|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   CB: "Lounge bar"
5.1.2011 9:21:29   
mariola
Otvaram birc u stilu dnevnog boravka u kojem je 25 stupnjeva da nam se malo napuni i da nam se nitko ne smrzava višeuser posted image

user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: CB: "Lounge bar"
5.1.2011 9:23:13   
danery
wow,konačnouser posted image user posted image user posted image user posted image ,već sam mislila opet ušmrcat u ledaru da vidim ima li koga user posted image

jutro svima...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za start user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: CB: "Lounge bar"
5.1.2011 9:26:58   
mariola
user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: CB: "Lounge bar"
5.1.2011 9:28:36   
mariola
user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: CB: "Lounge bar"
5.1.2011 9:32:46   
mariola
Ajmo curke na kauč svaka sa svojom šalicom user posted image
Ja sam kavicu već popila ali će mi trebat barem još jedna da se razbudim. Još da mi ju ima tko skuhat, spasila bi se.  U našoj kuhinji je ledara pa mi se ne da do tamouser posted image
Danery koka kako ste? Kako malena?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: CB: "Lounge bar"
5.1.2011 9:38:55   
danery
gazdarice user posted image ,pravo ti udoban ovaj kauč,a ni kava nije loša....bit će prometa,čini mi seuser posted image user posted image
evo ja još tipkam,što znači da bejb spava....ajme ne mogu se načudit koliko dijete može spavat user posted image
neka....zato i je narasla ko gljiva nakon kiše...
i ja sam kavicu popila,a i bor sam raskitila jer je gadno počeo bacati iglice user posted image
dok sam skinula kuglice,vrhovi su goli golcati ostali...imam bor-nudistu user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: CB: "Lounge bar"
5.1.2011 9:39:36   
anonno17
jutro i pozz svima svaka čast na ovom prekrasnom dnevnom boravku, doći ću malo kasnije sada me mali zeza. uživajte

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: CB: "Lounge bar"
5.1.2011 9:40:51   
danery
kako je tonček,jesi se ti malo pomirila sa jaslicama? bome bi ja da imam tako malu grupicu od 10-15 djece,ma to je super,prisniji su svi međusobno...
koliko ćete plaćati?


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: CB: "Lounge bar"
5.1.2011 9:42:49   
Bebys
samo da vas pozdravim...super je ime bara...nesta u modernom stilu...user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image
user posted image


(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: CB: "Lounge bar"
5.1.2011 9:43:47   
Bebys
ovo je nas SLAVONSKI DORUCAK...nije bas u stilu dnevne sobe...ali posluzite se sigurno necete ostati GLADNE...user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: CB: "Lounge bar"
5.1.2011 9:46:02   
danery
wohoooooooooooo,to bebys user posted image user posted image user posted image
gdje bi slavonka igdje došla bez da časti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i ja bi,al mi ne lijepi sličice user posted image ,pa se snađem sa rajinom ponudom user posted image
kako si ti,kako je r? jesi malo bolje sad oko one ciste,što je s tim?


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: CB: "Lounge bar"
5.1.2011 9:49:11   
drugasrecica
dobro jutro cure user posted image  ajme već sam gladna, kakve su to sve delicije u baru njamnjam

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: CB: "Lounge bar"
5.1.2011 9:50:07   
Bebys
jutro...
promijeni si browser...znaci uzmi mozilla firefox citac interneta...ili crom google..ili opera...ili AVANT BORWSER skini sa neta odlicni su svi...sigurno ce ti ljepiti slike..imas na hrvatski te programe sretno

