|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   CB:"Kiše jesenje!"
29.10.2012 20:35:17   
BUMBI
Mislim da nema više smisla da budemo u onom bircu jer je gotovo s Sunčanim danimauser posted image ,pa evo jedan prigodan za ovo vrijeme
Eto,sad još netko da dođem da ne budem sama,bilo bi superuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
30.10.2012 13:18:34   
Zvonki

Bumbi, ne predaješ se, ha? user posted image  Birc i cijela raja su jezivo prazni, nema škvadre... Baš mi je žao user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
30.10.2012 13:21:00   
BUMBI
Hej Zvonkiuser posted image
Pa ne predajem se jošuser posted image ,ali kako mi se čini da ću uskoro jer ovo je stvarno tužno,prije je bilo bilo puno,da si jedva stigao sve pohvatati tko šta piše...ali ko zna možda s edogodi i promjena...
Ovaj birc će sigurno dočekati slijedeće ljeto ako ćemo ići do 100 struser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 9:35:33   
Zvonki
Još meni ne da da lijepim sličice da barem na taj način upotpunim stranicu user posted image
Cure su se preselile na Fejs ali trebale bi se ponekad sjetiti od kud smo došle, gdje nam je matično sjedište user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 31.10.2012 9:37:32 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 9:40:37   
BUMBI
E nije ti to loša ideja s slikamauser posted image
A šta da im ja radim,nek onda budu na Fejsu,ja ga ne otvaramuser posted image
Ako dođu,dobro dođu.
Kako si mi ti?Cure?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 9:44:58   
Zvonki
Cure su dobro, piju mi živčeke na slamku ali to tako mora biti valjda user posted image  A da ne ispadne da ih samo kudim evo, jučer su mi skuhale ručak (tjesteninu sa kajganom i ciklu) i dočekale me s posla user posted image
Inače, učimo, mučimo se i tako. Ja radim i čekam produženi vikend user posted image  Kako si ti? Kako se osjećaš?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 9:51:14   
anaxx
ajde cure da vam se i ja javim...

da, baš je nekako tužno i pusto na raji, nekad smo raspravljali danima i svim srcem...


user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 9:52:58   
BUMBI
A dobro,valjda to mora tako biti.A vidiš kako su dobre,skuhale ti ručakuser posted image user posted image ,pa im moraš oprostiti.
Imat češ lijep produženi vikend,super
Ja sam dobro,debljam se polako,a ovako je sve ok,nadam se da će tako ostati i do krajauser posted image
D je isto dobro,malo i on zeza,ali kao što kažeš valjda mora tako bitiuser posted image
Htjela sam te pitati kao iskusnu mamu s 3 djece,dali da ga ostavim kod kuće malo kad rodim ili da nastavi normalno ići u vrtić?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 9:53:42   
BUMBI
Hej anaxx evo i tebeuser posted image
To je sad Zvonki s kavom privuklauser posted image user posted image user posted image user posted image
Kako si ti?Dečki?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:01:31   
anaxx
Dobro smo BUMBI. I ja kao i Zvonki jedva čekam ovaj produženi vikend, spojili smo... a i dečki se vesele, idemo kod mojih u Gorski kotar 3 dana pa se vesele baki i dedi...
Kako ste vi?

Ako ti mogu ja odgovoriti na ovo gore pitanje... kad se rodio Teodor mm je uzeo 2 tjedna godišnjeg i to vrijeme smo svi bili doma i mm i Gregor, a onda smo rekli da moramo svi natrag svojim obavezama pa tako i Gregor u vrtić...

< Poruku je uredio anaxx -- 31.10.2012 10:06:11 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:03:59   
BUMBI
A i ti imaš produženi vikend,superuser posted image user posted image
Znači idete kod tvojih,vidim dečki se baš vesele,superuser posted image user posted image
Mi smo isto super,što je najvažnije zdraviuser posted image
Šta ti kažeš na to što sam i Zvonki pitala,dali da D ostavim malo kod kuće kad rodim ili ne?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:07:08   
anaxx
e baš sam ti odgovorila u prethodnoj poruci...user posted image

mislim da je to dobro, pogotovo što te neće biti par dana kad si u bolnici, pa onda kad se vratiš moraš se jednako maziti i s bebom i s Dinom, ako ne i više s tvojim velikim dečkom...

< Poruku je uredio anaxx -- 31.10.2012 10:08:55 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:07:37   
danery
ohohoh,novi birc user posted image user posted image
eto i mene na raport user posted image uupravo posrkala kavu,treba pristavit ručak....bejb u jaslama,ja prošetala vauvau i sad ajmo dalje....što vi dobroga radite?

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:10:16   
anaxx
pozdrav danery, ja na poslu... radim user posted image  .....i tipkam na raji...


