|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Budući tata i trudnoća
21.1.2013 9:08:34   
Renata RR
Tate jeste li sudjelovali pri trudnoći kao što piše u članku:

http://www.ringeraja.hr/clanak/buduci-tata_1565.html

Jeste li bili prisutni na pregledima i pratili razvoj vaše bebe?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Budući tata i trudnoća
21.1.2013 9:34:22   
sarah_zg
S prvim smo bili toliko uzbuđeni da smo te preglede jedva čekali, bio je na svakom, a bio je i na užasnom porodu.

Već duže vrijeme smo radili na drugom i onda se ispostavilo da je 'problem' kod njega a ja sam ipak ostala trudna i sad smo jednako uzbuđeni kao s prvim. Bili smo tek na dva pregleda i bio je na oba. Moja dr. uvijek njega zove da vidi bebolinca, pokazuje mu rukice, nogice... mislim da je to baš lijepo. Mi imamo takav posao da radimo zajedno pa stignemo si iskombinirati da i na pregled odemo zajedno pa sam baš happy zbog toga

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Budući tata i trudnoća
21.1.2013 13:49:21   
Kazimira
moj mm je bio i ostao divan.....mislim da samo dva pregleda nije bio samnom zbog posla...vozio me na sve žive pretrage, baš se može reći da smo zajedno bili trudni....sve to bez prisile, da se razumijemouser posted image
bio je na dva tečaja i na porodu.....koliko mi je pomogao mogli bi ga zaposliti ko 'malog od trudnica'user posted image
svakoj želim jednog takovog user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pozzuser posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Budući tata i trudnoća
21.1.2013 14:27:15   
pincirotvajler
sve smo skupa prolazili osim poroda

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Budući tata i trudnoća
21.1.2013 22:49:17   
andydea
moj je sve prolazio sa mnom...a sad u zadnjoj trudnoći se sav uživiouser posted image ...sve smo zajedno radili,pripremali,čitali...čak je i porod snimao i ostao sabran kao da mu je to već ne znam koji putuser posted image


_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Budući tata i trudnoća
22.1.2013 9:59:59   
mamacita
Mm je sve prolazio sa mnom osim vjecitih hodocascenja kod ginica na pretrage, toga je bilo previse za (tada) zaposlenog covjeka. Meni je bilo draze da mi je sacuvao drugu djecu doma dok sija a miru odem na pregled, ako sam to tako tempirala. Cak je i na porodu prisustvovao, dok je na jednom porodu bio na mobitelu sa mnom kada sam radjala jer je bio tisucama km udaljen od mene. Cak se je sa mnom i debljao i mrsavio user posted image . No, meni je daleko impresivnije koliko je angaziran bio i ostao sa nasom djecom, od najranijih dana. Mjenjanje pelena, kupanje, presvlacenje, hranjenje, uspavljivanje... sve 5!

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!