R. je ok sada je super papa i sve je ok
ovdje je jako jako zima...
fuj...mrzim tu biti a sta da radim..kad je tako...user posted image
ja sam lose...nemam menge...rekli su mi da cekam..idem strasno puno pisati i mokraca mi je crveno zuta...uzasno jako jako se bojim da sam bolesna
testic sam radila negativan je fala bogu...
a radit cu jos jedan ....sada negdje oko 20. sijecnja...pa cu opet viditi...jer sam
mogla ostati trudna sada oko bozica...ja cekala mengu pa se lijepo OPUSTILA...kad nje nema...pa nisam imala pojma dali je i to bilo plodno vrijeme...tako da cekam...sljedeca treba doci
22 tak nekako pa cu viditi ako nista IDEM HITNO NA KLINIKU ZA ZENE TU PA CU VIDITI STA CE RECI...user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: CB: "Lounge bar"
5.1.2011 9:52:58   
Bebys
user posted image Priprema Vrijeme pripreme:50 minTežina:Srednje zahtjevno 1 Kekse zdrobite i stavite u dublju zdjelu. 2 Na laganoj vatri otopite maslac i med. Dodajte vanilin šećer, cimet, instant kavu, sok i naribanu narančinu koricu. Miješajte dok se kava ne otopi, pa mješavinom prelijte pripremljene kekse. 3 Sve dobro izmiješajte i smjesu ravnomjerno rasporedite na uljem namazan kalup za torte (promjera 24 cm). Pripremljenu podlogu stavite u hladnjak na oko sat vremena. 4 Svježi sir i ricottu pomiješajte i izmiješajte električnom miješalicom do pjenaste strukture. 5 Pripremljenoj smjesi dodajte tučeno slatko vrhnje, med, usitnjene maline i želatinu, koju ćete pripremiti na sljedeći način: želatinu prelijte hladnom vodom i ostavite stajati 10-ak minuta. Potom ju lagano zagrijte neprestano miješajući, dok se ne otopi. Posluživanje Kolač dobro ohladite, ukrasite malinama i listićima metvice. Savjet Ukoliko koristite želatinu u listićima, listiće želatine prelijte hladnom vodom i ostavite da odstoje 10 minuta. Potom ih izvadite, ponovno ih prelijte hladnom vodom i zagrijavajte, neprestano miješajući, dok se ne otope.

TO JE TORTA OD KEKSA I MALINA....user posted image user posted image user posted image user posted image
Sastojci
  • Za tijesto:  250 g petit beurre keksa  80 g maslaca  3 žlice Cvjetnog meda Podravka Saznaj više na namirnici podravka.hr  1 Vanilin šećer Dolcela Saznaj više na namirnici podravka.hr  ½ žličice cimeta  2 žlice instant kave  50 ml narančina soka  1 žličica naribane narančine korice
  • Za kremu:  350 g svježeg kravljeg sira  250 g sira ricotte  200 ml slatkog vrhnja  5 žlica Cvjetnog meda Podravka Saznaj više na namirnici podravka.hr  300 g malina  2 vrećice mljevene želatine (20 g)  8 žlica vode

    (Odgovor članu Bebys)
  • Neposredna veza do poruke: 14
       RE: CB: "Lounge bar"
    5.1.2011 9:53:15   
    mariola
    jbte bebys ja bi umrla kad bi ovo pojela za doručakuser posted image
    Dalje od kroasana mi je sve too muchuser posted image
    A ti danery ludačo umrla sam od smiha za tvog nudistuuser posted image
    Ja ću danas bor. Mogla bi to mm-u uvalit a ja ću se uhvatit spremanja i pranaj...To namjeravamo od podne do tri sredit kuću dok nam je Toni na čuvanju a mi ćemo vjerojatno radit skraćeno...
    11 djece će biti u grupi. Moj T je najmlađi a mislim da će možda i jedini dolaziti u 7. Drugi će oko 9 jer im mame ne rade. A i neće svi ostajat do tri. Ma on će se dobro snaći vjerujem u to od prvog dana samo mi je muka premještati ga sad u vrtić kad mu je kod tete super.
    Cijena je ništa, oko 400kn, ne znam točno.
    Ovoj ženi plaćamo 2200kn.
    A što se tiče spavanja, taka je i moj T bio, nikad dosta snauser posted image

    _____________________________

    Sretna i ponosna :)
    Toni i Laura
    ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

    (Odgovor članu danery)
    Neposredna veza do poruke: 15
       RE: CB: "Lounge bar"
    5.1.2011 9:53:17   
    danery
    ma imam mozillu,pa neće ipak...morat ću baš promijeniti...

    hm...a valjda će ti se pokazati uskoro konkretno što je...a što ako bude user posted image na putu? user posted image ili user posted image ...


    _____________________________

    ...bejb...our be(a)st.....

    ....mini gospa....

    bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

    (Odgovor članu Bebys)
    Neposredna veza do poruke: 16
       RE: CB: "Lounge bar"
    5.1.2011 9:53:47   
    Bebys
    svidila mi se ova torta...pa sam vam stavila..user posted image

    (Odgovor članu Bebys)
    Neposredna veza do poruke: 17
       RE: CB: "Lounge bar"
    5.1.2011 9:55:23   
    Bebys
    ma mariola znam da vi dalmatinke jedete samo STAPICE..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i to vam je puno....


    e da danery...uzmi AVANT BROWSER...odlican je...skini ga...

    a beba...pa neznam nije planirana i nebi mi se..a sta ako bude zelim samo da je ZDRAVO....