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:12:03   
BUMBI
E vidjela sam sada.Ja sam isto mislila ga ostaviti,a onda me opet malo strah da nebi rekao da stalno ostane kod kuće(iako ne vjerujem jer stvarno voli ići,ali opet).Mislim da ću ga par dana sigurno ostaviti ili koliko on bude htio.
Ajme Danery pa di si ti ženo????
Znači ti si već svašta napravila dosada,kako je vauvau?
Ja sad objesila veš i pristavila ćufte da se kuhaju,a jutros već i u Lidlu bila,ima svašta za bebe i djecu

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:14:07   
anaxx
bumbi kakva je roba iz lidla, stalno gledam da reklamiraju svašta za klince, a nekako nemam povjerenja u kvalitetu... jesi ti zadovoljna?

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:22:16   
BUMBI
Ja sam stvarno zadovoljna,D sam dosta toga već kupila i stvarno je super.Iako zna biti i nešta što mi se ne svidi pa to onda ne kupim.Piđame su sve odlične i znaju biti po 35 kn,a stvarno su kvalitetne,majice također,donje rublje isto.Znma i sebi nekad nešta uzeti i stvarno je dobro.Kupi,nečeš pogriješiti sigurnouser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:42:28   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: anaxx

Ako ti mogu ja odgovoriti na ovo gore pitanje... kad se rodio Teodor mm je uzeo 2 tjedna godišnjeg i to vrijeme smo svi bili doma i mm i Gregor, a onda smo rekli da moramo svi natrag svojim obavezama pa tako i Gregor u vrtić...


Bumbi, i moj odgovor je isti. Uzmite si svi prvo vrijeme samo za sebe, uključujući i velikog bracu. Nipošto nemoj da se osjeti imalo isključen, dapače, sada ga tek trebaš uključiti u sve.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:43:15   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: anaxx

Ako ti mogu ja odgovoriti na ovo gore pitanje... kad se rodio Teodor mm je uzeo 2 tjedna godišnjeg i to vrijeme smo svi bili doma i mm i Gregor, a onda smo rekli da moramo svi natrag svojim obavezama pa tako i Gregor u vrtić...


Bumbi, i moj odgovor je isti. Uzmite si svi prvo vrijeme samo za sebe, uključujući i velikog bracu. Nipošto nemoj da se osjeti imalo isključen, dapače, sada ga tek trebaš uključiti u sve.



Već sam se pitala gdje si nestala,a nisi mi odgovorilauser posted image
Hvala i tebiuser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:43:19   
danery
hehe,anaxx,blago tebi-ti ko reinkarnirani crnogorac user posted image tipkaš,a radiš....i ja bi tako user posted image
ostavljam bejb danas u jaslama,svako jutro ode na wc kad dođemo tamo i to nam je kao neki ritual.....veli ona meni tužno ali mama,ti ne ideš raditi...hoću kući...user posted image

mm kaže da ju postavim na spavanju,ali meni to previše-ionako je tamo cijelo dopodne,a mirnija sam nekako kad je doma pa odspava u svom krevetu po 2 sata,pa se odmorimo obje....a i ne da mi ju se sad ostavljati kad ide zima i ove gripoze i viroze....ako promijenim mišljenje,mogu ju od 1. u mjesecu prebaciti,pa mir....

bumbi,pas je super,privikao se fino,danas je šetnja dobro prošla kako inače bude,jako se boji buke na ulici.....a i gdje neće,otvorim kapiju i kao da sam u tvornici koliko sve na štrosi drnda user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:43:51   
Zvonki
Ja radim pa malo škicnem kad imam vremena user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:44:18   
danery

IZVORNA PORUKA: anaxx

bumbi kakva je roba iz lidla, stalno gledam da reklamiraju svašta za klince, a nekako nemam povjerenja u kvalitetu... jesi ti zadovoljna?


i nama su stvari iz lidla odlične,peri-deri....a povoljno user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:50:17   
BUMBI
A šta je bejb sad uhvatila neka faza da nebi išlauser posted image ,to je i nama preve godine bio najveći problem,što on mora ići ,a ja ne radim i kod kuće sam,ali prošlo je to,sad jedva čeka da ideuser posted image
Čuko je znači dobro,samo je malo plašljivuser posted image
Meni mama sad javila da 13.11 idem s D na kontrolu kod urologa

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:54:45   
danery
ah....ćuksider user posted image sobar je,al đipa ko gazela čim me vidi user posted image sve što sam dirala uzme i odnese si u kućicu user posted image

najjače mi što je takve vrste da je kratkodlak i štrkljav,pa kad me babe napadnu na ulici da ga moram utoviti jer mu se kralješci u repu mogu pobrojati (a mogu user posted image ,takav je i amen) i da mu moram obući kaputić....aha,a što kad krkne snijeg?buce i skafander sa kapicom? user posted image user posted image
odmah se sjetim onog ćukice iz "Kako je Grinch ukrao Božić"... user posted image user posted image sa privezanim rogom na tikvi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: CB:"Kiše jesenje!"
31.10.2012 10:56:27   
BUMBI
Ništa onda,polako kreni u nabavku robe i za njega i onda svi lijepo sređeni u šetnjuuser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!