|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bravo Jaska, Samobor
1.9.2010 11:54:24   
ninolina
Evo naš grad i Samobor daju pomoć za školarce u iznosu od Jaska 700 kn a Samobor 500....Pravo imaju oni koji imaju više djece od torje, socijalni slučajevi, djeca branitelja, Ako po članu kućanstva ne prelazite 1800 kn...dali vaši gradovi daju pomoć u bilo kojem smislu...
A kako gledam ove godine nam je upisano samo 67 prvašića inače ta brojka prelazi i 100 sada ih je sve manje i manje...



_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bravo Jaska, Samobor
1.9.2010 12:06:24   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bravo Jaska, Samobor
1.9.2010 12:20:11   
BUMBI
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bravo Jaska, Samobor
1.9.2010 12:23:36   
Točkica28
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bravo Jaska, Samobor
1.9.2010 12:29:10   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Točkica28)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bravo Jaska, Samobor
1.9.2010 12:42:03   
Domy
user posted image user posted image user posted image
kod nas toga nema..šmrc

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Bravo Jaska, Samobor
1.9.2010 12:55:14   
njanja
ma meni je to malo nepošteno....ne mislim za socijalne slučajeve i djecu branitelja, nego za one koji imaju više od 3 djece....Trebali su onda napraviti neku skalu pa svih pomagati, npr one parove koji imaju 1 dijete sa 100 kn, a koji imaju 3 djece sa 500 kn...Po meni je to opet diskriminacija jer svako dijete bi trebalo imati pravo na pomoć, nije dijete krivo ako je jedinac....Jer možda netko tko ima 3 djece je imućniji i manje mu treba pomoć, nego npr jedincu kojem je npr samo jedan roditelj zaposlen....A šta je sa samohranim majkama??? U svakom slučaju, drago mi je za tebe da ćete dobiti pomoć

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bravo Jaska, Samobor
1.9.2010 13:05:54   
Ninaa
Kod nas toga nema, barem koliko znam. Lijepa gesta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bravo Jaska, Samobor
1.9.2010 13:19:58   
Imra
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bravo Jaska, Samobor
1.9.2010 15:32:57   
Thea
IZVORNA PORUKA: njanja

ma meni je to malo nepošteno....ne mislim za socijalne slučajeve i djecu branitelja, nego za one koji imaju više od 3 djece....Trebali su onda napraviti neku skalu pa svih pomagati, npr one parove koji imaju 1 dijete sa 100 kn, a koji imaju 3 djece sa 500 kn...Po meni je to opet diskriminacija jer svako dijete bi trebalo imati pravo na pomoć, nije dijete krivo ako je jedinac....Jer možda netko tko ima 3 djece je imućniji i manje mu treba pomoć, nego npr jedincu kojem je npr samo jedan roditelj zaposlen....A šta je sa samohranim majkama??? U svakom slučaju, drago mi je za tebe da ćete dobiti pomoć


Samohrani roditelji svi dobiju po 700 kn bez obzira na prosjek plaće,tako je bilo i prošle godine,ove godine su još dodali roditelje sa troje i više djece i to samo ako imaju prosjek do 1800 kn po članu,a imaju i nazaposleni roditelji isto pravo na tih 700 kn..
Baš sam danas dignula potvrde u školi za klince i tih 700 kn po djetetu će mi super dobro doći za nabavku još ostatka stvari za školu..


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bravo Jaska, Samobor
1.9.2010 16:23:45   
Njofra
IZVORNA PORUKA: Thea

IZVORNA PORUKA: njanja

ma meni je to malo nepošteno....ne mislim za socijalne slučajeve i djecu branitelja, nego za one koji imaju više od 3 djece....Trebali su onda napraviti neku skalu pa svih pomagati, npr one parove koji imaju 1 dijete sa 100 kn, a koji imaju 3 djece sa 500 kn...Po meni je to opet diskriminacija jer svako dijete bi trebalo imati pravo na pomoć, nije dijete krivo ako je jedinac....Jer možda netko tko ima 3 djece je imućniji i manje mu treba pomoć, nego npr jedincu kojem je npr samo jedan roditelj zaposlen....A šta je sa samohranim majkama??? U svakom slučaju, drago mi je za tebe da ćete dobiti pomoć


Samohrani roditelji svi dobiju po 700 kn bez obzira na prosjek plaće,tako je bilo i prošle godine,ove godine su još dodali roditelje sa troje i više djece i to samo ako imaju prosjek do 1800 kn po članu
Baš sam danas dignula potvrde u školi za klince i tih 700 kn po djetetu će mi super dobro doći za nabavku još ostatka stvari za školu..



,a imaju i nazaposleni roditelji isto pravo na tih 700 kn.
. a kako ste saznale za to, ako ne pitam previše?


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bravo Jaska, Samobor
1.9.2010 17:11:34   
cuba
Svakako user posted image user posted image user posted image  i pohvale za akciju!

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bravo Jaska, Samobor
1.9.2010 17:38:21   
Thea
IZVORNA PORUKA: Njofra

IZVORNA PORUKA: Thea

IZVORNA PORUKA: njanja

ma meni je to malo nepošteno....ne mislim za socijalne slučajeve i djecu branitelja, nego za one koji imaju više od 3 djece....Trebali su onda napraviti neku skalu pa svih pomagati, npr one parove koji imaju 1 dijete sa 100 kn, a koji imaju 3 djece sa 500 kn...Po meni je to opet diskriminacija jer svako dijete bi trebalo imati pravo na pomoć, nije dijete krivo ako je jedinac....Jer možda netko tko ima 3 djece je imućniji i manje mu treba pomoć, nego npr jedincu kojem je npr samo jedan roditelj zaposlen....A šta je sa samohranim majkama??? U svakom slučaju, drago mi je za tebe da ćete dobiti pomoć


Samohrani roditelji svi dobiju po 700 kn bez obzira na prosjek plaće,tako je bilo i prošle godine,ove godine su još dodali roditelje sa troje i više djece i to samo ako imaju prosjek do 1800 kn po članu
Baš sam danas dignula potvrde u školi za klince i tih 700 kn po djetetu će mi super dobro doći za nabavku još ostatka stvari za školu..



,a imaju i nazaposleni roditelji isto pravo na tih 700 kn.
. a kako ste saznale za to, ako ne pitam previše?



Ne pitaš previše.U Jaski je rečeno i na radiu i na tv-u,a i na web stranici grada..I ako su oba roditelja nezaposleni imaju pravo..


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bravo Jaska, Samobor
1.9.2010 19:11:32   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bravo Jaska, Samobor
3.9.2010 20:38:52   
Anoniman
MM radi u Caritasu(Zg), oni će sutra na jednoj priredbi djeci svojih djelatnika koja kreću u školu podijeliti torbe i pribor (olovke i sl)... baš me zanima kakve će biti.

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!