    (Odgovor članu danery)
    Neposredna veza do poruke: 18
       RE: CB: "Lounge bar"
    5.1.2011 9:58:18   
    danery
    400 kn user posted image ...pa user posted image user posted image ,to je baš ništa koliko naši roditelji plaćaju sad kad su im poskupili...

    hehehehe,pa znaš da je kod mene sve vanserijsko,pa tako i bor user posted image

    bebys,super ti ova torta izgleda...ja sam za rođendan pretumbala papin kolač...
    izlomila petit keks u kalup i zalila mlijekom,prelila griz,skuhala skupa puding od vanilije i čokolade sa 4 žumanjca,na griz stavila u mlijeku natopljene jaffa kekse,prelila puding i gore nažbukala šlagom i posula mrvicama čokse....
    UBILI smo se u kolaču user posted image


    _____________________________

    ...bejb...our be(a)st.....

    ....mini gospa....

    bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

    (Odgovor članu danery)
    Neposredna veza do poruke: 19
       RE: CB: "Lounge bar"
    5.1.2011 10:00:03   
    BUMBI
    Jutro i od mene u novom bircuuser posted image user posted image user posted image user posted image
    Nadam se da će sad biti više prometa da nam ne propadne i ovajuser posted image


    _____________________________

    DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
    Stigla i princeza ANA!!!

    (Odgovor članu Bebys)
    Neposredna veza do poruke: 20
       RE: CB: "Lounge bar"
    5.1.2011 10:05:44   
    danery
    pozdrav cure,odoh se malo izbrljbljat sa curetkom,budna je user posted image
    koju kapicu danas dati-pitanje je sad user posted image user posted image
    bajbaj do kasnije


    _____________________________

    ...bejb...our be(a)st.....

    ....mini gospa....

    bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

    (Odgovor članu BUMBI)
    Neposredna veza do poruke: 21
       RE: CB: "Lounge bar"
    5.1.2011 12:58:48   
    cuba
    Oho, nova birtijauser posted image user posted image user posted image
    A i bio je red da se ne smrzavamo višeuser posted image user posted image

    _____________________________

    Roko i Dino user posted image

    (Odgovor članu danery)
    Neposredna veza do poruke: 22
       RE: CB: "Lounge bar"
    5.1.2011 13:05:56   
    danery
    ahoj,eto mene na kauč....de cuba mrdni malo tur,nemam mjesta user posted image user posted image user posted image
    kak si mi,šta ima? sad smo se počele zaobilazit user posted image


    _____________________________

    ...bejb...our be(a)st.....

    ....mini gospa....

    bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

    (Odgovor članu cuba)
    Neposredna veza do poruke: 23
       RE: CB: "Lounge bar"
    5.1.2011 13:37:52   
    cuba
    user posted image user posted image  da,da zadnjih tjedana uopće nismo naletušeuser posted image

    Ma evo riješavam ovu papirologiju potrebnu za ostvarivanje naknade sa biroa s obzirom da sam sad nezaposlena...Ja se iskreno nadam da ću uskoro biti gotova i skinuti tu brigu s glave.

    R se igra, čitaj: radi nereduser posted image , mm išao nešto obaviti pa ćemo ručak kuhati. Sve gledam borić danas i već mi fali a tek ga sutra skidamo..baš brzo prolete ovi blagdani.

    Kako ste mi ti i bejb? Kako dermatitis? Jel joj mažeš sa A-dermom?

    _____________________________

    Roko i Dino user posted image

    (Odgovor članu danery)
    Neposredna veza do poruke: 24
       RE: CB: "Lounge bar"
    5.1.2011 13:42:02   
    danery
    super smo...naš je borislaw već fasovao user posted image user posted image user posted image
    bejb evo viče ojojojooo bo gooooou user posted image
    dermatitis riješen,a derma super pomaže,flekica nema...
    idu joj gornje dvojke pa je malo živček ali ništa što malo lupoceta ne riješi user posted image user posted image
    šta r vašari? daaj mu bor da raskiti,brzo će to srediti user posted image user posted image user posted image


    _____________________________

    ...bejb...our be(a)st.....

    ....mini gospa....

    bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

    (Odgovor članu cuba)
    Neposredna veza do poruke: 25
    Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
    Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
    Idi na:







    Anketa

    Pelene.
    пеперутка16

    Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

    Oznake

    Sve najbolje!

    Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

    Čestitamo!