013 10:13:08   
BUMBI
Aha,ajd dobro.Nadam se da ćete dotada nekako izdržati.
Ajme,sad mi nešta net zablokirao i sve se poništilo prabacivanje slika,a već do pola došlo i sad sve morala ponovouser posted image
Idem ja polako za ručak pripremiti dok L spava...pišemo se kasnije...uživajuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: CB Vruća čokolada
24.1.2013 16:07:17   
BUMBI
Hej,ima li koga za popodnevnu kavicu?
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: CB Vruća čokolada
25.1.2013 13:07:30   
pepeljuga
Hej ima kogauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!